Skocz do zawartości

Nowe xudb, prace wznowione!


OSSI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkońcu znalazłem odpowiadający mi cms a mianowicie extreme-fusion.

Dzisiaj sciągnął mi sie Paint Shop i zmajstrowałem takie cuś: http://xudb.eu.org/xudb.jpg

Oczywiscie niejest to wersja finalna wyglądu, jescze kilka rzeczy musze poprawić.

Oceniajcie wygląd, co wywalić, co dodać, co poprawić.

Niedługo pierwszy screen z encyklopedii.

Co do cms`a to: można dodawać samemu linki,zdjęcia,pliki, pisać komentarze, napisać poradnik, napisać newsa i kilka innych bajerów. Niestety nieda sie zintegrować userów cms`a z tymi z forum więc trzeba będzie założyc osobne konto. Jak narazie musze jeszcze dopracować wygląd i jutro zaczne wrzucać info o X2, troche mi to zajmie bo jest tego dużo i musze wszystko od nowa przepisywać. Jak to skończe oddam strone do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie wydaje ze czcionka ciut za mała, jescze to zmienie i kilka innych rzeczy związanych z css. Tło też chyba jakieś inne wstawie bo zbyt ciemno ale niemam jeszcze pomysłu na co.

Skrypty i spolszczenia będą w dziale download, będzie można wstawić szczegółowy opis i screena, to jest akurat teraz dla mnie mało ważne bo są ważniejsze sprawy. Chyba że ktoś che sie zająć przerzuceniem linków z forum na serwis to pisać do mnie.

A grafike wziałem z samej gry X3 więc klimat jest chyba odpowiedni 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...