Skocz do zawartości

- - - - -

Deathmatch Arena by LV

39 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 13 sierpień 2008 - 21:55

El_Dar napisał:

bawił się ktoś tym skryptem: Deathmatch Arena

a tu wstępne tłumaczenie

skrypt umożliwia wzięcie udziału w pojedynkach, ZA KASĘ, ZA REPUTACJE, lub jakąś niespodziankę (darmowa stacja, statek SEKTOR)

Mała uwaga co do tłumaczenia, przetłumaczyłeś tylko plik 448805.xml, a skrypt dodaje również plik 447000.xml
Tłumaczyć w nim nie bardzo co jest, bo zawiera nazwy pilotów statków z Areny i nazwy statków, ale warto by dołożyć polską wersję tego pliku do rar-a z tłumaczeniem.

#12 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 14 sierpień 2008 - 06:59

w pierwszej wersji był w tej porostu zapomniałem już to naprawiam

Edit: Dodany plik 487000.xml do paczki spolszczenia

#13 fieryangel

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 14 sierpień 2008 - 19:24

Podoba mi się opcja "Zaskocz mnie".
Walczyłem jak dotąd 2 razy, pierwszy raz dostałem w nagrodę Nemezisa, a drugi raz na wyższym poziomie trudności i z zainstalowanym BulletModem (utrudnia walkę jak cholera) nic. Wiecie jak bardzo mnie to zaskoczyło ? :)
Wkurza mnie, że niektóre statki nie chcą ze mną walczyć i muszę je ścigać, zwłaszcza jeśli są szybsze od mojego snajpera Aegira.

Edit: Omg napisałem tu o BulletModzie a chciałem napisać gdzie indziej... słaby dzień dzisiaj mam, już przeniosłem tam gdzie trza.

A właśnie... co ile rozpoczyna się kolejna Arena ?

#14 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 15 sierpień 2008 - 06:37

generalnie losowo ale nie szybciej niż godzina czasu gry

mnie za pierwszym razem zaskoczyli "słoniem" :) całkiem przyjemny TL

a raz dostałem 300 rakiet cień (khack)

kilka razy dostałem elektrownie XL

#15 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 08:11

Ja od wczoraj również dołączyłem do arenowych zapaśników. Na dzień dobry zaskoczony zostałem readtextem 8805-43, z którym nie bardzo wiem jak sobie poradzić :) . Dalej poszło już lepiej. No prawie. Na początek ustrzeliłem sędziego :) ale kto mógł przypuszczać, że ten niebieski K to arbiter? :) ... W drugim podejściu (bo pierwsze zakończyło się stwierdzeniem – nie ma arbitra – nie na meczu) rozwalałem jedynie słusznych czerwonych i w nagrodę dostałem Perseusza do odbioru o Home oL :) . W trzecim spotkaniu było równie ciekawie, zakończyło się (bo już nikt nie chciał stawać w szranki) po rozwaleniu teladiańskiego Feniksa wspieranego przez kilka M6-tek. I tu zostałem najbardziej zaskoczony. W nagrodę za dobre sprawowanie arbiter zrobił się czerwony ]:) (tak sam z siebie – tym razem ja mu nie „pomagałem”) i zaatakował moją Elitę zbierającą resztki po imprezie. Kiedy wreszcie przekonałem go, ze moich statków nie wolno atakować :) ze złości pękł jak bańka mydlana a ja przy okazji straciłem reputację u Boronów. I taka była moja nagroda za trzecią walkę na arenie... :)((

#16 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 sierpień 2008 - 08:17

WoyTass napisał:

Ja od wczoraj również dołączyłem do arenowych zapaśników. Na dzień dobry zaskoczony zostałem readtextem 8805-43, z którym nie bardzo wiem jak sobie poradzić :) .

Poszukaj pliku 447000.xml i zmień go na 487000.xml (oczywiście w pliku też zmień language na 4B). W tym pliku są nazwy pilotów i statków biorących udział w Arenie.

#17 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 08:40

Ten plik mam. Wgrany jako 487000.xml. El_Dar już go umieścił razem z 488805 a ja ściągnąłem. A to bardziej wygląda mi na informację startową taką, jaką dostaje się np. od XTM-a przy każdej nowej grze.

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 sierpień 2008 - 09:50

Może masz rację, ja po instalacji Areny nie miałem pliku 487000.xml i walczyłem z dużą ilością readtextów.

\\EDIT. Racja, tak powinien wyglądać komunikat:
[author]Deathmatch Arena Setup[/author]\n\n
[select value="dma.resetyes"]Reset my DMA rank to 0.[/Select]\n
[select value="dma.resetno"]Do NOT reset my rank[/Select]\n

Raczej to nie wina tłumaczenia bo w pliku 44 wygląda tak samo. To chyba wina skryptu.

#19 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 10:27

To tylko trzeba mieć nadzieję, że skrypt bez tego wstępu się obejdzie. Póki co działa bez zarzutu (chyba)...

#20 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 20 sierpień 2008 - 10:43

hmm... to dziwne bo DMA Rank powinno być wyzerowane przy pierwszym odpaleniu gry z zainstalowanym skryptem tok by zaczynać z czystym kontem ...

Ale przyznam się że ostatnio miąłem problemy z skryptem i troszkę mi czasu zmarnował zanim go doprowadziłem do używalności :)

Jak dalej będzie problem to umieszczę na nowo plik na necie tym razem moje z Katalogu T (mi na razie wsio działa)

Wczoraj dostałem Lotniskowca Khack i Hyperiona :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych