Skocz do zawartości

Zabezpieczenie zdobytego sektora


ego55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przygotowuję się do przejęcia pierwszego sektora - chcę wykosić Piratów , Yaki i Xenonów - z tego co czytałem na forach, dowiedziałem się że co około 15 minut poprzedni właściciel będzie wysyłał flotę w celu odbicia sektora. Jak więc zabezpieczyć sektor ?. Na forach uczestnicy opisywali jakie statki zostawiali do obstawy. Ale ja wpadłem na taki pomysł. Jak mniemam , flota która będzie chciała odbić system musi chyba przelecieć przez bramy skokowe ?. A jakby przy każdej brami zainstalować - na przeciw siebie - po 4 platformy orbitalne ? Dadzą rade wykosić przelatującą flotę ?. Nie chcę aby nieprzyjazne statki plątały mi się po sektorze.Ponadto , nie chciałbym aby zajęte sektory świeciły pustką. Rozumiem że muszę zniszczyć Habitat Piratów , ale co np. ze Stocznia Piracką lub z "Piracki Zakład Wariatkowo" ( co za głupia nazwa dla fabryki broni ) , co zrobić aby inne rasy postawiły tam jakieś stacje , może jest na to jakiś skrypt. Będę wdzięczy za opinię i podzielenie się swoimi doświadczeniami.

P.S. Co stawiać do przejęcia Dok Zaopatrzeniowy czy Wolna Stację Handlową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego skryptu używasz do przejmowania sektorów? Bo wszystko o co pytasz (najazdy, budowa stacji przez NPC, sposób przejmowania) zależą głównie od niego. Ja używałem STO (Sector takeover). Ale czy czasem nie jest teraz nowsza wersja tego skryptu? Więc nie wiem czy jeśli napiszę coś co miałem, będzie to tak samo w obecnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz wyłączyć najazdy floty (chociaż co to za flota, M6 i 2x M3).

2. NPC będą budować swoje stacja i płacić Ci za "dzierżawę" jeśli w ustawieniach skryptu im na to zezwolisz

3. Do przejęcia stacja handlowa.

4. Wykoś wszystkie stacje (chciaż nie wiem, czy to konieczne, ale po co się ograniczać 😀 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2011 o 18:16, ego55 napisał:

Jeśli SPK Explorer nie otwiera pliku spk to jak inaczej mogę wyciągnąć plik redame ?

A dlaczego nie otwiera pliku SPK? Jakiś komunikat? Jaki PM, dedykowany dla TC, czy starsza wersja dla X3R?

Możesz poczytać w pierwszym temacie ze skryptem STO na forum Ego, tym temacie z którego pobiera się skrypt STO. Autor skryptu opisał wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...