Skocz do zawartości

* * * - - 2 głosy

Wasza ulubiona rasa

17 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wasza ulubiona rasa (54 użytkowników oddało głos)

Wasza ulubiona rasa

1. Ziemianie (13 głosów [24.07%])

Procent z głosów: 24.07%

2. Federacja Argon (9 głosów [16.67%])

Procent z głosów: 16.67%

3. Królestwo Boron (7 głosów [12.96%])

Procent z głosów: 12.96%

4. Teladi (3 głosów [5.56%])

Procent z głosów: 5.56%

5. Split (12 głosów [22.22%])

Procent z głosów: 22.22%

6. Paranidianie (1 głosów [1.85%])

Procent z głosów: 1.85%

7. Yaki, Piraci i ich Gildie i Książę (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

8. Xenon (3 głosów [5.56%])

Procent z głosów: 5.56%

9. Krzaki (1 głosów [1.85%])

Procent z głosów: 1.85%

10. Killem All (5 głosów [9.26%])

Procent z głosów: 9.26%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#11 Omicron

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 173 postów
  • LokalizacjaOmicron Lyrae
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 08 luty 2010 - 11:28

Hehe krzaki ... bardzo mi ostatnio się narażają szczególnie te ich klastry (jak ja ich nie znoszę !!!) a to za sprawą fabuły Argońskiej którą prawie ukończyłem. Piraci oraz Yaki jeśli oddają mi swój statek to raczej daruję im życie w przeciwnym wypadku plazma w głowę. Xenoni z tymi to nie ma jak pogadać statków też nie oddają więc zawsze ich "gorąco" witam. Co do reszty ras to nie jestem typem awanturnika (chyba że ktoś mi się narazi B)) raczej indywidualistą rasy Argon. Podejrzewam że w niedalekiej przyszłości jeśli jakiś Paranid będzie zbytnio natarczywy to zacznę eksterminować ich całą rasę za ich paskudne facjaty (dla mnie nie byli zbytnio gościnni gdy przelatywałem przez ich sektory do Argon Prime).

#12 gchojna1

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 125 postów

Napisano 09 luty 2010 - 11:14

Moja ulubiona rasa to Boroni - sa pokojowo nastawieni i maja ładne statki choś wielkie, no i żałosne w walce (twórcy gry ich pokrzywdzili) Ogólnie są w porządku. A Splici mają brzydkie statki B)

#13 henryk5pio

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • LokalizacjaMłoszowa
  • Rasa: Split

Napisano 31 lipiec 2011 - 14:32

Moją ulubioną rasą są Splici. Lubie ich zapalczywość oraz podoba mi się wygląd ich okrętów. Paranidiańskie i Xenońskie okręty też mają fajny wygląd. Natomiast nie znoszę Terran :/ Są przepakowani... Dodatkowo ich statki (zwłaszcza Claymore, Yokohama, Katana i Osaka - Tokio ujdzie w tłoku) przypominają mi tandetne zabawki z dzieciństwa, które widywałem na targu albo podczas odpustu...

#14 HanSolo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 02 sierpień 2011 - 19:17

Stawiam na Tolka Banana..., tfu, Teladich. Bo sprzedadzą ci wszystko, najbardziej zabójcze zabawki, osłony 2GJ, zioło, co zechcesz. Poza tym zawsze podobały mi się statki wyciągnięte ze złomu. :) Aczkolwiek "Ziemniakami" też nie pogardzę, z Wielkopolski jestem. Mają okręty jak kombajny, wjeżdżasz do xenków i nawet nie zauważysz kiedy sektor będzie pusty. Ale od nich statki tylko do poziomu korwety. Latanie czteroipółkilometrowym Fenixem (wśród xenków/ khaaków), to jest wyzwanie! Najbardziej nie lubię paranidów, broń mi nie odpowiada.

