Skocz do zawartości

- - - - -

Deathmatch Arena by LV

39 odpowiedzi w tym temacie

#31 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 listopad 2009 - 18:35

Mam małe pytanko. Czy jak stanę do walki hyperionem z zadokowaną Mambą i jakimś innym szybkim myśliwcem. Walczę z M5 więc wsiadam do M5 a resztę zostawiam. Czy w takiej sytuacji któryś ze statków zostanie potraktowany jako wsparcie?

#32 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 listopad 2009 - 18:41

Jeśli dobrze pamiętam, to tak. Dla skryptu ważna jest ilość Twoich statków w sektorze, Jeśli są zadokowane do Hypcia to nie są liczone. Ale jeśli są latają, to tak. A to czy ty będziesz w Hypciu, a M5 obok, czy na odwrót nie ma znaczenia.

#33 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 listopad 2009 - 18:45

Oczywiście muszą mieć wydane odpowiednie polecenia. Bez nich nie będą się wcale ruszać, zadziałają co najwyżej ich wieżyczki.

#34 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 18:57

To jeszcze 2 pytanka:
1. A gdyby zastosować taki chwyt. Jestem w hypciu. Atakuje mnie drobnica. Wskakuje do swojego myśliwca, a hypcia odsyłam do innego sektora. Bo skończeniu z "pchłami" każę hyperionowi wrócić. Sam stoję przy bramie, a kiedy pojawia się hypcio, dokuje szybko i zabieram się hyperionem za resztę. Czy sędzia wybaczyłby mi cośtakiego, czy raczej strzelił focha i był czerwony. ]:)

2. A co jeśli podczas walki do sektora wpadną rozwścieczeni Kh'ak? Sędzia próbowałby ich powstrzymać od razu, czy dopiero po zaatakowaniu moich przecowników? A mi by pomógł gdyby mnie zaatakowali :) ?

#35 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 listopad 2009 - 19:18

1. Taki numer nie przejdzie. Zresztą czemu sam nie sprawdzisz? Masz chyba możliwość zapisu gry przed rozgrywką, aby w razie niepomyślnego rozwoju wypadków wczytać save.

#36 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 19:36

Yacek napisał:

1. Taki numer nie przejdzie. Zresztą czemu sam nie sprawdzisz? Masz chyba możliwość zapisu gry przed rozgrywką, aby w razie niepomyślnego rozwoju wypadków wczytać save.

Chętnie, gdybym miał swojego kompa :)(( . Sprzedałem grafe, kupiłem nową, zapłaciłem a po tygodniu przychodzi wiadomość, że brak produktu ]:) . A wszystkie sklepy mają termin dostawy na 19,20 listopad. Ale widać ten nie aktualizował strony. Tak więc muszę działać na Pentium III 800 Mhz, 256 RAM, GeForce FX 5200 64 MB. Do X3 raczej się nie nada :))) .

#37 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 listopad 2009 - 19:41

A co ma piernik do wiatraka?
Pytasz tak na zaś? :)

#38 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 19:49

No na zaś, bo już opracowuje mój niecny plan opanowania wszechświataDołączona grafika ]:) , a jak już będzie komp to chcę od razu zacząć me dzieło :) .

#39 dominik55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 18:26

Witam
Ściągnąłem ten i mam pytanie z kim trzeba walczyć ?. Raz rozwaliłem boję odmierzającą czas , a raz ( na końcu czasu dostałem komunikat ) "zabiłem" sędziego. Czy przeciwnicy są jakość specjalnie oznaczeni ?

#40 gulip

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 18 marzec 2017 - 00:30

Z cyklu ocalić od zapomnienia, bardzo polecam ten skrypt. Dodam, że gram z XTM.
Na poziomie Xtreme są super walki. Naprzeciw nas jest dużo dobrych statków. Trafia się Soneński Mantis, Smok Shivan, dużo Hyperionów.
Dla kolekcjonerów (czyli dla mnie) ważne, że można w trakcie deathmeczu przejąć dużo unikalnych myśliwców np. thor (inny niż thor mk 2 z XTM), statek eksperymentalny (nie występujący w XTM).
Większych statków jeszcze nie próbowałem przejmować w czasie deathmeczu.
No i na koniec super nagrody np. Odyn (inny od XTMowego) z mocą laserów większą niż Tyr i prędkością 120, ma tylko zepsute dokowanie, ale za to załadowany jest 40 betaelektromagnetykami.
A jeżeli wybierzemy HQ to możemy je sprzedać wraz z przenoszącym je mamutem i wyciągnąc 200 mln kredytów, niezła kopalnia kasy.
Są jeszcze nagrody niespodzianki ja dostałem m.in. myśliwca khaak i pirackiego szpona (nieprzydatny statek ale do kolekcji jak znalazł).

Także super zabawa z tym skryptem, polecam. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych