Skocz do zawartości

- - - - -

Uzbrojenie w X3 TC

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 tomol665

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 15 wrzesień 2010 - 20:49

Mam 2.5 ale mogę zainstalować nowszą. A coś to zmieni czy dodaje opcje bo ja się nie znam i chciałbym się dowiedzieć czy można tak zrobić jak chciałem w moim poprzednim poście.

#42 tomol665

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 15:58

Czy ktoś wie jak mi pomóc z tym prawdopodobieństwo użycia rakiet, ale nie te co jest w rozkaz tylko całej gry bo 5% to mało jak na całą grę?

#43 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 18 wrzesień 2010 - 18:26

No to ustaw więcej %

#44 tomol665

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 12:51

Ale właśnie gdzie to ustawić mi chodzi nie o te co jest w rozkazach tylko ogólnie całej gry bo te w rozkazach to jest na jeden statek a wrogi statek już tak nie atakuje.

#45 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 19 wrzesień 2010 - 13:00

Z tego co zrozumiałem to chcesz zwiększyć używanie rakiet przez NPC?
Dziwne, bo od samego początku w TC statki NPC aż za dużo używają rakiet. Był nawet skrypt, który zmniejszał to użycie: Reduced Enemy Missiles. Kolejne patche zmniejszały to użycie, ale nawet na patchu 2.7.1 nie można narzekać na brak rakiet, szczególnie statki dodawane przez skrypty i mody lubią czasem zaszaleć rakietami.
Jeśli nadal mało Ci rakiet, zobacz do podanego wyżej skryptu. porównaj sobie modyfikowane w nim cztery pliki z takimi plikami z czystej gry i spróbuj zrobić odwrotna modyfikację tych plików, zwiększająca spaming rakiet.

#46 tomol665

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 13:13

No w końcu z czymś do ludzi. Dzięki Yacek. Ja chciałem więcej rakiet bo mam mod Battlestar Galactica i akurat on jest dobry. Ale do tego mam małe pytanko czy jest możliwość zwiększenia zasięgu wroga mi chodzi bo mam broń co może 22 km, ale komputer w poleceniach statku jak dam atakuj okręty wojenne to strzela z max 10km. Czy jest sposób na zmiane tego. ^_^ A właśnie czym je otworzyć żeby zobaczyć i zmieniać?

#47 BAAL-Melkart

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:31

Zważywszy, że jest to wątek o uzbrojeniu, to chciałem się podzielić spostrzeżeniem odnośnie sławnego Działa fuzyjnego. Po instalacji Xtra_Shippack v 1.82 zniknął problem produkcji pszenicy w kuźni DF, ale powiem szczerze, że spodziewałem się po tej broni czegoś więcej. Jak na razie wyprodukowałem jedną sztukę, którą szybko zamontowałem na Sendai variant A no i... klapa. Nie wiem czy tym da się M3 zestrzelić. Oczywiście, nie mogę wykluczyć, że mam coś skopane i broń nie działa poprawnie. Może w większej liczbie na coś się te całe działo przyda.

Tak na marginesie, wie ktoś co to może być?:
Dołączona grafika

#48 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:42

Może jakaś rakieta, choć to mało prawdopodobne, gdyż lecą z kierunku wież. (no chyba że to M7M ale wtedy poleciała by salwa).
PS. Jak wygląda wystrzał z DF? Jak kyon czy raczej coś innego.

#49 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2010 - 20:09

Ja też się zawiodłem na tej broni. Może liczyłem na większy power? Jak dla mnie to PDF-y i Projektory Punktu Osobliwości "żondzom".
A jak wygląda strzał z DF, dawno nie grałem z modem Cadiusa, gram teraz w New Horizons, nie pamiętam dokładnie, musiałbym save podmienić. Ja znajdę czas to podmienię i napiszę.

#50 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 29 wrzesień 2010 - 15:09

Nie spieszy mi się, zanim uzbieram 100melonów na statek (pokojowo oczywiście) zdążę znaleźć substytut.
Ps. Może rozszerzę moje pytanie z tematu o DZ'tach.
Jak dodać broń bezpośrednio do gry lub fabryki?

I offtopowo, jak edytować pobrany statek?
Tships go nie wykrywa, zainstalowany przez PM'a lite (bodajże).
Ostatecznie jeśli pytanie powyżej nie znajdzie odpowiedzi to czy da się sklonować działo nie dostępne w "sklepach"
chodzi mi o te szperacze z fabuły FF.

To chyba fsio.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych