Skocz do zawartości

Koprocesor Beta


bogers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często napotykanym zleceniem jest likwidacja Koprcesora Alfa lub Beta. Najpierw trzeba zneutralizować jego obronę.

Tu jest pewien problem, bo żadnego ze statków nie udaje się przejąć, natomiast jest chyba błąd objawiający się tym, że po odciągnięciu obrony od stacji i zlikwidowaniu jednego „K”, reszta zbija się w jednym miejscu i rezygnuje z dalszej obrony.

Jak chwilowo nie mamy chęci wszystkich eksterminować, to odstrzelamy ten powyżej i spokojnie zajmujemy się stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no własnie dziś skończyłem taką misję-kooprocesor B w Xenon Grid2

kooproceror- 29 baniek

K - 2 sztuki zdobyte i 1 odesłana w niebyt

J- 1 zdobyty 2 podzieliły los nieszczęsnego K

Q- 4 wzięte i 4 rozsypane

drobnica - LX, L, P, P ścigacze

po mojej stronie

Hyperion, 2 K, J(24LX),Galeon i T2 jako obrona pozycji przy bramie.

po przeleceniu przez pramę prawie od razu padł J, i ruszyły na mnie 2K

po wyeliminowaniu jednego Xenońskiego K skok do bramy i przesiedka na swojego 2-go K, którym wykończym Xenkom kolejnego K. chwila spokoju, ścignałem J(z LX) I t2 do obrony + galeona do zbiórki wraków. W chwili, gdy ostatni J wyleciał, zaczeły przybywać posiłki m.in 8Q. po zbiórce 4Q i drobnicy(K i J odesłałem wcześniej) musiałem zakończyć zabawę w polowanie Xenków, bo argoni potrzebowali mnie w Midnight Star

misja jak misja, mając hyperiona i 2-3K można ją wykonać bez większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...