←  X: Rebirth

X-universe Database

»

X:Rebirth - pierwsze wrażenia

deedol- zdjęcie deedol 15 lis 2013

Ja sprzedałem piersze ogniwa zarobek 6 % i próbowałem eskortowac transporter, ale misja nie udana, zestrzeliłem jakies dwa stateczki, ale jeszcze mam mieszane wrazenia
Odpowiedz

szczekan- zdjęcie szczekan 15 lis 2013

Czy w X Rebirth wygodnie grało by się na takim bardzo szerokim monitorze (21:9, przekątna około 70 cm)? Czy gra to wykorzysta?
Odpowiedz

Xenon.Q- zdjęcie Xenon.Q 15 lis 2013

Wyświetl postUżytkownik Moskit dnia 15 listopad 2013 - 12:38 napisał

zaś obok czat (irc) do którego trzeba się zalogować aby pisać.

Mi czat nie działa. Naciskam i nic się nie dzieje. Nie mogę się zalogować ani pisać nic, zero :D
Odpowiedz

Andrew- zdjęcie Andrew 15 lis 2013

Mi też nie działa. Zresztą na razie gra nie zapowiada się ciekawie sprawdza się wszystko o czym pisałem kilka lat temu.
Odpowiedz

nezumi- zdjęcie nezumi 15 lis 2013

Czy ja wiem, z tego co Moskit grał do tej chwili można stwierdzić ze gra bardzo przypomina XTC z totalnie nieintuicyjnym interfejsem.
Ale po 4-5godzinach gry myślę ze spokojnie da się przyzwyczaić i zrozumieć nowa mechanikę gry. Mi jak na razie gra się podoba
Odpowiedz

Cerber- zdjęcie Cerber 15 lis 2013

Trochę pooglądałem Moskita i gra bardziej przypomina mi DSO niż X'y :/
Odpowiedz

Reavenn- zdjęcie Reavenn 15 lis 2013

Mi także jak na razie się podoba, nawet już ogarniam o co chodzi i muszę przyznać że całkowicie jest to inna gra. Jak narazie wiele wspólnego z wcześniejszymi X-ami poza nazwami nie zobaczyłem :P
Ale pogram kilka godzin więcej to się dopiero wtedy bardziej wypowiem co sądze o tej grze :)
Odpowiedz

Balbinka- zdjęcie Balbinka 15 lis 2013

JAK DLA MNIE TO TA GRA TROCHE NUDNAWA JEST. kompletnie nie mam pojecia oco chodzi z dokowaniem straszne problemy i utknelam na dostarczeniu jakiegos kapitana do statku bo zadokowac niebardzo idzie

powiedzcie jak sie dokuje ???
Odpowiedz

Reavenn- zdjęcie Reavenn 15 lis 2013

Wyświetl postUżytkownik Balbinka dnia 15 listopad 2013 - 17:07 napisał

JAK DLA MNIE TO TA GRA TROCHE NUDNAWA JEST. kompletnie nie mam pojecia oco chodzi z dokowaniem straszne problemy i utknelam na dostarczeniu jakiegos kapitana do statku bo zadokowac niebardzo idzie

powiedzcie jak sie dokuje ???

Pewnie chodzi o dokowanie do statku Rachanas ;). Z przodu statku jest lądowisko. Musisz w niego "wlecieć" i nacisnac tą zieloną ikonke :)
Myslę że pomogłem :)
Odpowiedz

heimdall- zdjęcie heimdall 15 lis 2013

Po dwóch godzinach w rebirthu TC lub AP lepsze, grafika to nie wszystko
Największy minus to brak przejrzystej mapy jak w X3-kach znalezienie czegoś zajmuje wieki a w poprzedniczkach mapka sektora bierzemy na cel i po ptakach
Odpowiedz