Skocz do zawartości

- - - - -

Incubus, Bazyliszek i Scylla

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 September 2008 - 21:22

Tak sobie ostatnio rozmyślałem :( i zacząłem się zastanawiać skąd się wziął Soneński M0, czyli Incubus. Mantisa można spotkać pod postacią szalejącego, diabli wiedzą z jakiego powodu, Unknown M6. Z kolei Bazyliszek i Scylla szwędają się w Nieznanym za Yurikaziu. Kolejny Bazyliszek, mniej przyjazny, pałęta się po Nieznanym za Proximą.
Po pierwsze, to zachodzę w głowę czemu drugi Bazyl i Mantis(y) są na wszystkich takie obrażone niszcząc wszystko co im się nawinie, podczas gdy ich ziomkowie w Nieznanym za Yurikazi są neutralne. Co to ruch na rzecz autonomii Śląska, czy coś w tym rodzaju?
Po drugie, gdzie jest Incubus? W grze jakoś go nie spotkałem. Domyślam się, iż twórcy XTM nie stworzyli go dlatego, bo mieli za dużo wolnego czasu. Więc skąd się wziął ten przybłęda i gdzie jest?

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9,433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 September 2008 - 21:40

Poczekaj jeszcze trochę i dowiesz się w nowej odsłonie XTM-a :(

#3 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 17 September 2008 - 07:46

A Inkubus to nie jest czasem Big Boss z ostatniej misji XTM? Tej, która póki co istnieje tylko (chyba tylko) w postaci plików tekstowych? A Bazyliszek szaleje, bo ziemianie podprowadzili sonenom ich technologię. :( ;)

#4 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 17 September 2008 - 08:24

WoyTass napisał:

Bazyliszek szaleje, bo ziemianie podprowadzili sonenom ich technologię.

Niby oczywiste, tylko czemu szaleje jeden Bazyl a drugi wraz ze Scyllą są spokojne.

#5 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 17 September 2008 - 08:34

Bo ten już wie a do tamtych jeszcze wiadomość nie dotarła... :(
A tak na poważnie. Wydaje mi się, że chodzi o możliwość wykonania misji. Gdyby tandem Bazyl-Scylla ruszyły do ataku, to można by o niej zapomnieć.

#6 ZERO

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano 24 September 2008 - 17:22

Przeglądając kiedyś skrypty XTMa natrafiłem na komendę "Kill player" (twórcy beee :( ). Nie wiem jakie warunki ją uruchamiają (jeśli wogóle jakieś), ale w efekcie pojawić się ma stadko Sohnenów w składzie zależnym od klasy statku pilotowanego przez gracza. Incubus też tam był wpisany. Ale podkreślam: może to być nie skojarzona z niczym komenda.

#7 gulip

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 30 March 2017 - 20:23

To ja po latach powtarzam pytanie zadane przez Azakala tzn. gdzie jest Sonen Incubus.
Przekopałem dużo forów w tym forum główne XTM i znalazłem informacje, że w grze nie występuje i trzeba go odpalić skryptem.
Przyznam, że przejąłem Mantisa, Bazyliszka i Scyllę abordażem w gołym X3 z XRM (duże wyzwanie, zwłaszcza Scylla ma ponad 26000 żołnierzy na pokładzie) i liczę po cichu, że można Incubusa spotkać bez dodatkowego skryptu w gołym XTM.
Z chęcią bym skubańca zdobył abordażem.
Może coś Panowie piloci słyszeli ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych