Skocz do zawartości

X4? Jest szansa? (Potwierdzone!) (Dyskusja)


Vrozaksen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Link: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=93842

Data wiadomości: 3 września 2015

Z tego co można wyczytać, studio Egosoftu pracuje nad "X4", tylko ile im to zajmie i czy jednak nie zmienili planów?

Jako iż forum lekko wieje pustkami (co kilka dni patrzę oś czasu w tapatalku) postanowiłem spróbować je rozruszać 😉

Jak myślicie będzie coś z tego? A może wiecie jak się sprawy mają? Może jednak zrezygnowali? Piszcie!

Wystukane z

OnePlus One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, że pracują nad nową grą nie ulega żadnej wątpliwości już od jakiegoś czasu.W ostatnim biuletynie Egosoftu jest link do nowego wywiadu z Berndem i trochę uchylił rąbka tajemnicy nad nową grą. Jedną z tych ujawnionych rzeczy, to to że będzie można latać wieloma statkami, heh dla wielu to wręcz oczywista rzecz, ale po Rebirthu to wszystkiego można było się spodziewać. Testują też nowe rozwiązania, pomysły etc. Ostatnie patche z XR pokazały też, że pewne rzeczy to "must have" w grach Egosoftu. Spoko niech tworzą, mam nadzieję, że zrozumieli lekcję jaką im dał XR i nie powtórzą rzeczy, które tę grę udupiły już na starcie.

Warto przeczytać cały wywiad

http://www.nutty-gamer.com/en/interview-egosoft/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić w co pójdzie Egosoft "żeby zadowolić starych graczy", lub tych nowych. Ja po doświadczeniu z Elite Dangerous mam nadzieje że to dopracują. Osobiście wolałbym grę singleplayer, natomiast sieciowość mogłaby się objawiać tym, że Egesoft mógłby dodawać ciągłe ewenty rozbudowywać świat czy wątki. Takie X3 z aktualizacją online, odpalacie następnego dnia a tu jakaś niespodzianka w wiadomościach w swiecie X4. Oczywiście wolałbym żeby te zmiany u każdego w grze odbywały się osobno, raczej nie czuję entuzjazmu do innych graczy w mojej grze. W ten sposób mogliby zrobić nawet abonament z chęcią bym za to płacił jakby się coś w swiecie X4 ciągle działo. W końcu do X3 wracam jak bumerang. Nawet nie muszą robić tak rozbudowanej galaktyki jak w Elite, tam świat jest ogromny ale według mnie w X3 jest więcej do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...