Skocz do zawartości

Czy można to jeszcze gdzieś dostać?


Cerber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostac to moze dostaniesz, ale kupic to raczej ciezko. Nawet w ofercie sklepu na egosofcie nie maja xbtf.

Hmm najblizej co przychodzi na mysl to allegro. Sauron11 wlasnie sprzedaje tam zestaw kolekcjonerski xbtf,x2,x3 i bonusy.

http://www.allegro.pl/item861001477_zes ... ladki.html

prosze mi tu postawic wytwornie Gwiezdnego Piwa 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
W dniu 19.11.2011 o 20:44, Riess napisał:

Zostaje. Nawet jeśli autor tematu nie skorzysta, to skorzystają kolejni z tym pytaniem.

Na przykład ja 😉

Zamierzam wykupić starsze części "iksów" oraz nowsze, tylko aktualnie nie bardzo mam jak :x a wydanie z platformy steam to całkowita ostateczność

Jest możliwość dostania jeszcze tego mimo że upłynęło kawał czasu już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2013 o 16:14, Yacek napisał:

X-Antologia to to samo co X-Superbox, to tylko nadana przez wydawcę polska nazwa tego samego produktu.

Nie jest to to samo. X-Superbox zawiera oprócz tego drukowaną, grubą encyklopedię wiedzy o wszechświecie, w którym dzieje się akcja wszystkich części X. X-Antologia tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest ładnie wydrukowana na kredowym papierze 😛

Tak w ogóle to chylę czoła przed tłumaczem tej encyklopedii. Sam jestem zawodowym tłumaczem i wiem, ile pracy trzeba było włożyć w przełożenie tego tekstu. To tłumaczenie z angielskiego czy niemieckiego? Ja mam wersję niemiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2013 o 11:29, Yacek napisał:

Monitor bardziej błyszczący niż papier kredowy.

Monitor wymaga prądu, książka nie 😛

W dniu 12.05.2013 o 11:29, Yacek napisał:

Z angielskiego.

Hm, czyli jest to tłumaczenie tłumaczenia. Ciekawe, jak by wyglądało tłumaczenie z oryginału. Może się kiedyś za to wezmę...mam nadzieję, że na którejś płycie z zestawu jest też wersja PDF. Tak czy tak - kawał dobrej roboty. Że też się komuś chciało...podejrzewam, że tłumaczenie tego za kasę dałoby całkiem niezłą sumkę. Też tłumaczę książki i pomimo żałosnych stawek można na tym trochę zarobić. Ale to już takie moje zboczenie zawodowe 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2013 o 11:51, OSH napisał:

Hm, czyli jest to tłumaczenie tłumaczenia. Ciekawe, jak by wyglądało tłumaczenie z oryginału.

Tak samo. Jak miałem wątpliwości z tekstem, zaglądałem do wersji niemieckiej.

Zrobiłem to z ciekawości, co znajduje się w encyklopedii.

PS. Aby było wszystko jasne, nie znam angielskiego, ani niemieckiego.

W dniu 12.05.2013 o 13:43, OSH napisał:

No proszę, używaliście XTM-a? Ja walczę głównie na Tradosie 😀 Szacunek 😀

Nie bardzo wiem o co ci chodzi, ale chyba nie do końca rozumiesz. XTM to mod dla X3 Reunion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...