Skocz do zawartości

Profile startowe XTC


WoyTass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej przerwie.

I na początek poziomy startowe w XTC:

Argon Emigrant

Statek: M4 Elite

Poziom trudności: Normal

Konto: 100 Cr

Loyal Lar (Boron)

Statek: TP Angel

Poziom trudności: Easy

Konto: 19 512

The Quest (Paranidianin)

Statki: M5 Pegasus Raider

TL Hercules (z HQ na pokładzie!)

Poziom trudności: Easy

Konto: 18 604 Cr

A New Battleground (Split)

Statek: M5 Jaguar Raider

Poziom trudności: Hard

Konto: 2 039 Cr

Nividium Horizon (Teladianin)

Statki: M4 Kite Raider

TS Vulture

Poziom trudności: Easy

Konto: 11 934 Cr

A New Career (Ziemianin)

Statki: M7 Yokohama

M5 Rapier

Poziom trudności: Easy

Konto: 18 023 Cr

Sektorów nie podaję, bo po pierwsze nie są stałe a po drugie i tak nie wiadomo gdzie jesteśmy...

Kasę można otrzymać różną. W 3 podejściach jako ziemianin miałem 18 023, 18 325 i 19 924. I jeszcze jedno - bezpańskich statków Scorp nie zauważył...

Wersja XTC 2.0 dodała kilka nowych profili, oto ich spis. (podziękowania dla Aldarana)

W dniu 7.01.2013 o 15:29, Aldaran napisał:

Witam

Uzupelnie profile startowe w XTC 2.0.

Kazda gre uruchomilem 3 razy , sektory startowe i statki sa stale , stan konta w niektorych jest losowy.

- Sharp Dealer

Personalia : Aron Danar

Rasa : Argon , mezczyzna , 27 lat

Poziom : Latwy

Opis :

"Znalazles szczescie jako kupiec w Expansion Region i latwo zdobyles pierwszy milion.Teraz zobacz , czy dasz rade powiekszyc swoje bogactwo ."

Gotowka : 14.191 / 14.737 / 17.309

Statek : TS Merkury Superfrachtowiec , M5 Odkrywca Scigacz (Sharp Dealer)

Sektor : Sirius II

- Into the Cold

Personalia : Scott Pareii

Rasa : Argon , mezczyzna , 35 lat

Poziom : Normalny

Opis :

"Stary wszechswiat zawiodl cie , niewazne , nowy wzywa , zycie bedzie trudne i otrzesz sie o smierc nie jeden raz , ale zmartwienia na bok . Chcesz zostac kowalem

swojego losu ? "

Gotowka : 400 / 400 / 400

Statek : M5 Odkrywca

Sektor : Pandora's Gate

- Unlucky Gambler

Personalia : Gululu Fi

Rasa : Boron , mezczyzna , 25 lat

Poziom : Trudny

Opis :

"Straciles prawie wszystko przez hazard . Jedyne co ci zostalo , to Sprinter ktory zdobyles w wyscigu w Diabelskiej Lidze . Wycisnij z niego jak najwiecej."

Gotowka : 186 / 356 / 100

Statek : M5 Sprinter

Sektor : Aldrin

- Inquisition Symphony

Personalia : Hatibmanckardet

Rasa : Paranidianin , mezczyzna , 52 lata

Poziom : Trudny

Opis :

"Bezbozne Kha'ak zbeszczescily twoj sektor . Przekaz im oswiecenie !"

Gotowka : 100 / 100 / 100

Statek : M4 Perykles Tragarz

Sektor : Heliopsaris Delta

- Beyond the frontier

Personalia : Jzora Leats

Rasa : Terranin , kobieta , 31 lat

Poziom : Normalny

Opis :

"Co to za przycisk ?? Jeden skok pozniej prawie zderzasz sie ze statkiem dowodzenia Teladian."

Gotowka : 8.158 / 6.419 / 5.101

Statek : TS Pendent

Sektor Shattered Dreams

- Battle Hymn

Personalia : Rala t'Snt

Rasa : Split , kobieta , 31 lat

Poziom : Normalny

Opis :

"Flota Xenonow napadla na twoj sektor . Walcz z honorem lub zgin bez wstydu."

Gotowka : 100 / 100 / 100

Statek : M4 Battle Hymn , M4 Zmijka Scigacz

Sektor : Revolving Wreckage

- Space Shanty

Personalia : Mohandai Ke'Sahndhi

Rasa : Czlowiek , mezczyzna , 44 lata

Poziom : Trudny

Opis :

"Nadszedl czas lupienia i grabiezy na nowych obszarach."

