Skocz do zawartości

Jak to teraz jest z tymi X-ami?


Zvierzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Podobny temat założyłem na forum Egosoftu, jednak pragnąłbym zapytać się również tutaj 😉

Minął grubo ponad rok czasu od kiedy ostatni raz grałem w jakiegokolwiek X-a i w zasadzie po premierze X:Rebirth dałem sobie spokój. Bo to zła gra była.

Ponieważ stara miłość nie rdzewieje postanowiłem raz jeszcze wrócić do uniwersum X, mam jednak malutki dylemat.

Jeśli wracać to do której części gry? Czy X:R został już upatchowany i zmodowany do stanu używalności i grywalności porównywalnej z combem X3:AP i XRM? Czy może lepiej odpuścić sobie Rebirth i zainstalować ponownie stare i dobre Albion Prelude z ulubionymi skryptami i modami?

Nie ukrywam, iż po premierze X:R tak się zraziłem do Egosoftu, że nie śledziłem żadnych newsów, dopiero ostatnio obiło mi się o uszy, że wyszedł jakiś dodatek do Rebirtha.

Stąd ten temat 😉

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozwianiu wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momoncie gram w X3TC z modem XRM i naprawdę super.

Wiem (choć nie grałem), że w X3AP też warto zagrać. Chociażby dla przejścia fabułu a później z XRM.

Jeżeli chodzi o Rebirtha to mimo, że nie grałem to wiem od kumpla który się w to zagrywał, że od patcha któregośtam warto go odpalić. Nawet mody zaczeły fajne wychodzić do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...