Skocz do zawartości

Parkan 2


Cerber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gra kosmiczna, coś jak X3 tylko, że można mieć tylko jeden statek, ale za to można mieć drony. Podoba mi się pomysł, że:

Spoiler

po skoku do każdego nowego systemu atakują nas piraci i albo z nimi walczymy, albo płacimy 🙁

Możemy kupować rakiety, bronie i inne wyposażenie. Można też lądować na planetach i je przejmować 😀 . Jest tylko mały haczyk (a raczej wilki harpun): podczas fabuły wyskakuje błąd (coś, jak ten w Dark star one), który zamyka grę. Niby nic wielkiego, instalujemy patch'a i gotowe, ale tu kolejny haczyk. Patch jest dostępny tylko w wersjii językowej niemieckiej i rosyjskiej i po zainstalowaniu go na polską wersje gry podczas uruchamiania system zabezpieczeń krzyczy nam żeby włożyć płytę mimo iż jest włożona ]😀 . Mimo to gierka fajna 😀 .

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2992

http://www.youtube.com/watch?v=NYuDpcDGfPg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś 🙁 Kupiłem w jakimś markecie w za 4,99 😀 Ogólnie koncepcja gry bardzo fajna ale twórcy chcieli chyba za dużo zrobić jak na swoje możliwości i niektóre elementy (np. walka naziemna) zostały dosyć spłycone. Podobał mi się pomysł ze zdobywaniem i zarządzaniem planetami ale szkoda, że nie było przy tym więcej opcji 😀 Tak czy siak, miałem przy niej sporo frajdy. Szkoda że nie pojawiła się kolejna, bardziej rozbudowana część 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzeje kotleta 🙁

Fajnie się w to grało,lądowania na planetach i bitwy naziemne były całkiem fajne,tak samo w kosmosie,tylko później było już za łatwo,gra na raz ,po przejściu fabuły nie można kontynuowac gry. Oglądając zakończenie wyraźnie można się było spodziewac następnej częsci ale jak dotąd nic.Warto zagrac jak znajdziecie gdzieś jeszcze tą grę, kilka ciekawych rozwiązań tam jest. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W tej piramidzie (po cofnięciu się w czasie) musisz coś tam podłączyć do czegoś i wtedy wywala na pulpit z Erorem. Gdybyś nie wiedział o co chodzi to postaram się dokładniej wytłumaczyć, chociaż już trochę zapomniałem od tego czasu.

A jaką wersje gry masz i jaka wersja językowa (jak polska to tylko napisy, czy dialogi też)?

Wyskakuje taki błąd:

http://img150.imageshack.us/i/beztytuuns8.png/

Ewentualnie, czy mógłbyś podesłać mi na maila ten pliczek, to spróbuję podmienić i może zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje 1.1.0 ,całkowicie spolszczoną,napisy i dialogi.Dziwny ten błąd,ja przeszedłem bez problemu tę misję. 🙁 Może byc tak że coś źle zostało wygenerowane bo wszechświat za każdym razem jest inny,najlepiej wczytaj save zanim dostałeś tą misję,może to coś zmieni. Napisz mi swojego maila na pw to wyśle ci ten plik jak go znajde 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

w tej misji po cofnięciu się w czasie, szło się do tej piramidy, tam chyba trzeba było rozwalic bombe i dojśc do tego panelu... w grę grałem pół roku temu więc nie pamiętam dobrze, ale w tym korytarzu z panelem chyba włącza się alarm i nadlatują tam takie małe drony,może włączasz panel zanim one cię zaatakują?Nie pamiętam już dobrze,może coś tam w tej misji robisz nie po kolei 🙁

podeślij mi sava przed wejściem do piramidy i jak jesteś koło tego panelu, na tego maila z którego ci plik wysyłałem,sprawdzę coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci save

Spoiler

2 z nich są w piramidzie. Jeśli drugi jest tuż przed panelem. Żeby do niego dojść musisz odrazu po wczytaniu obrócić się w prawo o ok. 90-100 stopni. Po obruceniu będziesz miał drzwi i rozwidlenie. Idziesz korytarzem tym najbardzie na prawo. Potem dochodzisz do kolejnego rozwidlenia i skręczasz w lewo pod kątem ok. 210 stoipni. Jesteś w pomieszczeniu z konsolami (na lewo od wejścia). Co do trzeciego savu to jest on podczas abordażu transportowca z jakimś reaktorem. Po jego zdobyciu astroni zaproszą Cię na rokowania pokojowe. PS. Reaktor jest w dolnej części transportowca, więc nie idź na górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawa gierka. Z roku 2006 a wciąż przyjemnie się gra. Zainstalowałem wczoraj i muszę przyznać, podoba mi się fakt, że zamiast niszczyć statki pirackie w walce można na każdym z nich dokonać abordażu, wybić załogę, zagarnąć ładunek (no może w odwrotnej kolejności) i uciec zanim system samo-zniszczy statek.

Ciekawa choć trochę monotonna, ale fakt lądowania na planetach, wchodzenia do budynków i parę innych smaczków nieco to rekompensują. Grafika bardzo kolorowa, pstrokata, bije po oczach z całą surowością, na dłuższą metę męcząca. Za to utwór otwierający w menu - nastrojowa piosenka z tekstem po rosyjsku - jest w tej produkcji bezcenny 😛.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jako że istnieje ten wątek to zapytam tutaj.

Otóż swojego czasu grywałem w P2 na Win XP, niestety nie ukończyłem go. Ostatnio udało mi się go odkopać więc postanowiłem spróbować ponownie. I niestety nie mogę. Gra uruchamia mi się bez problemu ale po wstawkach filmowych, gdy kończy się proces ładowania (komunikat Ładowanie zakończone u dołu ekranu) gra wykrzacza do pulpitu z komunikatem Program Parkan 2.exe przestał działać. Niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czy wy też mieliście ten problem? I od razu dodam że sterowniki i dx są aktualne a komputer spełnia wymagania.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O\S: Vista Home Premium (32 bit)

Procesor: TripleCore AMD Phenom 8450, 2.1 GHz

Grafika: ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)

RAM: 4 GB

Nie wiem czy o to chodziło.

Co do wersji gry to nie wiem, jest to pełna polska więc chyba 1.0. Bo nie kojarzę aby były jakieś patche do wersji polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wspaniała gra 😀 Właściwie pierwszy kosmiczny symulator, w jaki przyszło mi grać. To dzięki niej wciągnąłem się w ten gatunek gier. Fabuła nieco mnie wzruszyła (Choć ukończenie każdej gry mnie wzrusza - bo nie lubię końców, choć wiem, że wszystko co dobre, kiedyś się kończy). Najbardziej polubiłem SI Ajrin 😀

Naprawdę polecam, jak ktoś nie grał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...