Skocz do zawartości

Bitwy Królewskiej Floty Perooxa- Komentarze


Peroox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo z błędami jest tak: wystarczy, że zgadza się położenie pierwszej, ostatniej litery oraz ich łączna ilość, żeby można było się domyślić reszty 😀 działa to zwłaszcza wtedy gdy używane są popularne słowa i gdy tekst ,,wciąga".

A propos samego tekstu:

Nie jestem pewien, czy jest on pisany jako ogólnikowy raport z gry, czy raczej fabularna historia, jeśli interpretować go jako raport to wszystko jest ok.

Ale jeśli jest to ,,fabuła" to stanowczo potrzebuje jednej rzeczy: porządnego zastrzyku dramatyzmu- opisujesz ustawkę floty z xenkami, oraz kłopoty 1 z korwet- toż to doskonały materiał, wystarczy ustalić czy postać jest kapitanem floty, czy pilotem owej korwety i strzelić jakiś dialog w stylu:

- Kapitanie, nawalają mnie xenki, są wszędzie, potrzebuję wsparcia NATYCHMIAST !!!!

- My też tu nie mamy urlopu szeregowy, wytrzymaj jakoś.

- Ale tarcze mam na 20 procentach !!!!

- Spróbuj uciec postaram się zorganizować pomoc - kapitan do ,,latającego Stefana" - cokolwiek robisz zarzuć to, dobierają się do ,,wesołego hipisa", pomóż mu, nie przewiduję korwety na liście strat.

- To jakiś żart !!! Mam tu 20 myśliwców i z trudem regeneruję tarcze...

- Na konsolecie masz czerwony guzik, to spust głównej broni, użyj go i pomóż ,,hipisowi"

- No dobra spróbuję...

I dalej jakiś opis brawurowej szarży drugiej korwety. Chodzi o to by było ciekawie, by trzymać czytelnika pod 300 voltowym napięciem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2012 o 17:48, chak510 napisał:

Mi osobiście się podoba ale blędów na sadziłeś

Przyganiał kocioł garnkowi 😀

W dniu 14.03.2012 o 18:24, littlekiller napisał:

Zasadniczo z błędami jest tak: wystarczy, że zgadza się położenie pierwszej, ostatniej litery oraz ich łączna ilość, żeby można było się domyślić reszty 😀 działa to zwłaszcza wtedy gdy używane są popularne słowa i gdy tekst ,,wciąga".

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni

na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc

ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa

i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe

i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie,

ale cłae sołwa od razu.

Co do tekstu: pisz dalej, będzie coraz lepiej (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak czytałem pierwsze opowiadanie to musiałem przyznać rację co do tych błędów. No, ale tutaj to co innego. Dobrze się czyta, na błędy (jeżeli są) nie zwracałek uwagi, ogólnie poprawa znaczna 😀 . Sam bym coś napisał, ale zbyt wiele razy w "realu" nasłuchałem się krytyki 😀 . Może się przełamie.

PS. Jak Ziutek z Ziołem trafi do niewoli lub coś podobnego to... nie spraw by tam umarł 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. MBRR pozwala ustawić relacje między rasami

Ciach. Opis ustawień MBRR usunięty. Może to nauczy Xeerisa zadawać pytania w odpowiednich tematach.

Yacek

Cóż... Biłbym Paranidian, ale najpierw muszę wyciągnąć od nich dużo wyposażenia dla statków, które zdobędę 😀 Oczywiście mógłbym lecieć do Handlarza Bronią Strong Arms XL, ale daleko to ode mnie i jeszcze nie odkryte. Powiem tam. Wspieram Argonów i Terrę

Myślę by zgromadzić kilka okrętów pozostałych ras i wypowiedzieć im wojnę, a potem jak mi się odechce to podreperować reputację oddając im zdobyte statki. Wojna to i tak zyssssk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...