←  Xtended-Mod

X-universe Database

»

Powrót po latach rozłąki

ego55- zdjęcie ego55 02 wrz 2018

Witam

Po wielu latach postanowiłem powrócić do najlepszej - moim skromnym zdaniem - gry X3 Reunion w wersji _ też najlepszej moim skromnym zdaniem - XTM. Niestety, pliki które miałem (mody) przepadły wraz z twardym dyskiem. W związku z tym, czy ma ktoś jeszcze z Was drodzy koledzy do tej wspaniałej wersji mody. Chodzi mi o główny mod XTM z spolszczeniem + bonuspack polski + wszelkie inne mody jakie macie aby uprzyjemnić tę grę _ wraz ze spolszczeniami , jeśli to możliwe.
Jeśli trzeba by nagrać to na płytę , to pokryje wszystkie koszty : płyty + nagranie + koszty wysyłki.

Bardzo proszę o pomoć


nercomedi@poczta.onet.pl


Życzę miłego dnia
Odpowiedz

Riess- zdjęcie Riess 02 wrz 2018

Podłaczam się pod prośbę - jakbym otrzymał te pliki, byłbym w stanie wgrać je gdzieś na serwer aby były dostępne dla wszystkich zainteresowanych ;)
Odpowiedz

Riess- zdjęcie Riess 02 wrz 2018

A patrzyłeś do tego tematu? Możesz napisać czego tam brakuje?
Odpowiedz

ego55- zdjęcie ego55 03 wrz 2018

Witam

Tak , ale jest tam tylko kilka plików, nie ma np. polskiej wersji Mapy Scorpa, której nie ma też na stronach Egosoftu , poza tym może ktoś posiada inne mody (angielskojęzyczne) których już nie ma skąd pobrać.
Odpowiedz

ego55- zdjęcie ego55 04 wrz 2018

Witam

A może ktoś podesłać spolszczenie do mapy Scorpa i Skryptu Salvage Claim Software, bo udao mi się "dobrać" tylko do wersji angielskiej.
Odpowiedz

Adrian_Wir- zdjęcie Adrian_Wir 04 wrz 2018

Spolszczenie albo po prostu polska wersja SCS jest w temacie podlinkowany kilka postów wyżej przez Reiss. O ile dobrze pamietam, chociaż tam akurat dużo tekstów nie było :)
Co do mapy Scorpa to sprawdzę czy mam polską, nie pamietam. Spróbuje tez po pracy wrzucić gdzieś w chmurę gmaila pełną wersje XTM o ile ją z dysku wydobędę. Dysk stary, coraz trudniej z niego pliki odczytać.

Edit: dużo angielskich skryptów można znaleźć na stronie https://xdownloads.c...ries&Itemid=116
Odpowiedz

ego55- zdjęcie ego55 04 wrz 2018

No faktycznie , trochę modów jest. Jest gdzieś jakiś poradnik jak spolszczyć mody/skrypty, chodzi mi o kompletną wiedzę, jakim programem co spolszczyć jakie pliki i co oraz gdzie to wszystko wgrać.
Odpowiedz