Skocz do zawartości

Ulepszanie wydajności gry. Zbiór poprawek i skryptów dla TC.


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co pokazujesz na screenach, podaje Ci jakie skrypty są w danej chwili aktywne, te które wymagają ręcznego uruchomienia się tam same nie pojawią. W tamtym oknie uruchom opcję 'Edytor skryptów' i dopiero tam wyszukaj odpowiedni skrypt. Uruchamiasz go potem najeżdżając na niego kursorem i naciskając klawisz 'R'.

Gdzie dokładnie wypakowałeś plik z No Fog ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co zauważyłem, to plik Tbacground jeśli jest w plikach cat/dat i instalowany jako fake patch to nie działa. Dodany jako plik do katalogu types działa poprawnie.

Być może wymaga instalacji jako base mod, nie sprawdzałem.

Lepiej jednak ściągnąć np. Mod Mangera,i wypakować plik Tbacground z plików cat/dat, dodać sobie katalog types w katalogu głównym gry i wkleić do niego plik Tbacground. Na 100% zadziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Tak, musisz wykonać po kolei misje by w ostatniej misji otrzymać dostęp do Ziemi, a zarazem całego układu słonecznego. Z intra jakie jest zamieszczone w X3TC powinieneś wywnioskować dlaczego? Obejrzyj intro to zrozumiesz dlaczego tak jest.

2. Osobiście nigdy nie używałem tego moda, ale powinien być na głównej stronie EGO wraz z innymi skryptami i modami.

3 Nie zamieszczaj w jednym poście kilku pytań. Każde zamieszczone pytanie powinno odnosić się do tematu postu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam

cyt.

Cytat

"Mody poniżej zamieszczone są kompatybilne z patchem 2.5."

czy to oznacza, że w wersji 3.0 te mody są niekompatybilne?

pozdrawiam i jeżeli są mody do wersji 3.0 to chętnie odciążyłbym swojego kompa 😀

Edytowane przez Yacek
Zmiana czcionki. Nie ma potrzeby krzyczeć na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Czy jakiś dobry człowiek rzuci działającym linkiem do:

Replace Corp HQs and Military OPs with standard EQ dock ?

Niestety nie ma plików pod tym tematem na forum egosoftu...

Mam też problem z Remove Adsigns

zdaje się nie działać, lub źle instaluję - [X3AP 3.1 + XRM]

wrzucam jako kolejne pliki cat/dat w addon i dalej reklamy atakują...

Czy też macie podobnie - w większości miejsc piękne 60fps, a w sektorach z kilkoma stacjami - spadek do 30... 🙁

Gram na Intel Core 2 Duo E8200 podkręconym do 3,2GHz, 4GB RAM Windows 7, Radeon HD 3850 512MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zanim nie zacząłem grać w SRM (poprzednik XRM), w którym były własne kolory strumieni silnika to używałem któregoś z tych modów. generalnie to szukaj na googlu: egosoft engine trail mod, coś zawsze wyskoczy.

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=252244

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=249690&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.x2thethreat.com/x2/forum/viewtopic.php?t=294273&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...