←  X3: Albion Prelude

X-universe Database

»

Albion Prelude noSteam

zamek9- zdjęcie zamek9 25 paź 2016

Zawsze było na forach, że o nielegalne pliki, gry i rzeczy nie można się było pytać, teraz nawet o legalne nie można ?
do czego to doszło... :blink:
A tak na poważnie to dzięki za podpowiedź, znalazłem w profilu "Update Steam link", wreszcie się udało gry zarejestrować i pobrało 3.1a
Pozdrawiam
Odpowiedz

Yacek- zdjęcie Yacek 01 lis 2016

Zawsze było tak, że gdy ktoś miał problem z legalnie zakupiona grą lub inną rzeczą, to zwracał się do producenta, który w ramach gwarancji naprawiał, wymieniał lub udzielał pomocy w kwestii poprawnego działania zakupionego towaru. Ty nie prosiłeś o pomoc w rozwiązaniu problemu pobrania pliku, tylko od razu chciałeś otrzymać plik od innych graczy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz

Monio- zdjęcie Monio 05 gru 2017

Mam problem ze sciągnięciem pliku Albion Prelude nosteam. Posiadam konto na Egosoft to jednak mnie blokuje przed jego sciągnięciem.
Grałem w ta grę dawniej rozbudowaną o XRM i ponownie chce do niej wrócić rozbudowaną o XRM i skrypty.Gra Albion Prelude i Terran Coflict całkowicie legalna kupiona na Steame, Boje się ze Stem cos mi tam nagrzebie i cala robota na nic.Może trzeba ja zarejestrować ale nie wiem bo mam już konto przypisane do IP Komp. i żadnych zmian na koncie tam nie mogę dokonać.Może ktoś mi wyjaśnić jak ją zarejestrować by było ok.
Odpowiedz