Skocz do zawartości

- - - - -

Bonus Pack 4.1.0 dla TC

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:55

Jak zauważył i poinformował na czacie Sorkvild, dostępny jest już Bonus Pack 4.1.0 do TC.
Skrypty jakie dodaje BP:
* Commercial Agent - Przedstawiciel Handlowy, reprezentuje swoją Bazę, będzie kupować i sprzedawać towary dla Bazy w określonym zasięgu skoku.
* Commodity Logistics Software MK1 - Oprogramowanie to pomaga pilotom w koordynowaniu ich wewnętrznej Logistyki Produkcji. Pozwala na zbieranie zamówień od różnych odbiorców w obrębie przedsiębiorstwa oraz koordynowanie ich działań z wybranymi dostawcami. Dlatego też możliwe jest dostarczenie produktów przez kilku dostawców do różnych odbiorców.
* Commodity Logistics Software MK2 - Oprogramowanie to pozwala pilotom zaplanować trasy handlowe. Pilot będzie miał za zadanie poruszać się po danej trasie, oraz będzie posiadał odpowiednie polecenia transferów towarów w każdym przystanku pośrednim. Dzięki temu pilot będzie wypełnianiał specjalne zadania dla firmy, a nawet w różnych innych stacjach. Trasa handlowa będzie realizowana, aż pilot otrzyma nowe rozkazy.
* Dockware Manager - Polecenie to dodaje lub usuwa dany towar do DOK-u lub Kwatery Głównej. Polecenie to może również ustawić limit ilości danego towaru w DOK-u lub Kwaterze Głównej, pod warunkiem że limit nie jest wyższy niż całkowita przestrzeń ładunkowa. Przedstawiciel Handlowy, piloci z Logistyką Towarów i Handlowiec Ekonomiczny będą respektować te limity.
* Missile Defense Mosquito - To oprogramowanie umożliwia zaawansowaną ochronę przed rakietami na mniejszych statkach. Wymaga Rakiet Moskito, jak również Bojowego Oprogramowania MK1 i MK2. Wszystkie te trzy rzeczy mogą być kupowane w Dokach Zaopatrzeniowych różnych ras.
* Turbo Boost - Dopalacz MK1 i Mk2 pozwala małym lub dużym statkom na osiąganie prędkości większych niż dopuszczalne. Wymaga do działania Ogniw Słonecznych.

Jeśli ktoś miał wcześniej zainstalowane skrypty lub skrypt dodawany przez BP. polecam go wcześniej (ten skrypt) odinstalować. Skrypty w BP mają inne pliki, korzystają tez z innego pliku tekstowego, co może prowadzić przynajmniej do readtextów.

Spolszczenie BP dostępne już na Mamucie (uwaga, tłumaczone na sucho, może będą jakieś błędy), link do spolszczenia jak zwykle w temacie o spolszczeniach.

X³TC All In One Bonus Package (v4.1.0)

#2 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 27 kwiecień 2010 - 18:52

Należy zwrócić uwagę, że teksty w BP mogą się delikatnie zmienić. Ale to już uwaga do tłumacza.

#3 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 27 kwiecień 2010 - 18:55

Spoko, będę sprawdzał, ale za tłumaczenie zabiorę się w długi weekend, więc proszę o cierpliwość.

#4 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 27 kwiecień 2010 - 18:59

Ok, poprzedni robiłem ja, ten jest Twój :wacko:

#5 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 27 kwiecień 2010 - 20:33

Hola, mam juz zainstalowana obrone mosquito oraz turbo. Te skrypty wrzucilem sobie duuuzo wczesniej, musze je teraz usunac by zaintalowac bonusa ?

#6 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 27 kwiecień 2010 - 20:36

Ja też mam, mam tez Comercial Agent. Chyba lepiej usunąć stare skrypty. Jeszcze nie instalowałem BP. Wiem na razie tylko tyle że ma jeden wspólny plik tekstowy dla wszystkich skryptów, więc z tłumaczeniem będzie trochę roboty.

#7 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 22:56

Poprzednie Mosquito wymagało EMP. Teraz już nie.

#8 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 kwiecień 2010 - 03:20

LeWaR napisał:

Poprzednie Mosquito wymagało EMP. Teraz już nie.

Kto Ci to powiedział? Ja Moskito używałem od czasu ukazania się tego skryptu, a nigdy nie miałem EMP, teraz też nie mam.

#9 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 08:03

Ok, pomyliło mi się z Jump Drive Kits... :wacko: ;)

#10 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 maj 2010 - 19:23

Jeśli ktoś miał wcześniej zainstalowane skrypty lub skrypt dodawany przez BP. polecam go wcześniej (ten skrypt) odinstalować. Skrypty w BP mają inne pliki, korzystają tez z innego pliku tekstowego, co może prowadzić przynajmniej do readtextów.

Spolszczenie BP dostępne już na Mamucie (uwaga, tłumaczone na sucho, może będą jakieś błędy), link do spolszczenia jak zwykle w temacie o spolszczeniach.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych