Skocz do zawartości

- - - - -

Deathmatch Arena by LV

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 10:54

Szczęściarz!!!

Edit:
Mnie się też wreszcie udało. Borońska Orka dynda sobie pod stocznią w Paranid P. Tyle tylko, że póki co z paranidianami mam na pieńku więc chwilę sobie jeszcze podynda (albo pójdzie na żyletki).
I jeszcze parę słów o skrypcie:
1. Zaproszenie dostaję przeciętnie co pół godziny. Raz miałem taką sytuację, że ledwo mój Set zregenerował osłony po walce już musiał stawać do następnej.
2. Dobrze jest mieć ze sobą trochę satelitów. Skrypt wyłącza wszystkie nasze satelity w sektorze a przy okazji również skanery statku – z wyjątkiem podstawowego. Dobrze jest więc mieć możliwość „rozświetlenia” sobie sektora, szczególnie podczas ostatniej walki kiedy to atakują nas dwie grupy M6-tek wspartych jakąś ciężką jednostką.
3. Przeciwnicy są różni. Walczyłem już z Mantisem (!) i ... Orbitalną Platformą Bojową...
4. Skrypt ma czasem problemy z zakończeniem – wygląda tak, jakbyśmy nic nie dostali. Dobrze jest więc PRZED odczytaniem końcowej wiadomości zrobić sobie sejwa.
5. Do uzyskania określonej rangi nie możemy wzywać posiłków. Każdy nasz dodatkowy statek (także nowo przejęty) zostanie potraktowany jako wsparcie i zaatakowany przez sędziego. Jeśli więc w naszej „okolicy” podczas walki pojawi się coś ciekawego, przed potwierdzeniem zakończenia walki trzeba toto przejąć i szybciutko wyekspediować do innego sektora. Potem zrobić sejwa, potwierdzić koniec walki i wybrać rodzaj nagrody.
6. Na koniec walki skrypt czyści sektor ze wszystkich „bezzałogowych” statków. Także tych, z których załogę wyłuskał np. szalejący w sektorze smok.

Edit 2:
Niestety coś jest nanic z tłumaczeniem skryptu :) . Wczoraj po zakończonej walce dostałem zamiast wiadomości RTx 88-cośtam. Na szczęście przed odczytaniem wiadomości zrobiłem sobie sejwa. Po zmianie wersji językowej na angielską okazało się, że osiągnąłem poziom Xtreme i mam dostęp do równie ekstremalnego menu a w nim min. nigdzie niespotykane statki (to dla tych, co nie chcą stawiać stoczni XTM), HQ albo własny sektor. I dzięki temu od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Hyperiona, Nieznanego statku (czyli Odyna) i HQ – póki co zapakowanej jeszcze do Mamuta!

#22 Eradorius

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 30 sierpień 2008 - 12:24

Cytat

Niestety coś jest nanic z tłumaczeniem skryptu . Wczoraj po zakończonej walce dostałem zamiast wiadomości RTx 88-cośtam. Na szczęście przed odczytaniem wiadomości zrobiłem sobie sejwa. Po zmianie wersji językowej na angielską okazało się, że osiągnąłem poziom Xtreme i mam dostęp do równie ekstremalnego menu a w nim min. nigdzie niespotykane statki (to dla tych, co nie chcą stawiać stoczni XTM), HQ albo własny sektor. I dzięki temu od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Hyperiona, Nieznanego statku (czyli Odyna) i HQ – póki co zapakowanej jeszcze do Mamuta!

U mnie to samo. Wkurzyłem porządnie się na to jak na poziomie xtreme po godzinie męki z M2 i obstawą, zamiast dostania nagrody wyskakuje ten text (a save wczasie walki nie ma) :)

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 30 sierpień 2008 - 13:11

WoyTass napisał:

6. Na koniec walki skrypt czyści sektor ze wszystkich „bezzałogowych” statków. Także tych, z których załogę wyłuskał np. szalejący w sektorze smok.

Zauważyłem to, udało mi się w trakcie walki przejąć kilka statków i wysłać je najbliższej stacji, ale wtedy sędzia robi się czerwony, traktuje te statki jako moją pomoc w walce, co jest zakazane.
A co do częstotliwości walk, to zauważyłem że jak przyjmowałem wezwanie to kolejne pojawiało się zaraz po skończeniu poprzednie. Kiedy kilka razy z rzędu wybrałem drugą opcję, czyli zrezygnowałem bo mam inne plany, to zaproszenie rzadziej się pojawia.

#24 Eradorius

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 30 sierpień 2008 - 17:05

Yacek napisał:

A co do częstotliwości walk, to zauważyłem że jak przyjmowałem wezwanie to kolejne pojawiało się zaraz po skończeniu poprzednie. Kiedy kilka razy z rzędu wybrałem drugą opcję, czyli zrezygnowałem bo mam inne plany, to zaproszenie rzadziej się pojawia.

Wg mnie i moich wyliczeń walka jest co ok 2h czasu gry (od zaproszenia do zaproszenia), raz miałem tak, że w czasie rundy z M1 dostałem zaproszenie.

#25 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 04 wrzesień 2008 - 08:23

Największy szok to przeżyłem wtedy, jak chciałem sprzedać Odyna (wtedy jeszcze Nieznany Statek) w stoczni XTM. Za łajbę za którą trzeba zapłacić blisko 150 baniek zaoferowano mi 17 (słownie: siedemnaście) milionów!

#26 Blantas

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaKraina deszczowców - Irlandia

Napisano 08 wrzesień 2008 - 12:44

Sporo bawilem tym skryptem i musze przyznac, ze jest extra ;) . Juz rozpoczynajac nowa gre mialem ten skrypt zaladowany i dopiero wczoraj (toche niechetnie) go usunolem, po walce z Tyr'em, gdzie nagroda byl Odyn. Wiele godzin spedzilem walczac w wielu bitwach, oczywiscie w nierownej walce i musze przyznac, ze podobalo mi sie to niezmiernie. Po wczesniejszej grze (x3 podstawka, poziom latwy) mialem straszny niedosyt w kwestii toczenia bitew. Tu zas mam ich tyle, ze nie mialem czasu na nic wiecej. Nie potrafilem odmowic zaproszenia na kolejne zmagania (a dostawalem je srednio co godzine, czesto niz skonczylem aktualnego meczu, a juz dostawalem zaproszenie na nastepny) i nic tylko toczylem kolejne boje, a przeciez we wszechswiecie jest tyle rzeczy do zrobienia. Kaski tez z tego wielkiej nie bylo, moze na poczatku tak, jednak po wejsciu na X-tream pierwszy raz wynagrodzenia spadaja drastycznie za Tyr'a proponowali mi 4,5 mil, zas w menu X-tream dostalem Odyna :( . Zaparkuje go narazie gdzies w ustronnym miejscu co by sie go nikt nie przestraszyl ];)

#27 maxdyner

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 07:53

mógłby ktoś podać wszystkie rangi B) bo nie wiem kiedy będzie ten warrior :( mam teraz flight chief 414 czy jakoś tak ;) ale nie wiem czy nie przeskoczyłem warriora ;)

A co do samych walk to polecam w pasach asteroid jak masz nove to lecisz na asteroidę niewielką i ją rozwalasz przelatując przez resztki kolesie lecący za tobą nie mają takiego farta i zwykle walą w odłamki lub w siebie omijając odłamki ;P

#28 ban.an

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 maj 2009 - 16:35

Szczęśliwy posiadacz skryptka Areny Śmierci uprzejmie pyta jak dużą trzeba mieć armadę na poziom Xtreme?

#29 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 20 maj 2009 - 16:44

Żadnej, skrypt wymaga by walczyć tylko jednym statkiem.

#30 ban.an

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 maj 2009 - 17:20

No ale to w takim razie statek polecany.Na razie Hyperion a potem niszczyciel?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych