Skocz do zawartości

[MODY] Lista modów do X Rebirth według kategorii


glouver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orginalny temat na forum EGO:
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=370788

Wersje dla 4.1x - 4.3x

Game Starts

(Debug)4.30 - Argon Privateer Start (Eightbal1)

(Debug)4.10 - New systems pack (Van-Fim)

(Debug)4.30 - Transcend - Lost Colony (Observe)

Universe Changes/Graphics

(Debug)4.30 - Hiigaran Crossroads Cluster (Exavier724)

(Debug)4.10 - Proper Ice Belt in Vapour Stream (nidaren)

(Debug)4.10 - Proper Ice Belt in Vapour Stream (no nebula) (nidaren)

(Debug)4.30 - Smaller Sun for DeVries (Rubini)

Combat Extensions

(Debug)4.30 - Better AutoAim (w.evans)

(Debug)4.30 - Boarding Options (Clownmug/camus)

(Debug)4.30 - Combat enhancement scripts (beaver1981)

(Debug)4.30 - Combat Ranks and Bailout (euclid)

(Debug)4.30 - Entern mit Flottensupport (Fleet-Supported Boarding) (Marvin Martian)

(Debug)4.30 - Epic Capital Ship Shields (w.evans)

(Debug)4.30 - Marine Rebalance Mod (w.evans)

(Debug)4.30 - Miscellaneous IZ Combat Tweaks (w.evans)

(Debug)4.30 - Miscellaneous OOZ Combat Tweaks (w.evans)

Fleet Management

(Debug)4.30 - Advanced Renaming (UniTrader)

(Debug)4.30 - Carrier & MoreCarriers (Fighters land on Arawn, Suls & Chaser) (German Forum) (Marvin Martian)

Trading Management / Trading

(Debug)4.10 - Extra Surplus Info (jth)

(Debug)4.30 - Galaxy Station Range (YorrickVander)

(Debug)4.30 - Manager Account Sharing (UniTrader)

(Debug)4.10 - MitchTech Station Logistics (wysiwyg)

(Debug)4.30 - Trade Menu Cargo Hold Filter (blackmilan)

(Debug)4.30 - Tradestation Network (Marvin Martian)

(Debug)4.30 - Trade Relations (w_evans)

(Debug)4.30 - UT CaC (Command and Control) (UniTrader)

(Debug)4.30 - Yet Another Trader (YAT V2 Not for versions before 4.0) (YorrickVander)

HUD / Interface Changes

(Debug)4.30 - Capital Ship Bridge (Litauen / Armodeus)

(Debug)4.30 - Green Mouse Cursors (oliverjanda)

(Debug)4.30 - Enhanced Money Transfer (wysiwyg)

(Debug)4.30 - Improved Object Menu (MegaJohnny)

(Debug)4.30 - Log Everything (Juggernaut93)

(Debug)4.30 - Observation Deck (42parsec)

(Debug)4.30 - Orange Mouse Cursor (Claos)

(Debug)4.30 - Sidebar Extension (Phipsz)

(Debug)4.30 - Tactical Map (MegaJohnny)

NPC Changes

(Debug)4.30 - AutoCrew (pref)

(Debug)4.30 - AutoTrain (pref)

(Debug)4.30 - Co Pilot Convo (YorrickVander)

(Debug)4.30 - Crew Fix OnFired (aladinaleks)

(Debug)4.30 - Give me some Cloth please! (minimal Version) (eMYNOCK)

(Debug)4.30 - Give us more Cloth please! (Regular Version) (eMYNOCK)

(Debug)4.30 - Npcs Gain Xp (oliverjanda)

(Debug)4.30 - Show me your Faction Please (Phipsz) (Updated by w.evans)

(Debug)4.30 - Show skills (StormMagi)

(Debug)4.30 - - Simoom's Galactic Dress Code - NPC Appearance Overhaul (Simoom)

(Debug)4.10 - Yisha texture replacement (Bac9)

(Debug)4.30 - Yorrick's Yisha (YorrickVander)

Convenience Changes / Interaction

(Debug)4.30 - Exploration Light (NodusCursorius)

(Debug)4.30 - Show Balance (Litauen)

(Debug)4.30 - Stations Ignore Mission Targets (w_evans)

Fixes

(Debug)4.30 - Better Station Scan Mode (Rubini)

