Skocz do zawartości

Nudy we wszechświecie... Co robić? Jakieś skrypty/mody?


Vrozaksen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić by umilić sobie grę na dłuższe godziny? Grałem z modami skryptami i innymi bajerami ale po 10-20 godzinach gry niestety ale nie ma co robić 🙁 rywale nie są jacyś inteligentnii, nie ma z kim rywalizować, nie ma kogo niszczyć, nie ma jakiegoś celu ... Bo w końcu po wyniszczeniu xenońskiego sektora oni będą wracać i wracać ...

A handel? Rozwijanie swojego sektora? Niestety NPC w tej części gry odwiedziły mnie tylko raz ... Dostarczyli mi energii za najwyższą cenę, czy da się to jakoś usprawnić?

Wojna frakcji... Nikt z nikim nie walczy! Nie ma tej rzeźni jakiej bym oczekiwał, bo co? Poleci jedna frakcja na xenoński sektor i tyle, ja wlece komuś pobić stacje i tylko ktoś mnie pobije lekko, a ja bym chciał żeby wszędzie się bili, faktycznie nie to żeby floty 10 niszczycieli tylko nawet korwety najazdowe ...

Tak samo jakiś rywal SI by się przydał który by był naprawdę dobry, mam na myśli że robil by duże floty i mnie bił, bronił SWOICH sektorów i mieć na to wgląd kto ile ma wojsk, ile zarabia (też bym chciał zestawienie ile moje stacje zarabiają mi np na 1 godzinę)

Będę wdzięczny jak ktoś mi coś poradzi...

Skryptów mam wiele ale taki IR2.0 nic ciekawego nie generuje tylko ogromne floty ...

Mam AP + XRM + IR2.0 + SCS + NPC Bailing + Frontier Wars + RSM

Wystukane z

OnePlus One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, jeśli zebrać razem wszystkie skrypty, mody i kilka ostatnich patchy do AP to samemu przetłumaczyłem kilka razy więcej tekstu niż jest do zrobienia w LU.

A XTC odradzam. Jeśli nudzi ci się w AP+XRM+IR to w XTC umrzesz z nudów. Jest on za bardzo szablonowy.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...