Gotowka : 100 / 100 / 100

Statek : M4 Pogromca

Sektor : Rhonkar's Dismissal I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sektorów nie podaję, bo po pierwsze nie są stałe a po drugie i tak nie wiadomo gdzie jesteśmy…

Kasę można otrzymać różną. W 3 podejściach jako ziemianin miałem 18 023, 18 325 i 19 924. I jeszcze jedno – bezpańskich statków Scorp nie zauważył…

Witaj Woytass.

Sektory są stałe:

Argon Emigrant - Pandora's Gate

Loyal Lar - Nahos Nihal

The Quest - Holy Pathway

A new battleground - Rhonkar's Dominion

Nividium Horizon - Atropos II

A new career - Pandora's Gate

Nazwy nic nam nie mówią, ale na razie, pewnie za jakiś czas już będziemy wiedzieć co i gdzie leży (jak Kao's Mistake).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę też dodać iż nie warto grać na profilu : "własna gra". Nie warto ponieważ :

-startujemy pogromcą z całkowitym brakiem uzbrojenia i osłon. Nie ma nawet S.E.T.A.

-Startujemy w Xen. sektorze nr. 103 w którym są dwie bramy , jedna prowadzi do Argon prime a druga nie pamiętam gdzie.

(profil którego nikomu nie polecam , chyba że ktoś przyzwyczaił się do położenia dawnych. Ale i tak nie polecam bo w żadnym sektorze [ np. Argon prime ] nie ma stacji ).

Pozdrawiam i jeszcze raz nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie profili startowych. dopiero zainstalowałem moda i pomyślałem, co by sobie nie ułatwić i zacząłem grać w profilu the Quest. TL-em nacieszyłem się 5 sekund, bo tyle zajęło zniszczenie go ziemskiej flocie. To samo w profilu "A New Career". M7 zniknęła pod nawałą ziemskiej floty. To jest celowy wybieg, czy to ja mam takie szczęście?

Oczywiście ziemska flota po zniszczeniu statku natychmiast znika i profile startowałem kilka razy w wersji XTC 1.0 i 1.1

Heh poszedłem na sposób i od razu wybudowałem HQ, pojawiło się 2xTokio 3xOsaka i 10xKatana + pełno drobnicy i zaatakowało HQ 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam pytanie odnośnie profili startowych. dopiero zainstalowałem moda i pomyślałem, co by sobie nie ułatwić i zacząłem grać w profilu the Quest. TL-em nacieszyłem się 5 sekund, bo tyle zajęło zniszczenie go ziemskiej flocie. To samo w profilu "A New Career". M7 zniknęła pod nawałą ziemskiej floty. To jest celowy wybieg, czy to ja mam takie szczęście?

Oczywiście ziemska flota po zniszczeniu statku natychmiast znika i profile startowałem kilka razy w wersji XTC 1.0 i 1.1

Heh poszedłem na sposób i od razu wybudowałem HQ, pojawiło się 2xTokio 3xOsaka i 10xKatana + pełno drobnicy i zaatakowało HQ 🙁

Cuś masz źle zainstalowane albo jakieś skrypty ci chrzanią grę - Grałem jako Paranid i żadna ziemska flota nie przyleciała... A w profilu New Career zaczynasz jako Ziemianin i masz z nimi dobre stosunki czyli trudno żeby cię atakowali...

Spróbuj zacząć jako Teladianin - w tym profilu nie masz żadnych wrogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak na własną grę uparli 🙁 Patrząc na mapę Scorpa wychodzi na to że sektor 103 jest jednym z ostatnich do odkrycia, nie ma jeszcze tam jako takich połączeń z innymi sektorami i wrzuca was z powrotem. Rozpoczynacie tam gdzie nie powinniscie 😀 Jak tak chcecie grac od 0,to rozpocznijcie na profilu splita 😀 Argon i Boron też chyba za dobrze nie ma na początku 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil startowy "Własna gra" jest profilem z vanilli, nie został zmieniony dla XTC, więc rozpoczynanie nowej gry na nim, po instalacji XTC jest bez sensu. Sektor Xenoński 103 ma współrzędne sektora Argon Prime w vanilli, więc nie ma się co dziwić, że tam się startuje na tym profilu.

Po to są nowe profile startowe XTC, aby na nich rozpoczynać nową grę, jeśli ktoś chce grać na profilu "Własna gra", to niech gra na czystym TC bez XTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Profil startowy "Własna gra" jest profilem z vanilli, nie został zmieniony dla XTC, więc rozpoczynanie nowej gry na nim, po instalacji XTC jest bez sensu. Sektor Xenoński 103 ma współrzędne sektora Argon Prime w vanilli, więc nie ma się co dziwić, że tam się startuje na tym profilu.