#15 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 211 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 02 sierpień 2011 - 20:17

Terranie

:) Vidar

#16 Revan

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLehon, planeta Rakatan
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 03 sierpień 2011 - 14:47

Ta, zgodzę się z Riessem co do Terran i Vidara. Ale z resztą osób co się wypowiadają o Terranach też się zgodzę. Przesadzeni, i to mocno, znaczy się , hardkorowo. :) Ale i tak ich lubię :) :) :) :) :) :) :) :) :D

#17 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 03 sierpień 2011 - 17:38

Lubię terran, mimo że nie latam już ich statkami. Ostatnio przerzuciłem się na splickie maszynki ze względu na niewielkie rozmiary i zwartą budowę. (W każdą bramę wejdą :) )
Myśliwców na razie używam #Deca, a to ze względu na to że są bezpilotowe. (Wiem wiem w tej grze każdy statek może latać bez pilota ale dla mnie ważna jest poprawność polityczna. No i mi ich nie szkoda)

#18 littlekiller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaKabina pilota
  • Rasa: Nieznana

Napisano 06 listopad 2011 - 22:35

Witam

Fajny temat więc się podepnę. Zacznijmy od ras których nie lubię:

Kiedyś lubiłem Argonów za to że w skład ich rasy wchodzi OTAS i jego odlotowe statki. Ale teraz nie używam ich statków, więc przestali mi się podobać. Głównie przez to że każdy statek większy od M3 wygląda jak przerobiony Mamut ;) ; do którego, nawiasem mówiąc, jedyna pasująca nazwa to Big Box.

Jednak nic nie przebije Teledian i ich statki :o . Są tak powolne, że lecąc przez ich sektory mimowolnie sprawdzasz czy SETA na pewno jest wyłączony :P . A ich wygląd! Wyglądają jak ergonomiczne rozwiązanie kwestii recyklingu zalegającego w kosmosie złomu. Boroni mają dziwną tendencję do hodowania rzeżuchy na poszyciu swoich statków :( . Ale nadrabiają to wyglądem, mógłbym godzinami wpatrywać się w borońską Orkę... .

Co do ziemian... nie miałem czasu na sprawdzanie statystyk ich statków więc ograniczę się do wyglądu: będąc w ich sektorze zauważyłem latający talerz który zainteresował mnie bardziej niż ich statki :) .

Teraz rasy które lubię:

Xenoni :) (wiem co sobie myślicie), mają paskudny charakter i lubią postrzelać do mojego statku, mimo że w okolicy jest mnóstwo statków Teledian, ale ich statki!! Podnieście to co napisałem o wyglądzie statków Teledian do 2 potęgi i macie opis statków xenonów. W tym wypadku przesada wyszła im na dobre, bo statki z ich wystającymi wszędzie drutami robią niesamowite wrażenie wraz z ich metalicznym lakierem ^_^ .

Kha-aków trochę lubię i trochę nie:
lubię bo atakują cywilne statki, dzięki czemu mam co zbierać a nie lubię bo przy konstrukcji swoich M3 wzorowali się na kształcie opakowań herbaty Lipton- piramidka :D , a większe statki są poniżej krytyki, wraz z ich ohydnym lakierem.

Piraci- głównie za napędzanie moich finansów przez ciągłe dostawy statków ;) . Poza tym ich statki mają same wady: co do grafitii można się spierać, ale dziwnym trafem pirackie statki mają słabsze statystyki do tych wprost ze stoczni.

Spilici- tych gości naprawdę lubię: każdy ich statek jest choć trochę przystosowany do walki, oni sami mają co prawda paskudne mordy <_< i trudności w odmianie niektórych czasowników, ale sympatyczni na swój sposób. Statki wyglądają jak zardzewiałe, ale łączą w sobie siłę ognia i szybkość, co w praktyce oznacza, że mogę walczyć z kilkoma xenkami jednocześnie i zwiać gdy przestanie mi się podobać B) . Poza tym sekretna broń ich fregat ;) ... .

Paranidan lubię za wygląd ich statków, nic poza tym -_- .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych