Skocz do zawartości

Deathmatch Arena by LV


El_Dar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo bawilem tym skryptem i musze przyznac, ze jest extra 😉 . Juz rozpoczynajac nowa gre mialem ten skrypt zaladowany i dopiero wczoraj (toche niechetnie) go usunolem, po walce z Tyr'em, gdzie nagroda byl Odyn. Wiele godzin spedzilem walczac w wielu bitwach, oczywiscie w nierownej walce i musze przyznac, ze podobalo mi sie to niezmiernie. Po wczesniejszej grze (x3 podstawka, poziom latwy) mialem straszny niedosyt w kwestii toczenia bitew. Tu zas mam ich tyle, ze nie mialem czasu na nic wiecej. Nie potrafilem odmowic zaproszenia na kolejne zmagania (a dostawalem je srednio co godzine, czesto niz skonczylem aktualnego meczu, a juz dostawalem zaproszenie na nastepny) i nic tylko toczylem kolejne boje, a przeciez we wszechswiecie jest tyle rzeczy do zrobienia. Kaski tez z tego wielkiej nie bylo, moze na poczatku tak, jednak po wejsciu na X-tream pierwszy raz wynagrodzenia spadaja drastycznie za Tyr'a proponowali mi 4,5 mil, zas w menu X-tream dostalem Odyna 🙁 . Zaparkuje go narazie gdzies w ustronnym miejscu co by sie go nikt nie przestraszyl ]😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mógłby ktoś podać wszystkie rangi 😎 bo nie wiem kiedy będzie ten warrior 🙁 mam teraz flight chief 414 czy jakoś tak 😉 ale nie wiem czy nie przeskoczyłem warriora 😉

A co do samych walk to polecam w pasach asteroid jak masz nove to lecisz na asteroidę niewielką i ją rozwalasz przelatując przez resztki kolesie lecący za tobą nie mają takiego farta i zwykle walą w odłamki lub w siebie omijając odłamki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

To jeszcze 2 pytanka:

1. A gdyby zastosować taki chwyt. Jestem w hypciu. Atakuje mnie drobnica. Wskakuje do swojego myśliwca, a hypcia odsyłam do innego sektora. Bo skończeniu z "pchłami" każę hyperionowi wrócić. Sam stoję przy bramie, a kiedy pojawia się hypcio, dokuje szybko i zabieram się hyperionem za resztę. Czy sędzia wybaczyłby mi cośtakiego, czy raczej strzelił focha i był czerwony. ]😀

2. A co jeśli podczas walki do sektora wpadną rozwścieczeni Kh'ak? Sędzia próbowałby ich powstrzymać od razu, czy dopiero po zaatakowaniu moich przecowników? A mi by pomógł gdyby mnie zaatakowali 😀 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Taki numer nie przejdzie. Zresztą czemu sam nie sprawdzisz? Masz chyba możliwość zapisu gry przed rozgrywką, aby w razie niepomyślnego rozwoju wypadków wczytać save.

Chętnie, gdybym miał swojego kompa 😀(( . Sprzedałem grafe, kupiłem nową, zapłaciłem a po tygodniu przychodzi wiadomość, że brak produktu ]😀 . A wszystkie sklepy mają termin dostawy na 19,20 listopad. Ale widać ten nie aktualizował strony. Tak więc muszę działać na Pentium III 800 Mhz, 256 RAM, GeForce FX 5200 64 MB. Do X3 raczej się nie nada 😀)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 lata później...

Z cyklu ocalić od zapomnienia, bardzo polecam ten skrypt. Dodam, że gram z XTM.

Na poziomie Xtreme są super walki. Naprzeciw nas jest dużo dobrych statków. Trafia się Soneński Mantis, Smok Shivan, dużo Hyperionów.

Dla kolekcjonerów (czyli dla mnie) ważne, że można w trakcie deathmeczu przejąć dużo unikalnych myśliwców np. thor (inny niż thor mk 2 z XTM), statek eksperymentalny (nie występujący w XTM).

Większych statków jeszcze nie próbowałem przejmować w czasie deathmeczu.

No i na koniec super nagrody np. Odyn (inny od XTMowego) z mocą laserów większą niż Tyr i prędkością 120, ma tylko zepsute dokowanie, ale za to załadowany jest 40 betaelektromagnetykami.

A jeżeli wybierzemy HQ to możemy je sprzedać wraz z przenoszącym je mamutem i wyciągnąc 200 mln kredytów, niezła kopalnia kasy.

Są jeszcze nagrody niespodzianki ja dostałem m.in. myśliwca khaak i pirackiego szpona (nieprzydatny statek ale do kolekcji jak znalazł).

Także super zabawa z tym skryptem, polecam. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...