Skocz do zawartości

Abordaż w XTM (nigdzie nie znalazłem pożądnego tematu)


PawelKult
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o wyłącznie czystą wersję XTM 0.7.5 na patchu 2.5, żądnych skryptów i modów. Nie chcę też za bardzo wrzucać mapy Scorpa...

Wiem już gdzie kupić statek abordażowy ale:

1. Gdzie kupić marines ?

2. Czytałem też o cyborgach i droidach, jest to dostępne bez skryptów i gdzie ?

3. Jeszcze mi daleko do zebrania kasy na statek do abordażu więc jestem ciekaw, czy ktoś kto już to robił może krótko opisać jak taki abordaż wygląda ? Ewentualnie ile mniej więcej marines się zużywa i jak się ich szkoli i uzbraja.

4. Przy okazji czytałem że w TC używając broni jonowej niszczy się wyposażenie i pilot szybciej wyskakuje, w XTM też tak jest ?

Proszę nie mówcie że było i nie kierujcie mnie do innych tematów bo szukałem przez dwie godziny na dwóch forach i nie mam odpowiedzi na swoje pytania, jedyne co znalazłem to opis abordażu po angielsku ale nawet tam nie było napisane gdzie kupić żołnierzy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chodzi o wyłącznie czystą wersję XTM 0.7.5 na patchu 2.5, żądnych skryptów i modów. Nie chcę też za bardzo wrzucać mapy Scorpa...

Wiem już gdzie kupić statek abordażowy ale:

1. Gdzie kupić marines ?

2. Czytałem też o cyborgach i droidach, jest to dostępne bez skryptów i gdzie ?

3. Jeszcze mi daleko do zebrania kasy na statek do abordażu więc jestem ciekaw, czy ktoś kto już to robił może krótko opisać jak taki abordaż wygląda ? Ewentualnie ile mniej więcej marines się zużywa i jak się ich szkoli i uzbraja.

4. Przy okazji czytałem że w TC używając broni jonowej niszczy się wyposażenie i pilot szybciej wyskakuje, w XTM też tak jest ?

Proszę nie mówcie że było i nie kierujcie mnie do innych tematów bo szukałem przez dwie godziny na dwóch forach i nie mam odpowiedzi na swoje pytania, jedyne co znalazłem to opis abordażu po angielsku ale nawet tam nie było napisane gdzie kupić żołnierzy 😀

Na poczatek wrzuc sobie mape Scorp, nie wiem czemu tego jak dotad nie uczyniles. Juz poprzez sama gre na modzie twoj puryzm zostal skalany 😀 wiec jak sobie wrzucisz te zacna mapke to nic sie nie stanie, a wrecz przyniesie korzysci.

1 i 2. Ta sama odpowiedz. Marines sa argonscy. Paranidianie maja cyborgow. Splici najemnikow, zas Kompania Teladi uzywa droidow wojennych. Boroni nie maja swoich zolnierzy. Walczacy personel kupujesz w odpowiednich placowkach. Mozna tez uzywac do walki uzbrojonych niewolnikow, ale sa oni raczej marnymi zolnierzami. Marines kupisz w akademii, cyborgi w centrum cybernetyki, etc. Xtm oferuje ten personel bez zadnych skryptow. Mapa Scorpa prosze wyszukiwac towary, no chyba ze koelga lubi klikac na kazdym sektorze i przeczesywac jego zawartosc recznie - wowczas gratuluje zapalczywości i uporu 😀

3. Do abordazu jest statek produkcji Otas. Oto faq tego statku http://www.thexuniverse.com/threads/267 ... e-Otas-HCF . Ponadto pisalismy juz na tym forum o tym statku i sztuce abordazu.

4. Niestety nie. Dzialo jonowe zdejmuje tarcze i przeskakuje lancuchowo (wiec uwazaj gdy wspomaga cie AI swoimi statkami, bo moga sie wkurzyc). Nie pamietam czy dzialo jonowe nie dzialalo nieco odmiennie z uzyciem Combat Mod hmm,.. ale chyba tak samo ze zmienionymi parametrami (chyba ze sie myle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz korzystać z tej mapy to poszperaj z jakimiś skryptami wyszukującymi towary we wszechświecie, z tego co pamiętam dla Reunion też było kilka.

Tak czy inaczej, pytania gdzie coś można kupić nie bardzo mają sens, bo wszechświat z czasem zmienia się tu i ówdzie i w każdej grze będzie to w pewnym stopniu wyglądał inaczej. Tutaj jakiś patrol xenków czy piratów zdmuchnie stację, tam powstanie jakaś nowa, itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...