Skocz do zawartości

Nowe statki w AP


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.12.2011 o 11:57, Yacek napisał:

Dlaczego szkoda? Jeśli statek jest fajny to czemu nie może być dodany do gry.

Użyłem złych słów. Miałem na myśli, że twórcy nie napracowali się za dużo w kwestii statków. Oczywiście dobrze, że dodali te statki, bo lepiej aby były one w grze niż nie, ale dość sporo grałem w XTMa i XTC i nie będzie z tych statków tak dużej radości (przynajmniej dla mnie) jak w przypadku nowych statków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.12.2011 o 13:44, chak510 napisał:

tak ale wyglda jakby nie mógł

Przy tej skali może być mylące. Lepiej zobaczyć go na zywo w akcji.

TP Phantom na screenach też wygląda na jakiegoś twardziela, a to zwykły TP choć nieźle

wypakowany wieżyczkami. To chyba najlepszy w grze TP.

Ja to zachorowałem na USC Kyoto. Nie wiem czy do kupienia u Terran ale raczej trudno do zdobycia przez cała resztę.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niektóre z tych statków wyglądają naprawdę świetnie 😉 Czy Egosoft zatrudniło włoskich lub...polskich designerów do ich projektowania?😀 To trochę śmieszne, ale jednym z celów mojej gry będzie posiadanie w kosmicznych garażach kilku takich modeli 😀 Tymczasem dzisiaj natknąłem się na zapowiedź prequela serii Alien(s), reżyserowanego przez samego twórcę serii, R. Scotta. Istnieje sporo zapożyczeń ze świata Obcego na potrzeby gier (i nie myślę tu tylko o serii Aliens vs Predators, ale również o Starcrafcie z jego dropshipem i pilotką). Popatrzcie sami na zapowiedź. NIe jestem jeszcze aż takim znawcą floty X, ale widzę sporo wspólnego z okrętami Argonów i Paranidian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...