Skocz do zawartości

Kim jesteś ?


Jagoda
 Udostępnij

  

154 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kim jesteś ?

    • Handlarz
      6
    • Wojownik
      21
    • Złomiarz
      10
    • Awanturnik
      6
    • Przemytnik
      6
    • Ekonomista
      8
    • Paladyn
      6


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie kim jesteś?

Wiecie za co tak naprawdę lubię X 3 TC ? Za to że każdą rozgrywkę mogę rozpocząć w innym miejscu, w innym statku, z zupełnie inną fabułą. Każda moja nowa gra jest inna. Gram już z 8 miesięcy i nie mam jej dosyć 😎. A ile razy rozpoczynałam nową grę, to nie jestem w stanie tego zliczyć 😎

Pomimo tego że gra ma wielki wachlarz, to i tak obieramy jakiś główny kierunek naszego celu w grze, i jaki on jest? Co przeważa w waszych rozgrywkach? Z czego się utrzymujecie ? Handel, Walka, a może coś innego ?

W Grze możemy wcielić się w Handlarza, latać po wielkim kosmosie i skupować/sprzedawać co tylko popadnie. Możemy również pobawić się w Wojownika stając po stronie prawa strzegąc ładu i porządku w galaktyce.

Możesz też być Złomiarzem i latać po przeolbrzymim wszechświecie w poszukiwaniu porzuconych statków, jak i dryfujących kontenerów z towarami, a następnie je sprzedawać. A może Awanturnika Niszczycie wszystko i wszystkich na swojej drodze, nękanie handlarzy, nie przestrzegacie reguł jak i konsekwencji za ich łamanie ? A może Przemytnik uważacie że uczciwy interes nie jest dla was i wolicie zająć się handlem nielegalnych towarów. A może Ekonomista waszym głównym dochodem w grze jest budowanie stacji na zlecenie i transport personelu ? A może za swój cel obrałeś wykonywanie fabuł Paladynem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jaka tozsamoscia uosabia sie autorka posta ?

Wybieram przemytnika. Nielegalne fabryki, lupienie bogatych kupcow i bycie watazka. Tak buduje swoje zaplecze ekonomiczne by zbierac flote pozwalajaca na nekanie Terran, a nastepnie ich wykluczenie ze swiata X. Jestem sola w oku Terran jednym slowem 😎

Ciagle lanie Khaak i Xenonow robi sie nudne, Terranie sa znacznie ciekawszym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja osobiście główny nacisk kładę na Paladyna, rycerza pełnych cnót 😎)). Wykonując fabuły, pomiędzy fabułami bawię się w Wojownika, Złomiarza, Przemytnika i Ekonomistę. Z czym przemytnik i ekonomista są wykonywane u mnie w minimalnym stopniu, ponieważ buduję mały kompleks i sprzedaje w nim nielegalne towary, w chwili obecnej jest to tylko gwiezdna wódzia. Wojownik zdecydowanie przewyższa u mnie złomiarza, którego też wykonuję rzadko, aczkolwiek profit w początkowej fazie gry jest wyższy od wojownika. Bo gdy dorobię się już Tyra to misje bojowe przynoszą olbrzymi dochód chyba największy 😎 Z jednej misji zlecenia można wyciągnąć nawet 40 mil kredytów 😀

Tak więc Jestem Paladynem 😀 następnie Wojownik, Złomiarz, przemytnik i ekonomista.

PS. Zmieniłam sposób głosowania do 3 możliwych opcji i możliwość zmiany zdania chwilowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze powinna sie pojawic jeszcze jedna opcja - zbieracz 😎

Kiedys przez krotko uskuteczniałem ten profil, latajac gonerskim rangerem (to statek bezbronny) i zbieralem porzucone towary tudziez okruszki. Gdy zalozy sie odrzucenie przemocy, a zrodlo kredytow beda stanowic tylko zebrane towary to da sie jakos nawet za to wyzyc.

Aczkolwiek przyznam, ze nastepnym krokiem ewolucji bylo przejscie do zlomiarza, bo jak tu sie temu oprzec 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mysle ze powinna sie pojawic jeszcze jedna opcja - zbieracz 😎

Kiedys przez krotko uskuteczniałem ten profil, latajac gonerskim rangerem (to statek bezbronny) i zbieralem porzucone towary tudziez okruszki. Gdy zalozy sie odrzucenie przemocy, a zrodlo kredytow beda stanowic tylko zebrane towary to da sie jakos nawet za to wyzyc.

Aczkolwiek przyznam, ze nastepnym krokiem ewolucji bylo przejscie do zlomiarza, bo jak tu sie temu oprzec 😎

Masz opcję Złomiarz. Latasz w poszukiwaniu porzuconych statków jak i wszelkiego typu kontenerów z towarami 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zlomiarz zbiera wraki i no i bije sie. Mnie raczej chodzilo o pokojowo nastawionego kosmicznego hipisa co lata nieuzbrojonym statkiem i konsumuje tylko te dobra ktore wypadna, albo ktos wyrzuci 😎

Co fajnego jest w tej grze, ze mozna sobie tworzyc takie zalozenia i grac wedluch nich 😎

dobre określenie w angielskim jest na to bodajże "scavenger" 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Wojownik (najemnik) tak zarabiam jak potrzebuje szybko gotówki, następnie Handlarz tyle że stacjonarny 😎 (kompleksy), od niedawna Przemytnik, nie pogardzę też porzuconym mieniem czyli Złomiarz no i oczywiście Paladyn. To niestety więcej niż 3 opcje dostępne do wyboru w ankiecie. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonywanie misji i fabuł można określić mianem Poszukiwacz Przygód

Cytat

Niezbyt trafne określenie, ale może zaproponujcie lepsze.

Co do ankiety, to każdy po części spełnia wszystkie jej opcje, wybrać należy te, które wykonujemy najczęściej i najchętniej. Wtedy chyba można ograniczyć się do trzech opcji.

To najczęściej Wojownik - Złomiarz - (wykonywanie misji / fabuł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No cóż myślę że powinnam sprostować to dlaczego użyłam słowa Paladyn.

A więc temat robiłam na szybkiego, więc Paladyn jest to rycerz, który za pomocą miecza ( w przypadku X3 TC będą to działa i rakiety ) niszczył wszelkiego rodzaju zło, walczących po stronie dobra, światła i prawa. Nie wiem czy zauważyliście, ale każda z fabuł jest w stylu uratuj, pomóż a nie zniszcz. Paladyn był rycerzem wszelkich cnót. Więc tak naprawdę Paladyn nie tylko powinien wam się wam kojarzyć ze średniowiecznymi czasami. Może być tak że za 800 lat będą znowu Paladyni strzegli ładu we wszechświecie. O ile rasa ludzka przetrwa. Tak na marginesie a jak myślicie, skąd wzięli się Rycerze Jedi w SW, czym się kierowali i czego przestrzegali ?

Moim zdaniem jest to jak najbardziej trafna nazwa.

Co do misjonarza myślę że to też jest całkiem trafna nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...