Skocz do zawartości

Profile startowe X3 TC


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Yacek mam jeszcze jedno pytanie mianowicie co zrobić aby mieć te wszystkie profile startowe?

Narazie doszłem do tego pliku GameStarts i nie wiem jak go edytować co zmienić na te pare F te Dane wartości czy nazwe wartości?

Bo nie chce czegoś rozwalić. 😀 Ponieważ troche daleko już zaszłem...

Więc prosze o odpowiedź

Z góry dzieki.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale tam można edytować dwie rzeczy np biore na GameStarts klikam prawym przyciskiem myszy to tam jest opcija Modyfikuj lub Modyfikuj dane binarne.

Wybrać Modyfikuj czy Modyfikuj dane binarne?

I jescze jak biore Modyfikuj to tam jest aby Edytować dane wartości a w tym drugim trybie "Modyfikuj dane binarne" jest też do wyboru Edytuj dane wartości tylko że w tym trybie jest jakieś okienko i jest dopisane pare 0 i nie wiem które edytować. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Rozumiem.

A inne pytanie:

Chcę zacząć dopiero grę, a że nie lubię fabuły w grach chciałem zapytać czy grając w wolną grę mam w ogóle jakiś wrogów (i czy od samego początku gry), jakich?

Czy w miarę upływu może i ch przybyć (i np w jaki sposó😀?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard:

Xenoni, Kha'ak

Yaki, Piraci - zależy od reputacji (nie pamiętam jak jest na początku własnej gry, nigdy nie grałem, a uruchamiać dla testów dawno nie uruchamiałem).

Reszta ras - zaatakuj statek, zniszcz stację to się przekonasz jak szybko z przyjaciela staniesz się wrogiem (ściganym). Wszystko zależy od reputacji u danej rasy. Można ją (reputację) podnosić, można też ją stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2012 o 16:40, elgyd napisał:

Rozumiem.

A inne pytanie:

Chcę zacząć dopiero grę, a że nie lubię fabuły w grach ...

Ja miałem identyczne podejście. Ale przekonałem się, że tu akurat warto zrobić fabuły, choćby z racji tego, że sporo się z nich nauczysz (jak walczyć, jak kupować itd), a także dlatego, że chyba każda z kolejnych misji w ramach fabuły kończy się ciekawym bonusem (statek, HUB, PHQ). Lepiej zacząć od profilu, przejść grę, a potem ewentualnie odpalić wolną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...
W dniu 17.02.2017 o 18:54, Marcim1984 napisał:

Witam

Jak odblokować fabułę w której zaczynamy jako Yaki??????

Grać, po osiągnięciu wymagań sama się odblokuje.

Można też pójść na skróty i odblokować wszystkie profile poprzez edycję rejestru systemowego, opis jest w pierwszym poście w spoilerze.

Na przyszłość, przeczytaj zawartość postow w temacie, zanim zadasz pytanie, na które jest już odpowiedź.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...