←  Varia

X-universe Database

»

Blokada polskiego forum

LeWaR- zdjęcie LeWaR 13 cze 2008

Tzn, jakiego?
Odpowiedz

ZERO- zdjęcie ZERO 13 cze 2008

No Mani (zamiast Mani_) :P
Odpowiedz

Mani- zdjęcie Mani 13 cze 2008

:P

Kolejny gej mnie olał, a chciałem zostać jego przydupasem :P.
Odpowiedz

SoBeK- zdjęcie SoBeK 13 cze 2008

Chciales zostac ich przydupasem i cie olali? To zboki jedne... moze tylko zwierzeta preferuja? :P
Odpowiedz

LeWaR- zdjęcie LeWaR 13 cze 2008

i to jeszcze martwe, nie wypchane... :P
Odpowiedz

Mani- zdjęcie Mani 13 cze 2008

Wiesz, jak zamknęli nam wszelkie możliwości dyskusji o grze (czytaj polskie forum, wątek na angielskojęzycznym forum, w ogóle, gdzie tam było napisane, że tylko w języku angielskim dyskusje można prowadzić?), to chciałem go poprosić tego fiutka, który, zamknął topic na X-Universe, by został moim tutorem, bym miał, do kogo słać pytania dotyczące gry itp. , nie odpisał nic...
Odpowiedz

SoBeK- zdjęcie SoBeK 13 cze 2008

Walic petakow. Mamy nowe forum na temat X'ow wiec czym sie przejmujemy? Jak widac na raize forum ma malo ludzi ale mam nadzieje, ze w najblizszej przyszlosci sie troche zaludni. nie przjmujmy sie. Niech sie frajerzy czepiaja wlasnych zon, ktore z sasiadami sypiaja, gdy ci zamykaja innym fora. Walic ich!
Odpowiedz

OpoXavier- zdjęcie OpoXavier 13 cze 2008

Też witam ponownie. W miarę możliwości czasowych, można było by poinformować poprzednich użytkowników forum Egosoft o przenosinach na nowy Forum. Jeszcze można to zrobić pisząc Pm-y, lub na maila, tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Co wy na to, a zwłaszcza właściciel Nowego Forum???.
Odpowiedz

Andrzej Girsa- zdjęcie Andrzej Girsa 13 cze 2008

Witam Panowie!

No właśnie sobie zerknąłem na forum ego, a tam Locked. :P Zacząłem Was szukać i znalazłem. :P
Odpowiedz

Mani- zdjęcie Mani 14 cze 2008

Hehe, mam nadzieję, że Rafio nie uznaje się za właściciela forum :P, to my gracze jesteśmy nieoficjalnymi właścicielami forum. Forum dyskusyjne jest z założenia dla ludzi i istnieje dzięki nim.

Co do dawania znać innym, to, jest to oczywiście super pomysł, jeśli się oczywiście komuś chce pisać PMy do każdego napotkanego użytkownika.
Dobrym sposobem, jest też umieścić linka do tego forum w swojej stopce.
Odpowiedz