Skocz do zawartości

Kino i filmy tamże :)


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A jak odebraliście film "2012" ?

Jakie macie postrzeżenia?

Według mnie mocno pojechali ciemną energią, strasząc ludzi mega globalnym unicestwieniem.

Ale niestety, tak nie będzie, jak oni to sobie planują i wyobrażają.

Ciekaw jestem jednego, czy faktycznie, Obama ogłosi obecność innych cywilizacji w kosmosie i chodzących między nami istot spoza Ziemi, jak to ponoć ma wygłosić publicznie pod koniec tego roku, bądź na początku przyszłego 2010.

Oraz to,że Będzie tzw NWO- nowy porządek świata.

Ich niedoczekanie. Tyle powiem.

Rozgryźliśmy ich już dawno, a szczepionki, im nie wypaliły, prubując- nas wykurzyć z Ziemi.

I kombinując globalne oczyszczanie Ziemi- z ludzi im niewygodnych.

To już kolejna porażka Iluminatów. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z racji przeziebienia, nadniaru czasu, tabletek i popychacza do nich *tyskie*, znalazlem i ten topic, bo ktos cos skrobnal. Ostatnio obejrzalem film "The Man from Earth" 2007. Ciekawym groznie (cytujac pewna fraze z powiesci), czy ktos zna / widzial ? Jak dla mnie (nie liczac kilku wpadek rezysera / scenarzysty) jest o tyle interesujacy i ciekawy, iz czeka sie z zapartym tchem (o ile da sie poniesc fabule a nie wyciagac co chwile niescislosci) nie na efekty specjalne... a na slowo mowione 😛

Moze ktos widzial i podzieli sie refleksja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

A ja jednak się zdecydowałem na film. Głównym celem wizyta jednak nie był film tylko sprawdzenie jakości 3D. Ostatnio w kinie 3D (właściwie to było 4D) byłem 3 lata temu we Włoszech w Mirabilandii. Obraz był kiepski. Teraz jest sporo lepszy, ale mimo to do poziomu zadowalającego jeszcze daleko.

1. Jasność - dla mnie film był zdecydowanie za ciemny.

2. Ostrość - TRAGEDIA! Kiedy coś mocno "wyłaziło" z ekranu poprostu było można liczyć "kwadraciki". Odleglejsze sceny też nie były idealne. Zwałaszcza widok zombiaków z góry. Najgorsze jakościowo sceny w całym filmie ]😀 .

3. Smużenie - w wolnych i średnich scenach było ok, ale w szybszych momentach było widać to strasznie, jak na jakimś LCD za 4,99 z biedronki 😀 \

4. Wpadki zauważyłem takie:

- współrzędne jako ułamki

- jakim cudem ten "minotaur" (czy co to za ustrojstwo) wlazło tak ładnie po cichaczu 😀 ? Ok, trochę przesadzam 😀 miał to być horror (jakoś mu nie wyszło 😀 ), więc jeszcze jestem w stanie zaakceptować

5. Co do samego filmu to jest on do bólu przewidywalny. Co prawda było pare małych zwrotów akcji, ale nic specjalnego. Nic, aby krzyczeć: WTF? o LOL, czy inne oh'y ah'y.

To tyle. Ja, jak narazie 3D mówię 😆 . Może pójdę za 3 lata sprawdzić ponownie i odetchnąć po maturkach 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...