←  Skrypty i mody

X-universe Database

»

numeric ranks spolszczenie

Adrian_Wir- zdjęcie Adrian_Wir 01 lut 2018

Zanim ktoś mi coś zarzuci uprzedzę, że mam oryginalną X3TC. Widać to zresztą po moim loginie z forum egosoft :) I wiem, że o rzeczy z instrukcji się nie pyta, o instrukcje też nie. Tym razem jednak postanowiłem zrobić wyjątek, wybaczcie.

Zasadniczo po kilku(nastu) dniach odświeżania X3R postanowiłem jeszcze raz podejść do X3TC. Zmiana dysku na SSD chyba sporo dała, bo nie tnie się tak jak kiedyś. Niestety, mamut is dead :(

A że leniem nie jestem kilku interesujących mnie skryptów poszukałem. Ściągnąłem co potrzeba i nawet zabrałem się do tłumaczenia. Znaczy się przed chwilą :) UTProfit przetłumaczyłem sobie od ręki (wiem, dużo pracy:)). Ale na tym skrypcie się zatrzymałem. Chciałbym, żeby rangi były zgodne z oryginalnymi z gry. Do tego potrzebuje jednej z kilku opcji:
1. polskiej instrukcji (gra ze steama, tam jest angielska) lub
2. informacji jak ze steama wyciągnąć polską instrukcję
3. listę wszystkich rang
4. gotowe spolszczenie jeśli ktoś ma na dysku :)
5. niby mógłbym dłużej pograć i postarać się wszystkie zdobyć ale sami rozumiecie, że to trochę zajmie i skrypt straci wtedy sens

W zasadzie żeby nie robić roboty już przez kogoś wykonanej, jeśli mielibyście spolszczenie do poniższych skryptów byłbym wdzięczny. Stawiam piwo:) Jeśli nie to z pozostałymi sobie poradzę :)

Blacklist Manager
MUS - z tych których nazwy były używane na forum
Sector TakeOver 1.57
Universal Banking 5.02

Na razie tyle, z BSE zrezygnowałem na początek. Zobaczymy czy będę na tyle cierpliwy, aby zarabiać bez tego. Resztę skryptów pewnie będę szukał jak już pogram i zobaczę czego brakuje.
Odpowiedz

marcin77lechu- zdjęcie marcin77lechu 06 lut 2018

Wersja gry steam ma polski manual. Poszukaj w plikach. W folderze \steamapps\common\X3 Tearran Conflict\Documents. Wszystkie rangi (handlowa, bojowa i ras) są w manualu.

Nie rozumiem czemu masz grę po angielsku skoro gra na steamie jest po polsku.
Odpowiedz

Adrian_Wir- zdjęcie Adrian_Wir 06 lut 2018

Grę mam po polsku. Manualna brałem bezpośrednio ze steama, on jest po angielsku. Wstyd się przyznać, na dysku nie patrzyłem. Sprawdzę jak będę przy komputerze, dzięki :)
Odpowiedz