Skocz do zawartości

Pytania do XTM


Nath
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i XTM'a 0.7.5. i w związku z tym mam parę pytań, nie wiedziałem jak je sklasyfikować więc zdecydowałem się rozpocząć nowy temat (mam nadzieję że nie oberwie Mi się😛 oto one (na razie;)

1. Zainstalowałem XTM'a Full 0.7.5 a pokazuje Mi przy uruchamianiu że jest to wersja 0.7.4, czy to jest normalne??

2. Ściągnąłem spolszczenie do niego z Mamuta, i w zasadzie nic po polsku w nim nie ma nie ma, tak ma być czy coś sknociłem?

3. Po 4h grania, w Ore Belt pojawiły się 3 Niszczyciele Khak i klastry, co po paru minutach zamieniło się w ponad 90 statków ;/ sektor zaraz przestanie istnieć, więc znów się pytam czy to jest normalne?? (czytałem że robią najazdy ale tak szybko i tak "poważne"?)

4. Lecąc sobie zauważyłem jakiś statek, pomyślałem że przyjrzę mu się z bliska, więc skręcam w jego stronę a on.. wybuchł ;/ tak po prostu, bez przyczyny.. czy to także jest normą..?

P.S. z góry dziękuję za odpowiedzi 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, bo Cie zaraz zjedza 😛 Poszukajze dokladniej co i jak odnosnie XTM http://xudb.pl/topic/9-x3xtm-konfiguracje-gry-kolejno-i-sk-adniki-instalacji/ [X3XTM] Konfiguracje gry - kolejność i składniki instalacji . Postepuj wg wskazowek - a bedziesz mial w pelni po polsku.

Ad 1,3,4 nie wiem, wieki nie gralem w xtm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

oszukajze dokladniej co i jak odnosnie XTM http://xudb.pl/topic/9-x3xtm-konfiguracje-gry-kolejno-i-sk-adniki-instalacji/ [X3XTM] Konfiguracje gry - kolejność i składniki instalacji . Postepuj wg wskazowek - a bedziesz mial w pelni po polsku.

Czytałem, niejednokrotnie, aczkolwiek XTM Full 0.7.5 instaluje się bez łatki i daje się od razu spolszczenie i właśnie ono jakoś Mi nie działa, nie wiem dlaczego. Przerzuciłem wszystko do katalogów i mam po angielsku.

psorek - a da się może jakoś wyłączyć te "inwazje"?? Trochę ciężko zbierać mozolnie kilka mln na jakiś w miarę szybki kompleks i patrzeć jak w ciągu kilku/kilkunastu min wszystko się obraca w perzynę;/ a żeby rozwalić te statki (ponad 90) to trzeba mieć flotę, a jej znowu bez kompleksów/fabryk ciężko zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki nie znajdzie sie ktos, kto w to gra badz pamieta = sprawdz w ustawieniach AI, tam cos bylo chyba, jakas opcja ktora badz wlaczala badz wylaczala te inwazje. Tylko nie pamietam, xenkow czy krzakow.

ET ano wlasnie. Zdaje sie ze wiele zapomnialem z XTM, pozostawie 'doradzanie' swiezszym uzytkownikom 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerber - Dzięki, skorzystam ale na innych asteroidach ponieważ w Ore Belt mam baze piracką więc to dobre miejsce na kompleks destylarni wódy 😛

Co do "inwazji", zainstalowałem Race Response Fleets Final 1.7a, narazie daje radę.

Jeszcze tylko małe pytanko czy zniszczone stacje w sektorze przez tę inwazję się "respawnują"??

Prosiłbym jeszcze o odpowiedź na 2 pkt

P.S. Jeszcze raz Wielkie Dzięki wszystkim za odpowiedzi 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zachowaj sejwy

2. odinstaluj grę

3. skasuj katalog, gdzie była X3R

4. opróżnij kosz na pulpicie

5. dopiero teraz rozpocznij instalację X3R

6. zainstaluj wszystkie patche do x3 bez uruchamiania gry

7. zainstaluj Bonuspack 3.1.07

8. zainstaluj spolszczenie do BP

9. zainstaluj XTM Full werszyn

10. wgraj spolszczenie do XTM

11. ciesz się w pełni spolszczonym XTM

12. Poszukaj tzw "easter eggs" w grze, które umieścili tłumacze 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak radziliście pełną reinstalkę i ...nic 😛 Dla pewności zainstalowałem skrypt BBSExtra i władowałem jego spolszczenie aby sprawdzić czy dobrze wszystko robię, efekt taki że skrypt spolszczony a XTM nie ;/ chyba się poddam Panowie.

Dziękuję za cierpliwość i chęć pomocy 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...