Skocz do zawartości

Pocztówki


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Więc chciałabym zamieszczać tutaj swoje wyjątkowe zdjęcia "pocztówki" z mojej podróży w świecie X. Która tak naprawdę mam przynajmniej taką nadzieję nigdy nie dobiegnie końca.

Chciałabym też by każdy forumowicz który oczywiście jest zainteresowany tym tematem o założenie tylko jednego tematu i zamieszczaniu w nim swoich "pocztówek" z podróży w spojlerze tak by uniknąć bałaganu.

Myślę że najlepsze najładniejsze "pocztówki" można by było zamieścić w jakimś wspólnym folderze i w przyszłości można by te unikatowe cudowne chwile umieścić na naszych komputerach. Mam na myśli tapery które są wczytywane w trakcie ładowania gry.

Więc chętnych zapraszam by polecieli po lustrznke i ze swoich statków pstrykali wyjątkowe chwile.

No ja niestety mam XP 32 bitowego to też moje fotki nie będą powalające, aczkolwiek mam w planach zakup Win7 64 bitowego 😁

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszłam jednak do wniosku że jakoś fotek zamieszczanych tutaj jest bardzo słaba, to też zachęcam was do oglądania i oczywiście zamieszczania swoich fotek na Mamucie w dziale Galeria.

Aczkolwiek była bym wam niewymownie wdzięczna byście tutaj, w tym dziale zamieszczali swoje opinie odnośnie moich lub swoich fotek, nawet te surowe 😁 Chciałabym byście to wy zadecydowali o tym która fotka zasługuje na to by mogła znaleźć się w dziale Galerii na Mamucie. Dzięki temu moja fotka która wam nie przypadnie do gustu po prostu zostanie wysłana Xenom e-mailem 😁

Każda Moja fotka jest ponumerowana przykładowo Jagoda005, lub Jagoda 017 więc łatwo będzie wam określić która jest do bani a która może być na Mamucie.

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Pozdrawiam.

PS. wszystkie fotki mojego autorstwa mają specyficzny podpis, w prawym dolnym ekranie. Nie da się go nie zauważyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Spoiler

Bardzo nieprzyjemny i grozny statek, a w tle orbitujacy J.

Jagoda, widzialem screeny z mamuta. Dobra robota.

Tej grze przydalaby sie skrypt "rezyserski" pozwalajacy umieszczac kamere w dowolnym miejscu oraz obowiazkowo spowalnianie kadru w momencie jakiejs fajnej akcji. W kilku grach sie z czyms takim wlasnie zetknalem, idealne rozwiazanie do swietnych ujecw grze.

Ps. A dlaczego gdy wklejam juz obrazek tu na forum, to wyglada on gorzej niz w oryginale (jakies czarne plamy w tle, a zamiast gwiazd sa jakies farfocle:/). Jakas auto kompresja czy co ?

Edit: W firefoxie zdjecie wyglada jak opisuje, zas otwrte w IE - jak oryginal z pulpitu bez zadnych skaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje gratulacje Sorkvild bardzooo imponujący screenshots. Chyle czoło, jestem pełna podziwu 😎 na pewno ta fotka znajdzie się u mnie na kompie 😛

PS. Wiesz to samo myślałam o tej kamerze. Przykładowo takie kamery są w symulatorach samolotów, pociągów i samochodów. Masz wiele ując i każde z nich daje swój niepowtarzalne ujęcie. Zdecydowanie coś takiego przydałoby się, i to nie tylko do robienia screenshotów ale i nawet do krótkometrażowych filmików. 😎

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks 😛

Ogladajac rozne filmiki z X3, zauwazylem ze niektore klipy sa krecone dynamiczna kamera z roznymi ujeciami. Nie jest to cos w stylu F2 kat i ujecie, bardziej mnie to wlasnie wyglada na jakis "spectating script" czy cos w tym stylu.

A interesowal sie ktos tym "directorem" w katalogu X3, glownie chyba sluzy to do tworzenia misji, ale moze tez da sie manipulowac z kamera. Narazie czytalem instrukcje w pdf (dlugie i dosc skomplikowane :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie odkryłam że jak wybierzemy jakiś cel, statek i po wciśnięciu F2 mamy jego podgląd, a gdy następnie naciśniemy na klawiaturze numerycznej klawisz INS lub jak kto woli 0, mamy ujęcia kamery reżyserskiej. To znaczy każdorazowe naciśnięcie tego klawisza zmienia punkt widzenia kamery coś w stylu widoku przy symulatorach 😛 fajna sprawa 😎

Tak w ogóle klawisze kamer są opisane w instrukcji Widoki na stronie 118 ( posiadam anglojęzyczną instrukcję )

Życzę miłej zabawy i ciekawych widoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o robienie zdjęć.

A opisałeś jak robić zdjęcia a Mi i Sorkvildowi chodziło o robienie filmików. Czyli przy pomocy programu możemy przechwycić animacje lecącego statku lub ciekawego wątku walki.

Więc mój post dotyczył zupełnie czego innego niż FAQ#63.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...