Skocz do zawartości

"Czerwony" Ziemianin


ego55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poprawiłem sobie wreszcie reputacje u Ziemian , Sprawdzając w - Rozgrywka - mam już 240 , niestety w jednym sektorze ziemskim - Mars- pokazuje się M1 na czerwono , reszta statków niezależnie od klasy jest nastawiona pokojowo we wszystkich ziemskich sektorach , próbowałem do niego podlecieć i zagadać ale nie odpowiada , czy będzie on niszczył moje statki handlowe ? , jak zrobić aby był nastawiony do mnie pokojowo ? , czy jedynym wyjściem będzie go kiedyś zestrzelić ? , tylko co wtedy z reputacją u Ziemian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2011 o 13:53, ego55 napisał:

no to będę musiał zainstalować , znalazłem na mamucie tłumaczenie , a gdzie znajdę podstawowy plik ?

Tam gdzie wszystkie skrypty, na forum Egosoftu dotyczącym skryptów do X3R: http://forum.egosoft.com/viewforum.php?f=66&sid=7782937e261f2772dfb2880d0b422a9a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za mała jeszcze reputacja?

Bo działać powinno, jest to w opisie skryptu:

In one of you stations, you use the station command to Order mercenaries and then you select the station which you wish to attack.
You will then receive an incomming question and you have 4 options of how big the fleet should be, the bigger the fleet the more
it will cost you. Choose which size fleet and the attack will begin, they will travel from another sector and head towards the station
then start attacking.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ,po wejściu w polecenia na swojej stacji pod numerkiem "5" można "wynająć" najazd na stację , cztery poziomy , najtańszy za 2 miliony najdroższy 27 milionów , wziąłem pierwszy poziom , patrzę , poleciała eskadra w zestawie 1 M3 i 5 M4 , ale Ziemniaki zaraz je rozjechały , "wziąłem" więc czwarty poziom , za 27 baniek zaoferowano najazd całej floty : M1 , M2 , kilka M6 i pełno drobnicy , tyle że nie poleciały , podejrzewam że miało to coś wspólnego z moją rangą , jako że jestem najemnikiem 1 poziomu , to domyślam się że mogę "wynająć" najazd 1 poziomu , tak więc musiałem wgrać sejva aby odzyskać kasę i wiozłem się za podnoszenie rangi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...