Skocz do zawartości

Gwiazdowka destylarnia.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos sie orientuje w tym czy Argoni zniszcza postawiona prze mnie destylarnie w ich przestrzeni? W zwyklym TC atakowali destylarnie postawione przez gracza, nie wiem jak wyglada sprawa tu.

Z kolei, jak wyglada sprawa nielegalnych towarow w przestrzeni Aldrin. Encyklopedia nie zawiera zadnych wpisow na ten temat. W przestrzeni Teladi skad zaczalem gre mam az 5 fabryk importujacych ten trunek po dobrych cenach. Warto by postawic hgdzies obok bimbrownie, w gre wchodzi sektor Gordon. Gdyby w Aldrin nie bylo banu na gwiazdowke to byloby calkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odrazu sie za to zabieraja. W TC, destylania w Akeelas tez troche pociagnie zamin ja rozwala. Nie wiem jak tu i czy mozna. w X3R to byl wypas, Argoni tolerowali kazda nowa destylarnie w przestrzeni:)

Swoja droga Romek, po jakiego grzyba 🙁 stawiasz kompleks ziola u Argonow, do Teladi masz kawal, a to jedyny zbyt poki co 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Scorpa jest niekompatybilna tylko pod tym względem, że nie wyświetla ikon przy sektorach nowych ras z XTC (Aldrin, Wroga rasa itp), wszystko inne działa poprawnie.

W sektorach Argońskich stacje nie skupują Teladihuany, jeśli już, to wykupują ją handlarze.

Przypuszczam, że rodzaje towarów nielegalnych pozostały takie same, więc destylarnia GW w sektorze Argońskim nie będzie miała długiego życia.

Co do sektorów Aldin, to zwróćcie uwagę jakie statki latają po nich (wojskowe). Są to statki Argonów, więc może też zainteresują się destylarnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ARGONI !? A któżby inny. Nie ważne, i tak zarabiam krocie handlując ziołem. Moje jednostki mają anty-skaner policyjny, ale jeszcze się nie sprawdził. Między moim kompleksem latają smoki ( spl. smok , wersja transportowa ).

OK, a może podasz gdzie latają te Smoki? Bo rozumiem, że towar pobierają z twojego Kompleksu. A gdzie go zbywają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj Yacek, gosciu jakies farmazony bredzi...

Chetnie bym zobaczyl jakies screeny ewetualnie wyciag ze statystyk, nie zas suche opowiesci ktore bardziej wydaja sie byc wytworem wyobrazni.

Poza tym w XTC nie ma czegos takiego jak Smok wersja transportowa. W XTM byl taki i byl to Smok MK1 w wersji TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Wkleję screena i zbledniesz ze wstydu .

A wkleję go : TÓ

Zblednac ze wstydu to powinienes ty, z powodu tych bredni jakie tu sukcesywnie wypisujesz, wprowadzajac innych graczy w blad.

Raczej błędów ortograficznych.

A co do Smoka, to Boro-Man ma rację, właśnie sprawdziłem w pliku Tships z XTC i jest Smok w wersji TS.

Proszę więc o większą rozwagę w zarzucaniu komuś kłamstw.

PS. Ja pytałem i rynek zbytu, podasz go? To znaczy gdzie Smoki sprzedają GW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

To ze w Tships jest jakis wpis to nie znaczy, ze jest dostepny w grze, tym bardziej do kupienia w splickiej stoczni. Probowalem znalesc to cos cheat paczka i niestety nie znajduje.

Jest dostępny, mapa Scorpa go wskazuje, cena 2 576 341 kr. Smok M6 to cena 7 533 955, a Ciężki Smok M6 15 610 796kr.

Za 2.5 mln...

U mnie sa dostepne te dwa ostatnie tylko.

Moglbys podac lokacje gdzie to jest i pelna najlepiej ang. nazwe statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Splicki DOK sektor Rhonkas Diplomacy.

Gram po polsku, po angielsku pewnie będzie Dragon. Bo nazwa jest brana z pliku 0001-L048, (44) u ciebie.

Sorry, ale u mnie jest tylko Dragon M6 - za 7 mln oraz Heavy Dragon MM6 za 15 mln.

Jest tez ciezki transport Drake - za 2.5 mln, ktory nie ma nic wspolnego ze statkiem o nawie Dragon (Smok). Wystarczylo powiedziec, Splicki TS+ i wiadomo o co chodzi, a nie smok w wersji cargo <FACEPALM>. Jesli mowimy o XTC to poslugujamy sie wlasciwa nomenklatura typow statkow, jakie zostaly okreslone w manualu celem unikniecia nieporozumien, bo jak zwykle jezykowe niejasnosci i jest klopot. Dla kogos Drake to damo co Dragon, OK...

Cytat

U Splitów można też dostać Hyperiona w wersji TP. Kosztuje to cudo ponad 40 baniek. U Paranidian również latają hipcie w wersji handlowej (jako handlarze bronią). Dwukrotnie próbowałem je przejąć ale jakoś pilot nie miał ochoty wyskoczyć…

Te Hyperiony to klasa TP+ Assault Transport" za 40 mln. Kazda rasa bedzie miec takiego Hyperiona teraz 🙁 Na dzien dzisiejszy te statki maja gotowe i odpowiednie dla ras statystyki , ale uzywaja zastepczego modelu bo osobne nie sa jeszcze gotowe. Tym modelem jest Hyp.

Poki, co to chyba tylko Paranidianie oraz Terranie maja gotowe modele. Reszta ras nie. Trzeba poczekac na nowa odslone, bo jak mowili to tam beda juz wykonczone brakujace modele statkow.

Calkiem niezle bedzie. Pamietasz Yacek, Basiliska i Flame Sworda, ktore byly rasowymi wariacjami na temat Hyperiona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...