Skocz do zawartości

Uszkodzone bramy skokowe


Prowler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie nie wyobrażam by moje państwo było tak zbudowane 🙁 , że aby się dostać z jednego końca na drugi, trzeba było przelecieć przez terytorium innej rasy 😀 . To niedopuszczalne. A skakanie po wszechświecie mi nie pasi. Podbijam kolejne sektory poprzez całkowitą eksterminacje sektora po sektorze 😀 . I czasami jest dobrze znaleźć sektor który posłuży mi do stworzenia bazy z dodatkowym tylnym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiście jestem przeciwny tworzeniu czegoś takiego jak własne bramy skokowe.. Owszem coś takiego by się przydało, lecz nie wiem czy większość z Was wie iż bramy te nie były tworzone gdzie popadnie i jak komu wygodnie.. Każdą bramę skokową stworzyła dawna nieznana rasa, która od czasu do czasu interweniuje w ich konfigurację i ustawienie(wyłączenie sektorów ziemskich z sieci bram po ataku ksenonów i zniszczeniu ziemskiej bramy skokowej przez ziemian), pomysł z naprawianiem tych zniszczonych jest ok, ale tworzenie własnych to dla mnie coś w stylu grania z włączonym edytorem gry, gdzie w momencie gdy nie pasuje mi jakieś połączenie sektorów to je sobie przestawiam.. Już zdecydowanie lepszym pomysłem jest wykorzystanie ziemskich ollerusów, gdyż jak wszyscy wiemy ziemianie sami doszli do koncepcji i zbudowali swój własny system bram skokowych, bo wtedy wciąż istnieje prawdopodobieństwo zniszczenia takiego ollerusa ( a przez to i przerwanie połączenia z drugim tworzącym bramę) przez rasę zantagonizowaną z nami niż tworzenie własnych niezniszczalnych praktycznie obiektów kosmicznych, nawet gdy taki obiekt kosztuje miliardy kredytów to przy ilości możliwych do zbudowania kompleksów produkcyjnych ( nie mówiąc już o rabunkowym sposobie grania ]🙁 😀 ) jest banalnie proste, ja sam na ten przykład po 24 godzinach od rozpoczęcia nowej gry zarabiam Średnio jakieś 5-6 milionów kredytów na godzinę korzystając z samych tylko kompleksów.. więc pomysł tworzenia skryptu umożliwiającego budowę własnych bram uważam za zbyt wielkie ułatwienie ( tak zaraz usłyszę że każdy gra tak jak chcę 😀 ) ale ja wolę osobiście grać w grę a nie w edytor do niej..

Pozdrawiam wszystkich .. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję twoją wypowiedź 🙁 Aczkolwiek chciałabym zaznaczyć że wiele jest takich skryptów które coś zmieniają w grze i zazwyczaj ułatwiają rozgrywkę. Sami twórcy Ego tak zrobili patrz konstrukcje i statki ziemian, Free Jump też jest tego przykładem, i mogłabym wiele takich podać, ale prawda jest taka że nie każdy używa tego skrytpu. Ten co uważa że skakanie z free jump jest ok to go używają inni nie i o to właśnie chodzi każdy podejdzie do tego na swój własny sposób.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie neguje pomysłu. Owszem naprawa zniszczonych bram jest według mnie ok czy tworzenie takowych za pomocą ollerusów lecz największym minusem "nowych" bram skokowych jest właśnie ich niezniszczalność . Moim zdaniem daje nam to moc prawie boską w takiej grze.. (owszem edytor skryptów również ale..🙁) co do Free jump to nie korzystam aczkolwiek wydaje mi się że to nie ego stworzyło ten skrypt..😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak kto woli grać. FAKT. Ja lubie mieć monopol na dostęp do mojego sektora. Zawsze wybieram sektor z jedną bramą 🙁 (ewentualnie drugą czymś blokuje). Bardzo chętnie bym rozwalił brame w swoim sektorze. I postawił choćby taką przenośną czy ziemską która łączyła by mnie z tym sektorem który mnie interesuje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jest przecież do zrealizowania już. Dzięki HUB-owi. Postawiłem właśnie HQ w sektorze nieznanym na wschód od Mists of Elysium. Bramy pomiędzy tymi sektorami połączyłem przez HUB-a, teraz czekam na możliwość podłączenia kolejnych bram i połączę sobie sektor ze stocznią gdzie kupuję statki dla UT/ST. Po zakupieniu polecą do HQ, zaopatrzą się we wszystko co im potrzebne do pracy i jazda handlować i zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem jest to sposób. Ale jako że mamy możliwość budować okręty ;D posiadamy HQ , to chcem mieć również możliwość budowania bram !!! OD CO 🙁 (Podejrzewam że jak bym miał taka możliwość od początku gry, to nawet bym z niej nie korzystał).

Kurcze nie sądziłem że dojdzie aż do takich dywagacji na ten temat 😀 . Ja sie tylko spytałem czy jest taka możliwość 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kurczę, ubiegłeś mnie 🤪 . Miałem właśnie podać link, gdyż rano znalazłem ten skrypt.

Masz szansę, załóż temat z opisem skryptu w dziale skrypty. O spolszczeniu nie wspominam, ale jakbyś zrobił to chętnie dam na Mamuta.

PS. Skrypt wymaga EMP, a ten skrypt jest przetłumaczony, zobacz do tematu Zaawansowany napęd skokowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Cytat
Cytat

W Heretic's End nie znalazłem żadnej bramy. Z sektorów do jakich mam dostęp bramy znajdują się w tych, które wymieniłem w pierwszym poście. Jeśli ktoś natrafi na jakieś inne to dajcie znać 😁

Jest dość daleko za północną bramą.

Yacek już wcześniej o tym pisał

Cytat
Cytat

W Heretic's End nie znalazłem żadnej bramy. Z sektorów do jakich mam dostęp bramy znajdują się w tych, które wymieniłem w pierwszym poście. Jeśli ktoś natrafi na jakieś inne to dajcie znać 🙁

Jest tam brama: -18.7;1.5;81.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...