Skocz do zawartości

[X3 NH] Zwiecha podczas fabuły


MacDyller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd podaję dla porządku, ale może jakiś cudem ktoś zna rozwiązanie.

Robię fabułę z normalnego X3 na NH. Podczas misji, w której trzeba znaleźć Kyle'a Brenana w sektorze Nyana's Hideout, po odnalezieniu go i filmiku gra zawiesza się... Czarne tło i zapętlone parę sekund muzyki. Po pokazaniu filmiku (Kyle wlatuje do asterioidy z nvidium) gra chciała chyba coś doczytać, no ale się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No dobra, wszystko jasne.

Cytat

New Horizons is also compatible with X3 vanilla "Bala Gi" plot, but not with the main vanilla plot. If you want to play the main plot, you need to avoid to fly in NH sectors prior having completed the main plot.

Taaa... no i reinstalka by nic nie dała, bo i tak poleciałbym tą samą (najkrótszą i bezpieczną, ale prze nowe sektory) do Nyana's Hideout... A tu trzeba jednak przez xenonków (347) i powinno być ok... jak bedzie mi sie chcialo to sprawdzę. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Z miech temu próbowałem ponownie, jakaś doba gry na luzie i w tym samym miejscu fabuły ten sam problem. Nie jestem pewniem, być może o jeden etap filmiku dalej poszło. Ani ja, ani moje jednostki wlatywały do sektorów nowych (jedynie odktywałem bramy do nich). Tak więc niestety NH jednak nie jest w pełni kompatybilne z fabułą vanilla.

Najlepiej wiec przejść fabułę a dopiero potem zaczynać NH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...