Skocz do zawartości

- - - - -

Yacek - Moje boje czyli pamiętnik weterana - komentarze

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9,433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 19 September 2009 - 18:58

Start z nowej opcji startowej Nostalgiczny Argon.
Informacje ogólne:
Gra z modem Cadius Ships Pack, bez DDTC (po pół roku testów wersji 1.1, mam na razie dość DDTC).
Skrypty: Lista moich skryptów. Lista aktualna, wszelkie zmiany staram się wprowadzać na bieżąco.

NPC Bail Addon zmniejszone do 30% opuszczania małych i 60% dla dużych statków.

Zasady ogólne:
Brak zasad, robię to na co mam w danej chwili ochotę.
Zarabiam przede wszystkim jako złomiarz, sprzedając wyremontowane zdobyte, znalezione statki, oraz z utylizacji wraków i sprzedaży odzyskanych z nich surowców.

Wszelkie zmiany w zasadach, będę tu opisywał.

#2 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 19 September 2009 - 19:28

No, wreszcie odpowiedni dla Ciebie temat. Czekam na ciąg dalszy.

#3 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1,920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 19 September 2009 - 20:53

Ten Pan Scorp to jakiś cholernie gadatliwy facet :)

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9,433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 September 2009 - 07:57

LeWaR napisał:

A z panem nie rozmawia?

#5 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 20 September 2009 - 08:49

Yacek napisał:

LeWaR napisał:

A z panem nie rozmawia?

Ja to mu nawet browara proponowałem.

#6 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 20 September 2009 - 11:59

HHHHHHMMMMMM Yacus ????? ty moze masz goraczke ??? a moze zaszkodzila ci gwiezdna gorzalka pita w szemranym towarzystwie ???ewentualnie zawsze mozesz zwalic wine na pieczone muchy kosmiocze ze nieswieze byly a to tylko skutek oboczny bulu glowy i niestrawniosci ???? hihihihi

super tak nawiasem mowiac to moglbys ta autobiografie troszeczke ubarwic bardziej pokoloryzowac , ale i taka jak jest jes swoistego rodzaju i jest piekna na swoj sposob.

Ja ze swej strony serdecznie ci gratuluje tej powiesci i prosze o wiecej o duzo duzo wiecej najlepiej bez poprawek po wtedy jest posana z serca a to cie czuje .
Mam nadzieje iz wiecej takich pilotow sie znajdzie co odwaza sie na opisanie swoich wrazen z przelotu po sektorach i wspomnien z walk z najezdzami, piratami , zdobyczami , pochwalemiem sie co i w jaki sposub zdobyli miejac na uwadze ze
( pierwszy miljon cza jakos zarobic a pozniej mozna juz legalnie )

a tak na powaznie ???? Skladam oficjalnie wniosek do dowodctwa Xduba o przyznanie statusu otwartego na konkurs literacki dla naszych pilotow oraz wszystkich chetnych chcacy wziasc udzial w niniejszym konkursie .
Mam niezlomna nadzieje ze Dowodctwo oraz kommandorja przychyla sie laskawie do mojego wniosku , oraz postawionych warunkow ktore niniejszym stawiam

1) komisja sedziowska musi sie skladac z 3 czlonkow niniejszego forum.
2) komisja sedziowska bedzie wybrana przez forumowiczow .
3) nikt nie bedzie dyskryminowany zewzgledu rasy czy pochodzenia czy to bedzie Argon czy Boron czy Khak chcacy wziasc udzial w konkursie .
4) wszystkie praca bede opublikowane na naszych forach.
5) ustawienie i zrealizowanie jakiegos regulaminu z wyzej wymienionymi punktami.

nagroda bedzie uznanie kolegow pilotow , no chyba ze Komandorja cos dozuci .

Prosze o ustalenie terminu otwarcia konkursu oraz terminu koncowego nadsylania prac .

dzieki za uwage i prosze o ustosunkowanie sie przez forumowiczow do tego posta , opinie i uwagi bardzo mile widziane .

Joanna

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9,433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 September 2009 - 12:31

Balbinka, czego ty wymagasz od prostego pirata? Pisze dziennik i więcej w nim przechwałek adresowanych do pirackiej braci niż ozdóbek literackich.

A co do konkursu literackiego. Pomysł fajny, ale marne szanse. Kilka razy były tu podejmowane już próby zachęcenia użytkowników forum do podzielenia się swoimi przygodami w formie pseudo literackiej (wszak nikt z nas nie jest Sienkiewiczem czy innym pisarzem). Ale za każdym razem próby te spotykały się z marnym odzewem. Cóż większość woli czytać niż pisać i nie ma na to rady.

#8 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 20 September 2009 - 12:55

HHHHHMMMM rozumiem twoj poglad ale mam nadzieje ze dla pilotow nabazgranie kilku zdan jest niklym problemem w stosunku obrony sektora przez najazdem wielokroc liczniejszego agresora .
jak wiecie ( jesli nie wiecie to wlasnie sie dowiedzieliscie ) poczytuje tnasze fora za jedne z leprzych mamy naprawde zgrana grupe pilotow i stalych bywalcow mam nadzieje ze znajdzie sie kilku odwaznych co poloza slawe na szale konkursu , (zwarzajac iz nikt nie bedzie wytykal bledow ani ORTOGRAFI ) Wiedzac iz nie wszyscy pisza w tym samym jezyku i nie kazdy moze sie go nauczyc .naucz Khaka Argonskiego ???? ciekawe jak ci to wyjdze ????

wierze w ludzi mam nadzieje ze popra moj pomysl i wyraza poparcie w tym temacie .

Ewentualnie moze macie inne pomysly na ewenty ??? konkursy ??? albo zabawe ???? napiszcie zastanowimy sie wszyscy nad waszymi pomyslami.

Kiedys gralam w WoWa jako wojownicya Elfica hihihihi piekne czasy

i tez mielismz ewenty robione przez Gma i graczy wszystko zalezy od tego jak kto podchodzi do gry czy to jest dla niego zabawa czy ambicja .
dla mnie to zabawa swietna zabawa

Joanna

#9 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1,445 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 20 September 2009 - 13:04

No cóż, ja i tak planuję na dniach zacząć pisać relację z jednej z gier ale nie wiem czy by się to nadawało na konkurs. Na razie testuję ustawienia różnych skryptów, żeby znaleźć optymalne i nie zepsuć sobie zabawy zbytnimi ułatwieniami :) Pomysł jak najbardziej na plus ale czy znajdzie się tutaj tyle osób z zacięciem pisarskim ?

#10 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1,920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 20 September 2009 - 17:34

Też kiedyś prowadziłem bloga pod tytułem "W skafandrze przez X-Uniwersum" ale teraz jest już MamutHQ :) Co będzie dalej? Zobaczymy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych