Skocz do zawartości

Yacek - Moje boje czyli pamiętnik weterana - komentarze


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Start z nowej opcji startowej Nostalgiczny Argon.

Informacje ogólne:

Gra z modem Cadius Ships Pack, bez DDTC (po pół roku testów wersji 1.1, mam na razie dość DDTC).

Skrypty: Lista moich skryptów. Lista aktualna, wszelkie zmiany staram się wprowadzać na bieżąco.

NPC Bail Addon zmniejszone do 30% opuszczania małych i 60% dla dużych statków.

Zasady ogólne:

Brak zasad, robię to na co mam w danej chwili ochotę.

Zarabiam przede wszystkim jako złomiarz, sprzedając wyremontowane zdobyte, znalezione statki, oraz z utylizacji wraków i sprzedaży odzyskanych z nich surowców.

Wszelkie zmiany w zasadach, będę tu opisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HHHHHHMMMMMM Yacus ????? ty moze masz goraczke ??? a moze zaszkodzila ci gwiezdna gorzalka pita w szemranym towarzystwie ???ewentualnie zawsze mozesz zwalic wine na pieczone muchy kosmiocze ze nieswieze byly a to tylko skutek oboczny bulu glowy i niestrawniosci ???? hihihihi

super tak nawiasem mowiac to moglbys ta autobiografie troszeczke ubarwic bardziej pokoloryzowac , ale i taka jak jest jes swoistego rodzaju i jest piekna na swoj sposob.

Ja ze swej strony serdecznie ci gratuluje tej powiesci i prosze o wiecej o duzo duzo wiecej najlepiej bez poprawek po wtedy jest posana z serca a to cie czuje .

Mam nadzieje iz wiecej takich pilotow sie znajdzie co odwaza sie na opisanie swoich wrazen z przelotu po sektorach i wspomnien z walk z najezdzami, piratami , zdobyczami , pochwalemiem sie co i w jaki sposub zdobyli miejac na uwadze ze

( pierwszy miljon cza jakos zarobic a pozniej mozna juz legalnie )

a tak na powaznie ???? Skladam oficjalnie wniosek do dowodctwa Xduba o przyznanie statusu otwartego na konkurs literacki dla naszych pilotow oraz wszystkich chetnych chcacy wziasc udzial w niniejszym konkursie .

Mam niezlomna nadzieje ze Dowodctwo oraz kommandorja przychyla sie laskawie do mojego wniosku , oraz postawionych warunkow ktore niniejszym stawiam

1) komisja sedziowska musi sie skladac z 3 czlonkow niniejszego forum.

2) komisja sedziowska bedzie wybrana przez forumowiczow .

3) nikt nie bedzie dyskryminowany zewzgledu rasy czy pochodzenia czy to bedzie Argon czy Boron czy Khak chcacy wziasc udzial w konkursie .

4) wszystkie praca bede opublikowane na naszych forach.

5) ustawienie i zrealizowanie jakiegos regulaminu z wyzej wymienionymi punktami.

nagroda bedzie uznanie kolegow pilotow , no chyba ze Komandorja cos dozuci .

Prosze o ustalenie terminu otwarcia konkursu oraz terminu koncowego nadsylania prac .

dzieki za uwage i prosze o ustosunkowanie sie przez forumowiczow do tego posta , opinie i uwagi bardzo mile widziane .

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinka, czego ty wymagasz od prostego pirata? Pisze dziennik i więcej w nim przechwałek adresowanych do pirackiej braci niż ozdóbek literackich.

A co do konkursu literackiego. Pomysł fajny, ale marne szanse. Kilka razy były tu podejmowane już próby zachęcenia użytkowników forum do podzielenia się swoimi przygodami w formie pseudo literackiej (wszak nikt z nas nie jest Sienkiewiczem czy innym pisarzem). Ale za każdym razem próby te spotykały się z marnym odzewem. Cóż większość woli czytać niż pisać i nie ma na to rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHHHHMMMM rozumiem twoj poglad ale mam nadzieje ze dla pilotow nabazgranie kilku zdan jest niklym problemem w stosunku obrony sektora przez najazdem wielokroc liczniejszego agresora .

jak wiecie ( jesli nie wiecie to wlasnie sie dowiedzieliscie ) poczytuje tnasze fora za jedne z leprzych mamy naprawde zgrana grupe pilotow i stalych bywalcow mam nadzieje ze znajdzie sie kilku odwaznych co poloza slawe na szale konkursu , (zwarzajac iz nikt nie bedzie wytykal bledow ani ORTOGRAFI ) Wiedzac iz nie wszyscy pisza w tym samym jezyku i nie kazdy moze sie go nauczyc .naucz Khaka Argonskiego ???? ciekawe jak ci to wyjdze ????

wierze w ludzi mam nadzieje ze popra moj pomysl i wyraza poparcie w tym temacie .

Ewentualnie moze macie inne pomysly na ewenty ??? konkursy ??? albo zabawe ???? napiszcie zastanowimy sie wszyscy nad waszymi pomyslami.

Kiedys gralam w WoWa jako wojownicya Elfica hihihihi piekne czasy

i tez mielismz ewenty robione przez Gma i graczy wszystko zalezy od tego jak kto podchodzi do gry czy to jest dla niego zabawa czy ambicja .

dla mnie to zabawa swietna zabawa

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja i tak planuję na dniach zacząć pisać relację z jednej z gier ale nie wiem czy by się to nadawało na konkurs. Na razie testuję ustawienia różnych skryptów, żeby znaleźć optymalne i nie zepsuć sobie zabawy zbytnimi ułatwieniami 😀 Pomysł jak najbardziej na plus ale czy znajdzie się tutaj tyle osób z zacięciem pisarskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sie, że poprawione 😀

Odnośnie pamiętnika weterana na xudb:

każdy autor mógłby mieć założony własny temat na pisanie, natomiast komentarze byłyby pisane w bliźniaczym wątku obok. Nie będzie to zaśmiecać opowiadania. Do pilnowania komentarzy aby były we właściwych wątkach zobligowani będą moderatorzy oraz admini.

Pomysł dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odnośnie pamiętnika weterana na xudb:

każdy autor mógłby mieć założony własny temat na pisanie, natomiast komentarze byłyby pisane w bliźniaczym wątku obok. Nie będzie to zaśmiecać opowiadania. Do pilnowania komentarzy aby były we właściwych wątkach zobligowani będą moderatorzy oraz admini.

Pomysł dobry?

Dobry, tylko temat już zaśmiecony 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Bo mam zamiar dalej śmiecić. Zwłaszcza, że przy poniedziałku zebrało mi się na sentymenty…

Nie chciałbym, żeby ktoś pomyślał, że mu podcinam skrzydła ale myślę, że ciekawsze opisy można było zrobić przy okazji Reunion. Bo tam były ciekawsze walki! Nie raz wstawałem od komputera z mokrymi, trzęsącymi się rękami, czując się jak pilot myśliwca po walce. Może dlatego, że tam królowała typowa myśliwska walka. Kto lepiej celował, kto wykonywał lepsze uniki, ten wygrywał. A już jak ktoś z wrogów odpalił rakietę, to czuło się tą śmierć gnającą za plecami. Ale nawet i wtedy nie było się bez szans.

I dlatego z takim pożądaniem patrzyło się na Nowę Ścigacza, bo ta wieżyczka z tyłu z możliwością odstrzelenia rakiety…

W TC czegoś takiego nie ma. Spotkani przeciwnicy odpalają rakiety w takich ilościach, że komputer nie wyrabia się z komunikatami. I albo trzeba mieć duży statek, który jest w stanie wytrzymać (zneutralizować) kilka, kilkanaście trafień albo na tempo wybywać z sektora.

Ech, chyba sobie odpalę R i polecę Pogromcą na pierwszy patrol…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Woytas... Wczoraj usiadłem do TC i w split fire trafiła się masa m3 do zniszczenia wraz z galeonem. Tym ostatnim zajęli się Argoni. Nagle zobaczyłem, że wybucham.... no cóż .. moskity się skończyły, a dostałem dwiema rakietami.... cóż dziś wynoszę się ze split fire 😀 mam niekompletną ilość osłon w "Zaćmieniu", tfu.... "Eklipsie"

Hard + PiratePatrols daje rade 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...