Skocz do zawartości

Back to the Future :D


Kane_Edain
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak to mówią: lepiej późno niż wcale - zatem niniejszym dopełniam obowiązków jak i zasad dobrego wychowania 😀

Parę danych statystycznych:

*Fan gier kosmicznych od czasów commodore i zx plus;

*Grałem (już nawet nie pamiętam wszystkich) w StarFox, Elite, Frontier, Wing Commander (wszystkie), Pivateer (też wszystkie), no i oczywiście seria X czyli X2 - The threat, X3 - Reunion, no i teraz X3TC. Zdaje się że dziwnym trafem opuściłem X-BtF, ale jeszcze nic straconego 😀

*Zamierzam zagrać: X3-Albion Prelude (o ile rozwiążę problem z brakiem kodu do X3TC - wersja pomarańczowa Antologia), no i może, MOŻE X3 - Rebirth, o ile zostanie ona doprowadzona do grywalnego poziomu :/

*Na pewno zagram: Elite:Dangerous.... prawdopodobnie spróbuję również Star Citizena (chociaż jak na razie nie zachęca mnie za bardzo).

W X-ach lubię pełną swobodę wyboru własnej ścieżki, brak liniowości i przywiązania tylko do fabuły, możliwość "grania w nieskończoność" we własnym, samodzielnie stworzonym i zarządzanym imperium.... Niemal jak MMO 😁 (które ostatnio mi się ciut przejadły). Gry które po zakończeniu fabuły się kończą jakoś mnie nie kuszą (dlatego nie wracam np do Privateera i tym podobnych, i dlatego pewnie nie zagram w Star Citizena).

Wow, się rozpisałem 😁

Witam wszystkich i z góry zaznaczam: KaneCorp nie bierze odpowiedzialności za ewentualne zarysowania/osmalenia kadłubów waszych statków!

Do zobaczenia w przestrzeni 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...