(Debug)4.10 - Fusion Reactors Optimized (nidaren)

(Debug)4.10 - Scaldis Cargo Fix (nidaren)

(Debug)4.10 - Titurel Engine Fix (nidaren)

Crafting/Seminars

(Debug)4.30 - Craft Missiles (oliverjanda)

(Debug)4.30 - Craft Virtual Seminars (oliverjanda)

Gameplay Changes and/or Cheats

(Debug)4.30 - Add M/S Ships Class (aladinaleks)

(Debug)4.30 - Armed Scaldis (Lander1979

(Debug)4.30 - auswerfbarer Targon-Sucher/droppable Targon Tracer (Marvin Martian)

(Debug)4.30 - AutoLooter (euclid)

(Debug)4.30 - Auto Resupply (iforgotmysocks)

(Debug)4.30 - Black Legion (iforgotmysocks)

(Debug)4.10 - Build Titurel (nidaren)

(Debug)4.10 - Build Titurel - Higher Requirements (nidaren)

(Debug)4.30 - Builder Ship Speed (aladinaleks)

(Debug)4.30 - Camera and Zoom (aladinaleks) / (No version limitation.)

(Debug)4.30 - Canteran Handmade Technologies (eMYNOCK)

(Debug)4.30 - Canteran ship pack (beaver1981)

(Debug)4.30 - Cargo Dron Plus (aladinaleks)

(Debug)4.30 - Cheat Menu X Rebirth (aladinalrks)

(Debug)4.30 - Copperhead Split Destroyer (iforgotmysocks)

(Debug)4.30 - DeVries Builder Ship Upgrade (eMYNOCK/alexalsp)

(Debug)4.30 - DifficultyHack (w.evans)

(Debug)4.30 - DOShortcuts (iforgotmysocks)

(Debug)4.10 - Ency-Mod (Commodore MJ Fire)

(Debug)4.30 - Faster Missiles (oliverjanda)

(Debug)4.30 - Enemy Give Missions (DeadMor0z)

(Debug)4.30 - Fighter Repairs (iforgotmysocks)

(Debug)4.30 - Fly-by Claiming (Assailer)

(Debug)4.30 - Fly-by InfoScan (Assailer)

(Debug)4.30 - Fly-by Looting (Assailer)

(Debug)4.30 - Fly-by Repair (Assailer)

(Debug)4.30 - God Mode for Capital Ships (aladinaleks) / (No version limitation.)

(Debug)4.30 - God Mode for Player Stations (aladinaleks) / (No version limitation.)

(Debug)4.30 - God Mode for Player Ships and Station (aladinaleks) / (No version limitation.)

(Debug)4.30 - Hacking as a Service (Marvin Martian)

(Debug)4.30 - Hunter Ships (aladinaleks)

(Debug)4.10 - Inventory Craft Items Marked (Loltak)

(Debug)4.30 - Kit Fix (aladinaleks)

(Debug)4.10 - Ledda Industrial Construction Shop (nidaren)

(Debug)4.10 - Ledda Ship Tech Fab Fusion Reactors (nidaren)

(Debug)4.30 - More Crew (Euclid)

(Debug)4.30 - Neutral Pods (iforgotmysocks)

(Debug)4.30 - No Jump Fuel for Player Ships (Escaflow)

(Debug)4.30 - Omicron Ship Upgrades & Fixes (H.E.I.N.Z)

(Debug)4.30 - Open Map Universe (aladinaleks)

(Debug)4.30 - Paranid Odysseus (Lander1979)

(Debug)4.30 - Paranid Zeus (Lander1979)

(Debug)4.30 - Player Engineer (iforgotmysocks)

(Debug)4.10 - Player Jump (Euclid)

(Debug)4.10 - Player Shipyards and more (BlackRain)

(Debug)4.30 - Project TOBS (Project Teladi Outpost Builder Ships) (eMYNOCK)

(Debug)4.30 - Redesign Ships - (aladinaleks)

(Debug)4.30 - RelationTalks (iforgotmysocks)

(Debug)4.30 - Repair Docks For Capship (camus)

(Debug)4.30 - Reparaturdienst/Repairservice (Marvin Martian)

(Debug) 4.30 - Ship Recycling (jth)

(Debug) 4.30 - Show Resources (DeadMor0z)

(Debug) 4.30 - Shipyard and Player Shipyard - Ship Recycling (jth)

(Debug) 4.30 - Slightly More Useful Plot Station (SMUPS)(w.evans)

(Debug) 4.30 - Small Talk Hack (w.evans)

(Debug) 4.30 - Some Ships (Marvin Martian)

(Debug) 4.30 - Standard Player Shipyards (aladinaleks)

(Debug) 4.30 - Station Engineers (w.evans)

(Debug) 4.30 - Station Production Limiting (jth)

(Debug) 4.30 - Station Recycle or Destroy (jth)

(Debug) 4.10 - Stronger Ship Hulls (nidaren)

(Debug) 4.30 - Super Transport (aladinaleks)

(Debug) 4.30 - Temp Zone Station Builder (euclid)

(Debug) 4.30 - Toride Builder Ships (eMYNOCK) (*HoL required)

(Debug) 4.30 - Traitor ROV many mines (aladinalrks)

(Debug) 4.30 - Upgrade All Button (lenjoj)

(Debug) 4.30 - Xenon Hunt 3 (aladinaleks)

Maps

(Debug) 4.30 (Map) - Interactive 3D map (YOYOMAN_MODDER)

(Debug) 4.30 (Map) - Seizewell Galaxy Map of Rebirth (Drow)

Editors/Library's/Tools/Tutorials

(Debug) 4.30 (Editor) - Save game Editor & CAT\DAT explorer\extracter v0.1.14 (nemesis1982)

(Debug) 4.30 (Editor) - Visual XML Editor (Roger L.S. Griffith)

(Debug) 4.30 (Tools) - .xmf/.xac <-> .dae converter (arc_)

(Debug) 4.30 (Tools) - X Rebirth Official Tools (Egosoft)

(Debug) 4.30 (Tutorial) - How to Create a Custom Gamestart (Ajpav13)

(Debug) 4.30 (Tutorial) - Working with custom 3D models (Observe)

(Debug) 4.30 (Tutorial) - X Rebirth - Modding Guide (Observe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

Co do modów na XR 4.3 temat na egasoft (link w pierwszym poście) jest aktualny (aktualny prawie - brakuje odnośnika od CWIR ).

Na pierwszej stronie moda CWIR jest link do wersji 1.65 XR 4,1 - nie jest on kompatybilny z wersją 4.3 (testowałem - np brakuje u kupców sond i kryształów do skoków)

Pisze o linku z nexusa - to dla wersji XR 4.1 . Link do wersji 4.3 niżej .

WIKI

Conquest and War in Rebirth

DOWNLOAD CWIR 1.66 XR 4.3

Link usunąlem , relase 1.66 nie jest do końca poprawny, brakuje opcji More w komunikacji ze statkami - przez co mamy zablokowany Voyager. A mody MM Carriers i Repair Service wykorzystują też opcję More - powodują CTD razem z CWIR 1.66.

Błąd znalazłem i naprawiłem (chyba - narazie wszytko działa - jest opcja More i nie ma CTD z modami MM). Jeśli będzie ktoś chciał dam linka do wersji poprawionej CWIR 1.67 XR 4.30

DOWNLOAD CWIR 1.67 XR 4.30 Nieoficjalny relase - poprawiłem błąd z wersji 1.66 , kilka godzin grania i wszystko bez zarzutu

(Przetłumaczone wszystko poza nazwami statków i stacji)

Długo i namiętnie grałem w XR od bety 4.0 . Czas spędzony w grze można policzyć już w dniach , nie godzinach. Wybudowany kompleks pod shipyard w Ascendency, drugi prawie skończony w Bleak Pebble, ponad 1 bilon Cr. na koncie. Gra zaczęła przynudzać więc zacząłem szukać jakiego wyzwania i znalazłem CWIR.

Ostatecznie zacząłem grę od nowa ze względu na innny mod który użwam razem - Lost Sectors a on niestety wamaga nowej gry. Czy warto było zrobić nową grę na LS -zdecydowanie warto.

No to trochę o modzie CWIR.

Mod do działania potrzebuje obydwu oficjalnych dodatków .TO i HoL

Wady

Wadą jest że nie jest kompatybilny z kampanią , można go włączyć po ukończeniu kampani lub z na początku z jakimś innym startem gry. Mod niby nie jest zalecany dla nowych graczy ale nie zgodzę się. Jeśli masz dobra relacje z HoA i PMC spokojnie możesz zacząć sie budować w Ascendency na południu sectora lub w Devries w Bleak Pebble - tam Diversi niedługo przestaną zagrażać - RoC całkowicie ich zmiecie .

