Skocz do zawartości

Jak wyglada Rebirth na dzień dzisiejszy?


Szynszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Minęło już sporo czasu od wydania 4 części X-a i zastanawiam się jak wygląda ta produkcja pod względem bugów i ogólnie rozumianego gameplaya na dzień dzisiejszy. Czy nadal jest tak źle jak jeszcze nie dawno? Ogólnie wacham się miedzy najnowszym Elite który jak pamiętam jest podobny do serii X a właśnie Rebirthem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda... dobrze. Zacząłem swoją przygodę z X:Rebirth parę dni temu. Jest to ładna gra, ze świetną muzyką, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby po graniu wieczorem i zaśnieciu mieć sen w którym dalej poruszam się po świecie gry. Ale to też chyba kwestia sprzętu. Przy 27 calowym monitorze i jako taką kartą graficzną jest co podziwiać. Nie korzystam z samouczków, dobrze mi się odkrywa świat samemu, nawet jeśli ma to oznaczać spadek reputacji próbując ogarnąć klawiszologię. Gram na padzie z Xboxa360, i cieszę się że gra została dobrze zoptymalizowana pod kontroler. Nie wiem do czego się póki co przyczepić. Pomysł z autostradami jest fajny, nie wpadłbym na lepszy... Jest to moim zdaniem świetna gra; lubię strategie, oraz gry które mają w sobie to "coś",klimatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności .Gram w Betę 4.00 od 2 tygodni. Nie mogę wyjść z podziwu , nie mogę odejść od komputera. Szkoda tylko że lata minęły zanim doprowadzono ten produkt do takiego stanu - tak powinna wyglądać gra na premierze. Pewnie że do czegoś tam można się przyczepić ale to szczegóły , ogólnie gra wymiata jak dla mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...