Skocz do zawartości

SKRYPTY do X3 TC


Silverus001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam pytanie co do spolszczeń skryptów,czy jeśli będę miał Polska wersję gry,to mody na inne aktualizacje nie będą działać,czy nie ma znaczenia i wszystkie mody będą działać nawet na Polskiej wersji?interesują mnie mody podstawowe jak, mars ,scorp, race response, i coś co pobudzi rasy do wojny, grałem duzo w X3R i tam rasy bez skryptów słabo sie atakują,nie chodzi mi o ciągłą rzeźnie czas pokoju jest potrzebny ,tylko żeby te wojny były z elementami podbojów i zajmowania sektorów,to samo khak i Xenoni.sa skrypty do TC które na lotniskowcu są naprawiane myśliwce?

Pozdrawiam i dziękuję za pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w zależności od tego w jakim języku została włączona czyta odpowiednie pliki tekstowe. Dla języka polskiego jest to bodajże końcówka 48 (nie mam teraz zainstalowanego więc nie sprawdzę). Dla jeżyka angielskiego jest inna końcówka.Jeżeli nie ma wiec "polskiej" wersji tekstowej dla skryptu (czyli pliku z końcówką 48) to skrypt będzie sobie działał, ale wszystko co on dodaje będzie nieznanym tekstem, czyli jego brak. Wtedy wystarczy tylko przerobić wersję angielską na odpowiednią wersję(czyli polską) zmieniając kod języka na polski. O ile dobrze pamiętam trzeba było to zamienić w nazwie pliku i w pierwszej linijce pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenie. Skrypt działa na pliki gry, wersja językowa jest mu obojętna. To tylko gracz musi mieć tłumaczenie gry i skryptu, czyli odpowiednie pliki txt, aby mógł grać bez readtextow.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Zobacz do podpiętych tematow o tłumaczeniach skryptów i nasze skrypty. Znajdziesz tam wiele spisów skryptów, czasem z ich opisami, ale o tłumaczeniach to raczej zapomnij. Odkąd znikł Mamut, nie ma dostępu do plików z tłumaczeniami.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a patchy nie wpływają na skrytpy? Na czystym będzie ten sam skrypt działał co na w pełni spatchowanym ?

Rozumiem znalazłem skrypty o które mi chodzi i to w twoim linku ,będę w domu to Ci dokładnie podam jakie może znajdę zalezy mi tylko na kilku,nie chce zmieniać calej gry jedynie wzmocnić wojny,scorpa i marsa ,w sumie i na nie spolszczonych te skrypty co chcę można grać.

Pss mamut wróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna być spatchowana do najnowszej wersji. Kilka patchu wprowadzało zmiany w języku skryptów, co wymuszało zmiany w skryptach. Skoro skrypty masz dostępne w najnowszej wersji, pisane w najnowszej wersji gry, to ty instalując je musisz mieć najnowszą wersję gry. Inaczej skrypty mogą błędnie lub w ogóle nie działać.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak jak mówiłem wpisuje skrypty których poszukuje i nie mogę znaleźć jeszcze jednego co można kupować więcej napędów niż tylko jeden na dany statek.

skrypty:

Mars

Argon/boron VS Paranid/split

Race response fleet

Race invasions

Improved Races 2.0

Obrona anty rakietowa Moskito

Noi mapa scorpa do tego spolszczenie obowiązkowe

Czy macie dostęp do tych skryptów? działających na ostatnim patchu gry?

bez mamuta jest naprawdę ciężko,kiedy będzie znów działał?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.xuniversum.info/index.php?option=com_content&view=article&id=315&Itemid=296

Tu masz obronę anty-rakietową mosquito, resztę też pewnie można gdzieś znaleźć albo poprosić na forum egosoftu o udostępnienie gdzieś skryptu/modyfikacji. Po niemiecku, bo po niemiecku ale dasz radę pobrać.

Tu znalazłem MARS: http://www.hentschke-keramik.de/x3scripts_tc.php3#mars

Jako, że szukałem tylko tych dwóch i z łatwością je znalazłem to nie powinno być większych problemów z resztą, choć wydaje mi się że z IR 2.0 mogą jednak być.

Najlepszy przyjaciel gracza x3: https://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=216690

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Na oficjalnej stronie powinna być już spolszczona. W sensie, że sektory na mapie będą kolorowe i dane pobrane z gry będą w języku w jakim grasz. Z tego co pamiętam pozostałe elementy, w tym skrypty w grze, zawsze były po angielsku.

http://www.suu-design.com/projects_x3map.html

Pobieraj najnowszą wersję, działa również z X3AP. Starsza jest do X3R i ta faktycznie nie jest spolszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...