Skocz do zawartości

Szkolenie marines w XTC ( Jak i gdzie - SPOJLER )


saradeus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Post ten jest dla osób które mają frajdę zdobywając statek abordażem.

Poza tym bardziej realne zdobycie większego statku jest abordażem (Manual XTC str.71 ).Czy tak jest faktycznie? 🙁

1.SZKOLENIE NIE RÓŻNI SIĘ OD TEGO W PODSTAWOWEJ WERSJI GRY.

2.W WERSJI 1.1 NIESTETY NIE MOŻEMY KUPIĆ MARINES I NAJEMNIKÓW W PLACÓWKACH WOJSKOWYCH A CO ZA TYM IDZIE BRAKUJE OPCJI SZKOLENIA W NICH NASZYCH ŻOŁNIERZY .

Czy było to zamierzone , nie wiem .

Szkolić możemy tylko w

Spoiler

habitach piratów.

3.XTC OFERUJE NAM RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZESZKOLONEGO ŻOŁNIERZA Z KOSZAR.

Aby byli dostępni przeszkoleni żołnierze w koszarach należy włączyć opcje "szkolenie marines" w "ustawieniach sztuczniej inteligencji" ( patrz post "Jak zainstalować i skonfigurować XTC") . Od momentu włączenia tej opcji (u mnie była domyślnie wyłączona) w koszarach będą się szkolili marines i z biegiem czasu będą dostępni coraz lepiej wytrenowani. Czyli im prędzej się włączy tym lepiej . Oczywiście tacy marines będą też mieli odpowiednią cenę .

Manual XTC podaje że raczej nie kupimy pięciogwiazdkowych marines - będą się szkolić do pewnego momentu . Ja zmieniłem ustawienia i może będą - czas pokaże .

( XTC Menu Konfiguracji / Zmiana poziomu trudności / Własny / Wartości szkolenia Marines NPC -100 % )

4. OPRÓCZ KAPSUŁ ABORDAŻOWYCH XTC OFERUJE NAM JESZCZE JEDNĄ ZABAWKĘ WSPOMAGAJĄCĄ ABORDAŻ . Jeszcze jej nie testowałem .

Spoiler

Rozszerzenie Abordażowe Teleportera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...