Skocz do zawartości

Stocznia Menagerie Shipyard v1


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt zrealizowany jako kod MD, po ściągnięciu wypakować do podkatalogu "director" w katalogu głównym gry. Jeśli nie mamy takiego katalogu, to należy go utworzyć.

Skrypt Menagerie Shipyard v1 tworzy nam w losowym sektorze stocznię, w której dostępne będą wszystkie statki jakich w nie spotkamy w stoczniach, w tym statki AGI i Kha'ak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego powodu że nie da się wejść na stronę ego to nie mogę tego sprawdzić, ale czytałam ostatnio o takiej stoczni która dodaje wszystkie statki do jednej stoczni. Tylko jest jeden problem, stacja od czasu do czasu wykonuje skoki ( przemieszcza się ) to też należy pamiętać o tym by za długo nie być zadokowanym w tej stoczni. Gdy stocznia wykona skok a nasz statek będzie zadokowany, to go stracimy. Ale jak już powiedziałam nie wiem czy to jest ten skrypt, ponieważ jest parę skryptów które dodają statki. Ale skrypt może być fajny, jak ktoś lubi to może się pobawić w Krzaka i dokończyć dzieła Krzaków jakiego zaczęli w President's End 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z tego powodu że nie da się wejść na stronę ego

Z tego możesz

http://www.egosoft.com/forum/viewtopic. ... 58

Oryginał

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=274258&start=

Aby wejść na ego wpisujemy http://www.egosoft.com/forum/ i kopiujemy z niedziałającego linka vievtopic.php i resztę adresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,mam problem z uruchomieniem skryptu "Menagerie Shipyard V2.1".

Problem polega na tym że gdy wchodzę do tego folderu pod nazwa Menagiere Shipyard są 2 foldery:directory i t.Gdy wchodzę do directory jest 1 plik pod nazwą "Menagiere.Shipyard" ,a w t też jest 1 plik pod nazwą "9555-L044.

Gdy wchodzę do pliku 9555-L044 wchodzi mi na jakaś strone i tam pisze:

Kod:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>

- <language id="44">

----------------------------------------------

CIACH

Po co wklejasz bez sensu treść pliku językowego?
To jest ostrzeżenie - w następnej kolejności post leci od razu do kosza bez gadania!

LeWaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie spamuj, uzywaj opcji edytuj, a nie pisz jeden post za drugim.

2. To co zacytowałeś to plik tekstowy skryptu. Akurat w tym przypadku nie jest on wymagany. O plikach tekstowych poczytasz w FAQ w odpowiedzi "Pojawiły się readtexty..."

3. Masz przekopiować wszystko do katalogu głównego gry z zachowaniem drzewka katalogów, czyli wszystkie pliki z katalogu director do katalogu director w katalogu głównym gry, wszystkie pliki z katalogu T do podkatalogu T w katalogu głównym gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...