Skocz do zawartości

Odzyskiwanie dostępu do konta na XuDB


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Co jakiś czas dostaję na admin@xudb.pl zwrotki z servera SMTP z informacją że adres E-Mail na który miała zostać dostarczona wiadomość nie istnieje.

W takiej sytuacji gdy zapomnicie swojego hasła nie będziecie mogli odzyskać dostępu do konta, ponieważ nie możliwe będzie otrzymanie wiadomości od forum zawierającej link z kodem do wygenerowania nowego hasła. Dodatkowo nie będziecie mogli otrzymać powiadomień od servera o nowych PW i odpowiedziach w obserwowanych tematach.

Dlatego ładnie proszę o sprawdzenie czy twój e-mail jest poprawny i w razie potrzeby jego aktualizację.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 17.12.2011 o 21:14, LeWaR napisał:

U mnie na Mamucie to samo... 😉

Raz w tygodniu dostaję zwrotki z mailera z informacją że ten próbował wysłać e-mail ale server odbiorcy odrzucił. Pół biedy jak ktoś taki ma w profilu np. GG. Wtedy można zapytać i wszystko wyjaśnić, a tak szukaj wiatru w polu, vide dzisiejsza sytuacja, gdzie widać że ktoś próbował kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że takie odrzuty robią z onetu dla innych forów z automatu ale jak to widzisz i masz tego maila to możesz temu komuś posłać indywidualnie ze swojego adresu , ja miałem też kiedyś problem z otrzymywaniem odpowiedzi i mam teraz adresy na wp . onet i jak wiem że jedna z tych coś odwala to podaje drugi ale wiem że jak admini odpisują ze swoich kont to przechodzą nie przechodzą tylko automatyczne odpisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat od dwóch dni ktoś próbuje zresetować sobie hasło. Oto co mam we zwrotce:

Cytat

Remote host said: 500 No such user

Tak więc kolego Mike, jeśli to czytasz, wiedz że marnujesz czas na opcji przypomnienia hasła bo twoje konto nie ma poprawnego adresu e-mail. Załóż sobie nowe konto a ja je scalę ze starym.

W dniu 18.12.2011 o 09:14, Kedudg napisał:

Witam wiem że takie odrzuty robią z onetu dla innych forów z automatu.

Filtry są na spam wysyłany z darmowych hostów, ale wtedy komunikat błędu to odmowa przyjęcia wiadomości z twojego hosta, np. 421 "Not accepting messages at this time".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...