Skocz do zawartości

Jest lepiej już?


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem na krótko po patchu 1.21 i przynajmniej u mnie, na sprzęcie ledwo mieszczącym się minimalnych wymaganiach jest lepiej niż było. Niewiele, ale jest. Tyle jeśli chodzi o wydajność. Co do poprawy innych aspektów, to nie wiem, bo nie gram.

Jednak wydajność to sprawa indywidualna każdego gracza (i jego sprzętu) więc nie ma co pytać innych tylko samemu się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2013 o 02:10, Moskit napisał:

Nie ruszyłem X Rebirth od 19 listopada i ciekawi mnie czy od tego czasu cokolwiek zostało poprawione na tyle, aby móc to odpalić. Czy może poczekać jeszcze z miesiąc, dwa, pół roku?

Ja ostatnio grałem 26 listopada i do tego czasu wyszły 4 poprawki i z tego co słychać dalej jest nędza z tą grą. Wiec lepiej poczekać na jakiś cięższy update.No chyba iż ktoś woli się trochę pokatować to można teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.03.2014 o 18:12, henryk5pio napisał:

Koledzy, krótkie pytanie, czy po tych wszystkich patchach: Jest już lepiej? Czy nadal lepiej omijać ten tytuł szerokim łukiem? Bo na metacriticu user score wynosi obecnie 3.1, natomiast na grach on-line 4.7...

http://xudb.pl/topic/2593-czara-goryczy/page__view__findpost__p__41844

Ilość graczy w X-Rebirth mówi chyba sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, oni naprawdę w szczycie mieli 2,634 graczy??? Toż to TV Trwam miało więcej widzów dziennie przed wejściem na multipleks 😁 Bo spadku z 14.664 osób, które to kupiły, do 713, które nadal w to grają, jest... porażający. Ciekawe jak ostatecznie wyjdzie to za marzec...

No cóż, szkoda, myślałem, że jeśliby połatali konkretnie X Rebirth, to bym zaryzykował zakup, ale tak to odpada, nie jestem masochistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2014 o 17:09, Prowler napisał:

Jeśli Rebirth nie odbiło się zbyt poważnie na finansach Ego to pewnie w końcu połatają na tyle by dało się normalnie i bezstresowo grać. Gry na miarę poprzednich części już raczej z tego nie będzie, ale mimo wszystko może dać sporo frajdy gdy wreszcie ją ukończą...

Prowler, wszystko fajnie, ale nie chce mi się czekać do emerytury na połatanego, grywalnego Rebirth'a 😁 Coś czuję, że jak wyjdzie Elite:Dangerous i Star Citizen to wątki o nich znacząco się rozrosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2014 o 23:23, Xenon.Q napisał:

Co racja to racja. Jeżeli nic nie zrobią z tym co jest w tej chwili to Star Citizen z łatwością usunie w cień Rebirtha.

No właśnie, a forum wtedy będzie musiało zmienić domenę 😉 Bo rozrost działów innych gier będzie zapewne postępował, a wtedy to już nie będzie tylko forum o grach z serii X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2014 o 17:09, Riess napisał:

Plan na przyszłość to stworzenie forum o spacesimach, nie tylko o x'ach.

Aby nie zaczynać od zera baza danych będzie przeniesiona z XuDB więc już na start będziemy mieć jeden temat opracowany.

Coś takiego miałem właśnie na myśli 😀 Ale to i tak pieśń przyszłości 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...