Nie zalecam budować sie w Mealestorm tam gdzie teraz mieszkają Heretic V. Widziałem tam flotę inwazyjną xenownow 15x K , 4x I w jednej strefie oraz jednoczesnie dwie malutkie floty w innych strefach . Biedni Heretic Vanquards ale kto mieczem wojuje od miecza ginie .

Zalety

Zaletą jest że mamy więcej walk,

-Frakcie walczą ze soba, niszczą wrogie stacje (tak stacje moża niszczyć i abordażować) , przejmują strefy (zones) .

-Możemy zwiekszyć liczbę marines do abordażu poprzez odesłanie ich na oręty liniowe (transfer marines na twoim statku za pomocą Officera od abordażu ). Zalecam żeby okręty liniowe w twoim składzie miały przynajmiej 1 marines na pokładzie - wtedy takie statki też bedą brały w operacji abordażu - np niszczyły uzbrojenie wrogiego statku. Opercaje abordażu dla całego składu inicjuje się inaczej - wybiera się jeden okręt liniowy ze składu z marines na pokładzie - komenda atak - potem jest dodatkowa komenda - abordaż

-Heretic Vanguards jest pełnowartościową frakcją - ma swój shipyard (Frakcja postgonerska, antyterrańska , lubią Argonów ale walczą prawie ze wszystkimi pozostałymi. Walczą też rządem Argonów bo sprzymierzył sie z Cantarą -terranami)

-Frakcje mają swoje unikatowe shipyardy - HoA buduje Arany, PMC - Taranisy , Heretc V. - Behemoty , RoC -Sucellusy , AG -Fulmekrony

-Gracz w zależności gdzie kupił statek konstrukcjny - taką stocznie bedzie mógł postawić. Nie bedzie jednak ograniczony do tych staków - jest dodatkowa opcja w stoczni gracza - klonuj statek. Co to onacza - jeśli w stoczni z liniowców możemy budować tyko Fulmekrony to jeśli przejeliśmy wrogi liniowiec Behemota albo xenoński I możemy go teraz kopiować w swojej stoczni.

-Jeśli frakcja straci shipyard przestaje uzupełniać statki .

-Statki xenońskie też możemy abordażować bez innych dodatkowych modów. (Jeśli grasz na starym save i używałeś Xenon Hunt 3 - nie odinstalowuj moda - dla zachowania zgodności statków )

-Można oddokować stakiem konstrukcyjnym od bazy i podpiąć się do innej . (Bardzo zalecany mod na recycling stacji Station Recycle or Destroy )

-Sondy szpiegowckie X4- probe dostępne u handlarzy złomu

-kryształy do Hypeskoku dla całego twojego składu - gdziekolwiek na mapie - jesli jest tam już sonda X4 .(kryształy są bardzo drogie - na początku zapewne nie bdziesz ich używał.) Sprzedaje je equipment vendor .

-statki posiadają opcje automatycznej eksploracji i skanowania stacji - komunikacjia - 5,More - Voyager (równerz automatycznie wynajmuja agentów podczas eksploracji )

-Staki Xenońskie posiadaja pilotów. Widzieliście SG1 i replikatory , też przyjęły ludzką formę , mechaniczne ciała ale na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia od ludzi. Jeszcze lepiej Cyloni w Battlestar Galactica , te tostery zaczęły klonować ludzkie ciała i przenosić do nich swoją świadomość. Byli nie do odróżnienia od ludzi . No i stało się, Xenoni też ewoluowali.

MODY Z KTÓRYMI GRAM

Nowe Sektory i usprawnienia sektora Devries - wymagany nowy start

1.LOST SECTORS

-Bezpośredni Link

-Nexus

2.PROSPER DEVRIES

3.HERSHEL'S GIFT

-Bezpośredni Link

4.Extinguished Hope

CZTERY MODY ZNACZNIE POPRAWIACJACE INTERFEJS UZYTKOWNIKA
1.Improved Object Menu

2.Xsalvation

3.Upgrade All Button

4.Tactical Map + Vanilia commands Set for Tactical Map

POZOSTAŁE MODY - gameplay

1.More Crew - na Skunku możemy przewozić o wiele więcej załogi dla innych staków, stacji

2.Fly-by InfoScan - znacznie ułatwi skanowanie stacji - wystarczy przeleceć blisko stacji w trybie skanownia stacji (1)(1)

3.Fly-by Claiming - przejmowanie myśliwców to była gra niewarta świeczki , pierw po pilota , potem odesłać myśliwca do stoczni żeby naprawić . Z tym modem wystaczy blisko podlecieć do opuszczonego myśliwca żeby go przejąć .

