Skocz do zawartości

Dodatkowe statki/okręty/latadła do X3/XTM


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nie jest to do końca prawda. Wersja 2.20 zaczęła być tworzona do XTM 0.7.4 i miała się pojawić "na dniach" a w międzyczasie wyszedł TC i wszystko się rypło.

Też nie prawda. Wersja 2.20 była tworzona wcześniej, ale nie dla tego że pojawiła się wersja 0.7.4 XTM, tylko dlatego że miał wyjść TC. Cycrow jest jednym z twórców TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Ja też instalowałem wersją 2.12 statki do XTM-a w wersji 0.7.4 i 0.7.5. O tym jak robiłem aby statek pojawiał mi się w grze pisałem już w tym temacie ze dwa razy.

Próbowałem wg Twojego przepisu ze dwadzieścia razy. Niestety nie chce u mnie się pojawić. Żaden. Może to mój system jest wadliwy (vista 64)? Robiłem nawet reinstalkę X3 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Małe pytanko odnośnie statku. Mam stateczek Goa'uld Deathglider. W statku nie działa tylna wieżyczka (gdyby ktoś miał wersje z działającą wierzyczką, będę wdzięczny za podzielenie się nią). Czy w walce poza sektorem, komputer będzie obliczał wynik, tak jakby wieżyczka działała, czy nie ma to znaczenia, czy walka jest w sektorze, czy poza nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy w walce poza sektorem, komputer będzie obliczał wynik, tak jakby wieżyczka działała,

Raczej tak. Podczas walk poza sektorem komputer oblicza prawdopodobieństwo wygranej, bądź porażki biorąc pod uwagę uzbrojenie statku osłony itp. Jesli masz broń w tylnej wierzyczce, to fakt, iż nie działa nie wpłynie na wynik bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny problem z moimi cacuszkami. Nagle poznikały ze stoczni XTM, a ich miejscu są puste miejsca, za około 5 tys. kr., ale i tak po zakupie nie ma się zadnego statku a komunikat to, że kupiłeś transportowiec. W zwykłych stoczniach są. Próbowałem przeinstalować skrypt, ale nic to nie dało. Spróbowałem postawić stocznię jeszcze raz.... NIC. Statki przeinstalowałem. Wymieniłem też pliki na te z przed instalacji statków i zainstalowałem je jeszcze raz... też nic. Czy da się to naprawić, bo niektórych statków nie idzie dostać inaczej? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mnie wywalało nawet po instalacji jednego statku.

W TC dodatkowe statki instaluje się jako mod, więc nie ma problemu. Najnowsza wersja PM ma możliwość przerabiania statków w formacie .xsp z X3R do TC (pisze o tym w temacie o PM Lite dla TC), ale nie ryzykowałem i nie dodawałem tak przerobionych statków (czy po staremu w formacie .xsp) do TC. Instalacji statków jako moda jest stabilna i wolę pozostać przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wszystkie statki stworzone dla serii X w formatach .xsp znajdziecie w tym linku: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=274276

Statki zostały pogrupowane wg. wzorców (filmów, seriali, gier itp), linki prowadza bezpośrednio do pliku danego statku, więc nie ma problemu z ponownym wyszukiwaniem na obcych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...