Skocz do zawartości

Uzbrojenie w X3 TC


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Może jakaś rakieta, choć to mało prawdopodobne, gdyż lecą z kierunku wież. (no chyba że to M7M ale wtedy poleciała by salwa).

Na mój gust to nie rakieta. Do niedawna myślałem, że to właśnie owe "działo" fuzyjne.

Cytat

PS. Jak wygląda wystrzał z DF? Jak kyon czy raczej coś innego.

Wygląda słabo. Tak jak ostrzał z wież laserowych. Efekt stary jak świat. Jest to jedna z rzeczy, której nie akceptuje w serii X. Gra ma duży potencjał, ale autorzy czasami zachowują się jak lenie, których nie stać na zaprojektowanie głupiego efektu broni.

Cytat

Ja też się zawiodłem na tej broni. Może liczyłem na większy power? Jak dla mnie to PDF-y i Projektory Punktu Osobliwości "żondzom".

I ten pistolet na wode kosztuje ponad 900 tys. 😆. Swoją drogą według danych encyklopedycznych PDF-y mają być silniejsze niż PPO, ale w praktyce chyba jest inaczej. "WuBeZety" również potężne według statystyk wydają się być przeciętne.

Cytat

A jak wygląda strzał z DF, dawno nie grałem z modem Cadiusa

Nie jestem pewien, ale chyba modyfikacja Cadiusa nie zmienia efektów broni, przynajmniej w paczce modyfikacji nie znalazłem nic co by broni dotyczyło.

Cytat

Jak dodać broń bezpośrednio do gry lub fabryki?

Dodanie do gry chyba w zasadzie wymaga edycji pliku "TLaser" i "TBullets". Jak dodać taką broń do fabryki, tego nie wiem. W "TFactories" nic konkretnego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Pocisk WBZ jest czerwonawo-pomarańczowej barwy (wybaczcie mi ewentualną ignorancję w określaniu barw, ale ja nie odróżniam oliwkowego od zielonego - a podobno różnica jest) o rozmiarach tylko nieco mniejszych (ale o chyba identycznym kształcie) od PDF. Wyraźnie widoczny. Ogólnie "ciężka" broń przeznaczona na okręty od M7 (włącznie) wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...