Skocz do zawartości

X3 Reunion Na Windows 7 ?


luki99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc witam wszystkich jestem tutaj nowy 😎 . Na wstepie jestem zaintereesowany kupnem gry X3 reunion ale tak jak w temacie zainstalowałem sobie jej demko na systemie Windows 7 Ultimate 64 Bit i wyskakuje jakiś błąd i gra się wcale nie włącza . Nawet w trybie zgodności . O sprzęt się nie pytajcie bo mam z 5 razy przewyższający wymagania owej gry . Powiem jeszcze iż na Windows XP SP3 chodziło dobrze . 😎 A pozatym gdzieś wyczytałem nie pamiętam gdzie że gra nie jest kompatybilna z windows 7 . Więc czy jest jakiś sposób na uruchomienie X3 Reunion na tym systemie ? XP nie chce mi się instalować ( zadużo roboty ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doba dzięki . Jak uzbieram kase na X3 to kupie . Najwyżej jako drugi system zainstaluje Xp bo wiem że można mieć dwa systemy na Kompie .

Też zauważyłem że lista systemów windows które obsługuje gra si powiększyła po którymś pathu o wiste a wista to prawie windows 7 . (Choć prawie robi wielką różnicę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Doba dzięki . Jak uzbieram kase na X3 to kupie . Najwyżej jako drugi system zainstaluje Xp bo wiem że można mieć dwa systemy na Kompie .

Też zauważyłem że lista systemów windows które obsługuje gra si powiększyła po którymś pathu o wiste a wista to prawie windows 7 . (Choć prawie robi wielką różnicę )

Poszperaj może na allegro, Reunion była parę razy dorzucana do różnych czasopism z grami. Koszt ~10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prowler dzięki za cynk 😎 . Poszperam w kioskach troche i jak będę w mieście .

A Co do Reuniona to cos ostatnio nie widywałem tej gry w żadnym czasopiśmie . A dla zainteresowanych ceny na Allegro http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... &country=1 chyba się spręże i kupie z alegro po wypłacie .

O, nawet już jest 😎 np. tu http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=2323&k=x3-konflikt-terranski-pomaranczowa-kolekcja-klasyki&utm_source=enc&utm_medium=image&utm_campaign=sklep

Reunion ostatnio było w KŚ Gry w lipcu 2009, wcześniej chyba w Play'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi demu reuniona nie pasował jakiś sterownik nie wiem oco kaman 😎 . A puźniej mu jakiegoś plikiu brakowało .

A dokładniej prosił mnie o usunięcie jakiegoś stera i podał ściezke docelową gdzie się plik sterownika znajdował . I gdzieś czytałem że nie mogą być w reunion używane wbudowane karty dźwiękowe to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I gdzieś czytałem że nie mogą być w reunion używane wbudowane karty dźwiękowe to prawda ?

Mogą być, żaden problem. Tylko przy takich kartach lepiej wyłączyć EAX, wpłynie to zdecydowanie na wydajność gry. Przy dobrych kartach dźwiękowych, nie zintegrowanych, lepiej EAX włączyć. Przerabiałem to na starym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A to dlaczego ?

1. Ponieważ gra jest niedopracowana.

2. Zobacz, jaka cudna grafika 😎 (ok trochę przesadziłem 😀 )

3. Nie ma ograniczenia co do wielkości zadym, czy ilości statków, więc prędzej, czy później twój sprzęt i tak polegnie, jak każdy, a nie robienie tego to, jak lizanie pizzy 😎 ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nabyłem X3 Reunion . Zainstalowałem i działa 😎 😎 . Mam jeszcze małe problemy z dokowaniem do stacji zaopatrzeniowej (czy jak to się tam zwie ) tam gdzie się zaczyna a mianowicie nie moge znaleśc doku . A jak Chciałem zadokować autopilotem to mi statek rozbił .

EDIT Już wiem jak zadokować . można zamknąć temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.

Długo mnie nie było, a zabawę z Reunionem zaczynam od "podstaw"

Jednak usilnie przeszkadza mi w tym sam Reunion, który podczas wczytywania save'ów wywala do pulpitu (app.crash)

Czasami się wczytują, czasami nie, zauważyłem że jak mam włączonego firefoxa to się nigdy nie włącza, tak więc wygląda to dość dziwnie, ale tak jest.

Żeby nie było, sprawdzałem procesy, niczego nie brakuje etc.

Stery najnowsze, nic nie koliduje zapewne, tylko nie wiem gdzie szukać przyczyny problemu.

System Win 7 Home Edition.

Dziękuje za każdą sensowną odpowiedź, i pozdrawiam maniaków x3 którzy dbają o to forum 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...