Skocz do zawartości

Oznaczenie *modified* w grze


HYZIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się was skąd w Moim X3 Albion Prelude pojawił się napis **modified** ? Nie dawałem do gry przecież żadnego Bonus Paca , modu czy skryptu . Jedyne co robie to od czasu do czasu kopiuje sobie save do folderu bezpieczeństwa aby, nie stracić postępu jeśli gra mi się np zawiesi a satem nie zsynchronizuje mi odpowiedniego zapisu aby sobie takie save przywrócić . Jestem cieka jak długo to tam siedzie czy nie zablokują mi się osiągnięcia tzn możliwość ich zdobycia . Jakbym nie sprawdził statystyki pilota to bym nawet o tym nie wiedział. Czy można jakoś usunąć z save ten **modified** ? A latam Megalodonem ale to chyba niema znaczenie co ??

PS czy sztuczka giełdowa może być potraktowana jako jakieś kodowanie? Tzn biorę wybieram sobie jakąś kompanie z korzystną ceną akcji (niski zakup ) wykupuje je potem obserwuje ceny sejwując grę przy każdym wzroście ceny sprzedaży i jak akcje takiej spółki zaczynaj być niekorzystne ( cena sprzedaży zaczyna spadać ) to ładuje zapis z chwil kiedy szły w górę dzięki temu zmienia się potem wyniki tak ze cena która chwile wcześnie spadała znowu rośnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiales coś zmienić lub zmodyfikowac. Zainstalować skrypt, usunąć go, a grać dalej na savie z zapisem *modified*. Może mapę Scorpa masz?

Jeśli nie, to musisz mieć coś innego dodane, zmienione lub miales coś takiego. Usunięcie skryptu i dalsza gra na tym samym savie usuwa tego znacznika. Aby się go pozbyć musisz rozpocząć nową grę.

Możesz uruchomic nową grę i zobaczyć czy będzie znacznik, jeśli nie to wszystko ok. Jeśli nową gra będzie miała taki znacznik, to znaczy że masz jednak coś zmienione w katalogu gry, wystarczy jeden plik inny niż oryginalny i znacznik się pojawia.

Bonus pack nie zmienia gry na *modified* bo są to zatwierdzone przez Ego skrypty.

PS. Proszę pisać w odpowiednich tematach, lub zakładać nowe. Co twoje pytanie ma wspólnego z FAQ AP?

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szefie ja też nie wiem, bo nić nie modyfikowałem w AP (werjsa steam i nie steam ), ponieważ chciałem ukończyć wątek tytułowy (co najmniej ) bez ingerencji (mody skrypty Bonus Pac) . Pisałem to w dziale FAQ, że uznałem to za błąd gry co ty też zapewne uznałbyś coś takiego za błąd wiedząc, że nie modyfikowałeś grę a widząc takie oznaczenie. Pomyślałem, że może ktoś miał taki „błąd „ i wie jak usunąć z save taki znacznik nie rozpoczynając nowej rozgrywki . Kurde blade szkoda mi to powtarzać nie mając ukończonego tego wątku bardzo się napociłem odkrywając sektory czy zdobywając reputacje w celu kupienia tych kilku (np. mój ostatni zakup Megalodon ) statków czy np. łapiąc Xeno-ów ( L ) . Mam nadzieje, że pomimo tego, że jest ten znacznik dostane nowe archiwmenty, bo to poboczny cel takiej gry bez „ulepszeń „.

PS Czy może to być związane z programem antywirusowym bo tu znalazłem taki wątek :

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1760537

próbowałem to sam przeczyć i z google translatorem ale nie jestem pewny tłumaczenie z tego translatora bo one są wielce niedokładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim grasz profilu? "Własna gra"? Tam od samego początku jest modified, a swoja droga ten problem od czasu do czasu pojawia się na forum Ego. Ochrona plików niektorych antywirów może powodować to, że gra widzi plik jako zmodyfikowany. Najlepiej byłoby wczytać jakiś wcześniejszy zapis (jeśli masz) i sprawdzić czy modified będzie tam widoczny i jeśli nie to kontynuować od tego miejsca. Jeśli to faktycznie wina antywirusa, to problem się pojawi przy kolejnym skaningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...