4.Fly-by Repair - twój inżynier będzie naprawiał też myśliwce w twoim składzie

5.Ship Recycle - można rozbierać na części statki w stoczni - kasa za części identyczna jak za sprzedanie statku ale stocznia ma części na budowę nowego statku.

6.NPC gain XP - NPC powoli awansują we wszystkich dzieninach, max 4 gwiazdki .

8.AutoResupply świetny mod , automatycznie uzpełniane drony i rakiety w naszych statkach podczas tankowania . (Oczywiście nie za darmo) .Zaawansowani użytkownicy mogą zedytować plik i ustawić ilości do własnych potrzeb .

9.Show Skills - Możemy zobaczyć umiejętności NPC zanim ich wynajmniemy.

9.Player Engineer -Inżynier na Skuku o wiele szybciej naprawia kadłub i broń

10.Yet Another Trader Twoje statki handlowe mogą same handlować dla Ciebie po systemie lub galaktyce- do wyboru . Komunikacja - Assign New Superior - Trade menager , Potem możemy w opcjach zmienic zeby miał zasięg naprzykład na całą galaktykę. Jeśli chcemy żeby handlował w konkretnym systemie to musimy ustawić mu też dom -strefę z tego systemu w którym ma handlować.

11. Autocrew - nie w każdej sytuacji działa z modem - jak wybudujemy nowy statek w stoczni - nie dzała , jak zdobędziemy abordażem w tradycyjny sposób - działa, jak zdobędziemy abordaqżem- całym składem - nie działa, jak wybudujemy stacje - chyba działa , nie pamietam,

12. Carries - mod MM - obsługa lotniskowców (Arawn)

13. More Carriers - obsługa lotniskowców ( Sul, Heavy Sul, jest tez splicki Gangrene Cheser)

14. RepairService lub inaczej TechService - mod MM

15. Station Recycle or Destroy - możemy zeskrapować stacje na części lub zniszczyć. Opcja dostępna w CV podczepionym pod stacje

16.Station Engineer - Po przejęciu xenońskiej stacji CV nie może zadokować do niej w celu naprawy. Teraz możesz przydzielic inzyniera do stacji i naprawi ją.

Mody których nie polecam

1.Autorain, w NF powoduje konflikt , tu zapewne też

2.CES - Combat Enhacement Script - CWIR ma zaimplementowany już bardzo podobny

3.Boarding Targer protector, CWIR ma własny skrypt ochrony abordażowanego statku , statki przestają strzelać do celu jak pancerz poniżej 70 %

4.Xenon Hunt 3 - w CWIR możesz przejmować wszystkie statki

Ostrzeżenie

Autorzy moda zaczeli pracować nad nowym modem- Frontier ale pewnie im trochhę zejdzie przed pierwszą publikacją. Nie wiem czy CWIR będzie później aktualizoawny , ostatnia wersja jest dla XR 4.3 a i z tym był problem. Jeśl boisz się że wyjdzie nowa wersja XR a mod CWIR nie będzie zaktualizowany jest na to sposób .

-Ściągnij plik " Xrebirth no steam . exe " dla XR 4.3 ze strony egasoft. XRebirts NO STEAM.EXE

-wrzuć plik do katalogu Xrebirth

- Skopij cały katalog Xrebirth poza katalogi Steam - naprzykład na inną partycję dysku

-z nowej kopii wyciągnij skót na pulpit od pliku no steam . (Nowa kopia X rebirth nie będzie podatna na aktualizajce bo jest poza katalogami steam - zostanie 4.3 i będziesz mogł grać w CWIR do końca świata)

PS. Jeśli masz ponad 20 GB RAMU (teoretycznie przy 16 GB można spróbować - zostanie 8 GB dla Windowsa ) mogę dorzucić instukję jak uruchamiam XRebirth z Ram dysku - znacznie przyspiesza loading.

Temat przeniesiony : THE NEW FRONTIER !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.05.2018 o 16:51, glouver napisał:

Niezły ten New Frontier.

Czy mógłbyś opisać mały wstęp do tego moda i dać kilka wskazówek jak go skonfigurować po starcie gry?

Grę rozpoczynałem kilka razy ( test modów ) , Na początku zawsze startowałem na hardzie ale po jakimś czasie miałem spadki fps 10 mniej niż powinno być w danym miejscu. Moja karta graficzna jest słaba, procesor mocno ją wspomaga - czyli doszedłem do wniosku że procesor zbyt obciążony . Dokopałem się że poziom trudności przy tworzeniu gry odpowiada za ilość statków we wszechświecie, Jak grę zrobiłem na normalu narazie nie mam tych problemów. Sama zmiana poziomu trudności już po starcie chyba nic nie zmienia - wydaje mi sie że przeciwnicy są tak samo twardzi na wsyztkich poziomach trudność -ale to do testu. Mod można jeszcze skonfigurować u szefa policji w strefie (zone) jeśli taki się zrespił - nie ma tam dużo opcji i można zostawić domyślne.

1.Ja grę odpalam z kopi X rebirth poza steam (plik no steam . exe - "XRebirth_n.exe" ) .

2. Dla poprawienia wydajności odpalam z wysokim priorytetem :

2a. Tworzysz plik tekstowy w katalogu z grą , nazwa np "X High Start.txt"

2b.Zmienisz rozszerzenie pliku na cmd: "X High Start.cmd" (cmd to to samo co bat w starym DOSie)

2c.edytujesz plik i wpisujesz na wersji nosteam: start /High XRebirth_n.exe lub dla wersji steam : start /High XRebirth.exe

2d.Wyciągasz skrót na pulpit od tego pliku .

3.Ja jeszcze kopiuje katalog Xrebirth na dysk RAM i stamtąd wyciągnięty mam skrót

Katalog x rebirth może być umiesczony gdziekolwiek, możesz mieć ich kilka kopi dla różnych modów o ile odpalasz z pliku no steam. Pamiętać należy że różne kopie no steam będą używały tych samych slotów na save.

Najlepiej skopiwować sobie grę na najszybszy dysk jak masz to na SSD a jescze lepiej jak masz dużo ramu na Ram Dysk (jest program do tego )

Jeśli będzie potrzeba dam instrukcje jak łatwo i szybko odpalać Xrebirth z Ram dysku .

PS. Jak grę odpaliłem na normalu NPC szybciej budują stację, na Hardzie u Heretików główna stocznia była po około 2 godzinach a na normalu po 20 min. Więc to ma znaczenie.

Dodam tylko że inwazje zaczną sie po około 40 godzinach gry, długo ale masz czas na przygotowanie się .

Jak chcesz to dam tipa też do szybkiego zdobycia Remakrona - statek techniczny za 200 mln. Statki techniczne robią w tym modzie niesamowite rzeczy a ten w dodatku ma zajefajne uzbrojenie i tarcze. Można powiedzieć że xenona I to wciąga nosem .

Poprzedni post zedytkuje coś wspomne o statkach technicznych oraz opcjach dyplomatychnych, blueprintach do budowqania stacji .ale to z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące wskazówki:

-przejmowanie sektorów (czy można zdobyć na własność jakiś sektor?)

-jak włączyć powiadomienia o stracie okrętu

-z kim na początku wejść w sojusz

-gdzie się budować

Moim zdaniem dobrze by było zrobić osobny temat z nazwą moda w tytule tak jak jest np w dziale " Albion Prelude" o modzie XRM.

Bo NF to duży i dobry mod.., a sam jestem go ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2018 o 20:34, glouver napisał:

Interesujące wskazówki:

-przejmowanie sektorów (czy można zdobyć na własność jakiś sektor?)

-jak włączyć powiadomienia o stracie okrętu

-z kim na początku wejść w sojusz

-gdzie się budować

Moim zdaniem dobrze by było zrobić osobny temat z nazwą moda w tytule tak jak jest np w dziale " Albion Prelude" o modzie XRM.

Bo NF to duży i dobry mod.., a sam jestem go ciekaw.

Dobra założe nowy temat, skopiuję posta a ty pod nim wkleisz swojego posta jescze raz co cię interesuję. Ja w pierwszym poscie tutaj zostawię linka do nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...