Po to są nowe profile startowe XTC, aby na nich rozpoczynać nową grę, jeśli ktoś chce grać na profilu "Własna gra", to niech gra na czystym TC bez XTC.

czyli znowu coś niedorobionego w XTC... od zawsze grałem na tym profilu teraz chce zagrać w xtc i teoretycznie nie mogę go wybrać.. hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czyli znowu coś niedorobionego w XTC... od zawsze grałem na tym profilu teraz chce zagrać w xtc i teoretycznie nie mogę go wybrać.. hmm

A po co są nowe profile? Czym one różnią się od profilu "Własna Gra", że koniecznie chcesz na nim grać? Własna gra w Vanilli ma sens, bo pozbywamy się dzięki temu balastu fabuł, w XTC to nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

czyli znowu coś niedorobionego w XTC... od zawsze grałem na tym profilu teraz chce zagrać w xtc i teoretycznie nie mogę go wybrać.. hmm

A po co są nowe profile? Czym one różnią się od profilu "Własna Gra", że koniecznie chcesz na nim grać? Własna gra w Vanilli ma sens, bo pozbywamy się dzięki temu balastu fabuł, w XTC to nie ma znaczenia.

a no ok. w każdym razie odpalę dziś wieczorem to obejrzę jak im to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem fabułę argoński uchodźca i powiem Wam tak że początkowe wrażenie podupadło jeszcze bardziej musiałem zwiedzić z 8 sektorów zanim znalazłem stocznie (ba znaleźć znalazłem w 2 sektorze tylko nie pozwolili mi zaparkować) żeby zapisać grę i a przede wszystkim ustawienia. W innych profilach też się trzeba tyle nalatać żeby dostać się do pierwszej stoczni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też gram w tą fabułę ja na początek poleciałem do terran a te dziady mnie od razu pogonili i abym szybciej się poruszał posłali za mną kilka rakiet i nie oni pierwsi bo paranidzi nie lepsi musiałem lecieć do argonów i dopiero tam mogłem zacząć grę 🙁 teraz mam już stosunki poukładane ze wszystkimi i odkrytych 95 sektorów i 4 traderów a ja sam latam ciężkim smokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich, jestem nowy na forum.

Mam pewien problem z XTC v1.1. Zrobiłem całkowitą reinstalację gry, usunąłem wpisy w rejestrze, itp. itd. Zainstalowałem czystą gre (mam w wydaniu Kolekcja klasyki, wersja bazowa 2.5), patcha 2.0 - 3.0, i XTC. Nic innego nie instalowałem, żadnych skryptów, modów, etc. Wszystko zainstalowane, włączam gre, chwilę oglądam zmiany ekranu ładowania i nowe menu, a nastepnie odpalam nową gre na profilu "A new career" (terranin). Ląduje w sektorze 17-28, należy do ziemian, jest w nim placówka wojskowa i 2 bramy. Dostaje "gołego" Rapiera, nawet bez SETA, 0 kredytów na koncie, ogólnie sytuacja podobna do tej po rozpoczęciu "Własnej gry". Sprawdzam inne profile - sytuacja wygląda podobnie. No cóż, nie pogram sobie w XTC, wyłączam gre, deinstaluje moda i chce pograć na vanilli, z tym, że nie moge, bo zostały mi profile startowe z XTC. Z czystej ciekawości odpalam profil paranidiania i laduje w sektorze Argon Prime, należącym do paranidian. Jest tam kilka stacji, ale najważniejsze, że mam na statku uzbrojenie, seta, a kawalek dalej stoi mój TL z zadokowanym HQ.

Pomyślałem, że coś źle się zainstalowało, więc powtórzyłem wszystkie czynności, dalej to samo. Czy ktoś się może domyśla, czemu tak się dzieje? Jeśli to ważne, to mam Windows 7 w wersji 64 bitowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

switchu, widocznie jakieś pliki po xtc zostały?Coś źle odinstalowałeś.Ja nie miałem tego problemu.

No i spostrzegawczy toto nie jesteś, na profilu New Career startujesz zasiadając w rapierze, ale obróć się w lewo czy tam w prawo a zobaczysz Jokohamę będącą twoją własnością 😛

Co do xtc jeden poważniejszy błąd tylko z bailingiem, do tego załatany 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do xtc jeden poważniejszy błąd tylko z bailingiem, do tego załatany 😛

Ta... jasne.

Załatany, ale nie szczelnie, nadal miałem CTD.

O innych błędach nie wspominając. Daleko nie trzeba szukać: http://xudb.pl/topic/1741-500-mln-w-30-min-bug/

Polecam też lekturę działu o błędach na forum Xtended, jest co czytać.

Że nie wspomnę o nuuuudzie.

Ja tam podziękowałem za XTC, zdecydowanie wolę TOTT.

Switchu - zainstaluj sobie grę do innego katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...