Skocz do zawartości

Obrona stoczni (misja gonerska)


Cerber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobną sytuację nie pamiętam teraz gdzie to było dokładnie ale pojawił się pierw jeden statek i po chwili jakieś kolejne 9 czy 10 nie liczyłem ich. Bij ich do momentu aż nie otrzymasz wiadomości od zleceniodawcy, że dziękuje za pomoc i przesyła kredyty 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany przegieli trochę, załatwiłem już 70 (tak siedemdziesiąt) sethów i tyle samo zefirów, a Ci nadal atakują 😎

EDIT 1: 5 setów i 2 Zefiry póxniej: Udało się 😎

EDIT 2: Mam kolejny problem. Skacze do nieznanego na pd od Yakurazi i tam jest zaginiony Aran. Dostaje od nich wiadomość z prośbą o pomoc, podlatuje, niszcze sonenów i... nic się nie dzieje. mam czekać, gdzieś lecieć, czy co? Żadnej widomości nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to akurat nie bug. Już wiem, w czym tkwi problem. Miałem lecieć na umówioną pozycję i czekać, aż gonerzy odciągną uwagę sonenów, a ja zamiast tego podlatywałem do sonenów i bach ich 😎 . Zauważyłem też, żę w sektorach przejętych przez krzaków (za sprawą improved krzak) nie przychodzą wiadomoście. Pewno mają zagłuszanie 😎 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

rany przegieli trochę, załatwiłem już 70 (tak siedemdziesiąt) sethów i tyle samo zefirów, a Ci nadal atakują 🙁

EDIT 1: 5 setów i 2 Zefiry póxniej: Udało się 😀

Jak możesz dokładniej opisać (EDIT 1) co zrobiłeś, ja ubiłem masę sethów, zefirów i pomniejszej floty i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na pewnym forum

Spoiler

(http://www.thexuniverse.com/threads/6315-WALK-THROUGH-Goner-Missions-SPOILERS!)

twierdzą że wystarczy odeprzeć pierwszą falę Sohnenów (4 Sety, 3 Zepar, 2 Oriax) a resztą się nie martwić.

Sprawdzone.

Przy obronie do upadłego, można niechcący stać się wrogiem bronionego obiektu, ponieważ Sohneni latają bardzo blisko stoczni, a wtedy nasza flota błyskawicznie dokończy dzieła (ja w ten sposób z „Bohatera federacji” awansowałem na „Poszukiwany wróg”).

Przy wersji z obroną przed pierwszą falą Sohnenów, zachowałem szacunek bez uszczerbku, a misja toczy się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...